Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Ach ano, jsem upír, motýl, vlkodlak,černokněžník, batman a obyvatel plejád v jednom.

23. února 2013 v 19:34 | Adri |  Moje úvahy
Kde sakra berou lidé tu kuráž o sobě napsat takovou blbost? Hlásat ji na internetu za příjemnou bariérou anonymity?
Do e-mailu mi už od začátku února přicházejí podivné e-maily... Jedna dívčina v nich tvrdí, že je upírka. Vysvětlovala jsem ji tedy, že energetická upírka určitě je, ale aby byla upír toužící po krvi, to rozhodně ne. Přibalila mi k tomu ještě spoustu historek o tom, jak chce vysát toho a toho, ale potom si vzpomene, že se musí ovládat a tak pije svou krev. Když jsem se ji zeptala, jak pití praktikuje, řekla mi, že to je její věc.
Včera jsem to z ní dostala (a teď se podržte). Podřeže si žíly a pije svou krev celou noc, až spadne do jakéhosi transu a usne. Ráno se probudí a zápěstí má v pořádku, není na něm ani jedna jizva.

Lže mi tolik, až mi se z toho seká počítač. V jednom e-mailu o sebe tvrdí jablka, v druhém zase hrušky... A říkám si PROČ? Proč já se musím obtěžovat takovým individuem, co se mě snaží přesvědčit o svém upírství a potom mi chce fušovat do blogu? (dostala jsem od ní i velice slušnou nabídku na seznámení přes skype, ze kterého si prý můžu dělat poznámky o jejím upírství). A vůbec, proč ta holka nevyužije čas na něco lepšího?

Každý kdo o sobě tvrdí, že je něco extra a chlubí se tím všude kam vleze, je u mě na nízké úrovni. Hraje si na něco, co není, aby přilákala pozornost. Možná chce internetovou slávu jako upírka, co já vím. Je mi smutno z toho, že si musí na něco hrát, aby k sobě připoutala pozornost. Přitom vaše vlastní nitro přiláká tolik lidí když se jen otevřete. Nemusíte nic dělat, prostě ukážete svou podstatu, která je pro dnešní lidi zajímavá, protože si všichni okolo nasazují masky.

Sečteno a podtrženo, na e-maily ji už neodpovídám. A když mám špatnou náladu, přečtu si její e-maily, které už beru s humorem. Kdyby se náhodou někdo obával o dívčino zdraví, podle mě u ní sebepoškozování nehrozí, jenom má problém s přijetím sebe sama. Doporučila jsem ji potřebnou literaturu a dál už mě její osud nezajímá.

Jako kdyby jeden případ skončil, druhý zase začal, tentokrát v komentářích. Začala mi sem psát velmi mocná čarodějka, která spolkla moudrost světa a začala tvrdit takové nesmysly, že jsem při čtení jednoho komentáře spadla ze židle. Prý že mě zaklela a do týdne umřu... Hm, tak týden je za mnou, suprově jsem si ho užila a ještě pořád dýchám.
Komentáře už nehledejte, smazala jsem je včera. Ona mocná čarodějka, která má předky na plejádách, mi totiž popřála hezkou brzkou smrt, čímž se můj pohár trpělivosti přeplnil.

Inu i dnes se mi zde na blogu zobrazují pěkné komentáře. Opět mě navštívila upírka, která je zaručeně pravá a má důkazy a jedna čarodějka, která se svou kamarádkou měla techtle s vlkodlaky a tím pádem o nich ví úplně všechno na rozdíl ode mě.

Snažím se pochopit, co tak lidem vadí na tom, že jsou lidé? Že by za to mohlo ono vymývání mozků různými filmy a seriály, kde ukazují, jak je člověk blbý, hnusný, nedokonalý... Lidi, probuďte se! Člověk je úžasná a překrásná bytost s mnoha schopnostmi, o kterých se vám ani nesnilo. Být člověkem neznamená zodpovídat za činy ostatních lidí.

Tak prosím, ještě někdo si tu sebe dosti neváží?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 23. února 2013 v 21:18 | Reagovat

Člověkem je každý a vyniknout je těžké. Tak snad proto.
Upřímně, sama sebe si nevážím, ale abych ti psala, to fakt nehrozí :-)

2 Natty Natty | Web | 24. února 2013 v 7:19 | Reagovat

Lidé jsou nespokojeni a tak se snaží schovat svojí tvář za něco, co je jiné, pro ně výjimečné a možná i dost nebezpečné. Je to však jejich rozhodnutí a s tím i musí přijmout následky. Pokud se s něčím takovým setkáme u dětí, je třeba zasáhnout, pokud už to je dospělý jedinec, tam je možná pomoc přátel a určitě odborníka, pokud ovšem o to jedinec stojí. Jinak stále platí: "Každý jsme strůjcem svého štěstí" ... jsem upír, tak mi to neberte :-):-) Hezkou neděli.

3 Vendy Vendy | Web | 24. února 2013 v 13:43 | Reagovat

Po pravdě, spíš stojí za úvahu, pátrat po tom, proč se takoví lidé objevují zrovna na tvém blogu? Možná je to zaměřením blogu, máš tu zajímavá témata, jako astrologie, energie, bylinky, bytosti, sny, věštění...
jsou to témata vymykající se běžnému životu (neříkám, že jsou to špatná témata, jen odlišná od každodenních starostí a běžných zálib).
Ta holka je očividně nemocná. Zatím asi ne moc, ještě se může dát do kupy, ale měla by se sebou něco dělat. A tvé řešení je jediné rozumné - poradit jí příslušnou literaturu (klidně bych přidala i návštěvu psychologa), a nechat ji být...
Co se týče čarodějky, to, co napsala, je pěkně máklý. I když je to její zbožné přání, jak si může přát něčí smrt? Už tohle přání mluví samo o sobě o charakteru této osoby. Podle mě velmi labilní a emočně nevyzrálá, ať už ze souhvězdí Kuřátek, nebo z Dolní Lhoty.

4 Guizmo Guizmo | E-mail | Web | 24. února 2013 v 14:36 | Reagovat

Člověk co v dnešní společnosti je smířen s faktem vlastní průměrnosti a obyčejnosti, by měl být nazýván hrdinou.

5 Lana Lasthovicka Lana Lasthovicka | Web | 24. února 2013 v 14:55 | Reagovat

Mne tyhlety kecy většinou pobaví, ale pak když už to trvá déle a je vidět, že dotyčná osoba to snad opravdu bere vážně, tak už na to zírám se ztuhlým úsměvem. Jednou mi na mail psával jeden kluk, co si myslel, že je démon. Nejprve to vypadala jako srandička, ale pak už obtěžoval a psal docela haluz věci :D. Nevím, jestli se jen nudil, nebo mu vážně nějaká obluda lezla na mozek, ale síla to tedy byla :D.

6 Luné Luné | Web | 25. února 2013 v 18:05 | Reagovat

Tak teď nevím, jestli bych se měla smát nebo měla začít brečet. Doufám, že jejich komentáře nepramenili z nějaké hluboké psychické nemoci. Nemá cenu si s nimi lámat hlavu :)

7 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 26. února 2013 v 19:29 | Reagovat

[6]: po pravdě jsem se bála, jestli jsou psychicky v pořádku... Bohužel ale nejsem psycholog (i když mě tato profese láká).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."