Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak zatočit s démony

9. února 2013 v 11:33 | Adri |  Zajímavosti o démonech
Když začnete vidět a vnímat krásné věci jako jsou andílci a víly, tak se musíte smířit s tím, že občas budete mít čest narazit na nějakého toho démona. Bude se vás snažit strhnout z této cesty a zastrašit vás. Problém ale je, že vám nemůže nic udělat, pouze odebrat energii. A jak tomu zabránit?
Návod vám může sloužit i v případě, když máte doma malého prcka a on si stěžuje na bubáky. Naučte ho jak s ním zatočit a mějte doma malého bojovníka proti démonům! :)


Pamatujte, že nepřítel chodí vždy zezadu, takže pokud máte nepříjemný pocit, že vás někdo zezadu sleduje, bývá to špatná destruktivní bytost - démon. Tuhle bytost (někdy jim říkám šmíráci :)) můžete odehnat tak, že přivoláte velikého anděla, který roztáhne křídla a vytvoří jimi štít, přes který se démon nedostane a nemůže se vás ani dívat.

Démoni nenávidí radost - když se budete z jejich příchodu radovat, že konečně můžete zlikvidovat nějakou potvůrku, stáhnou se pryč

Nesnáší světlo a společnost - když jste v partě dobrých lidí a ještě za dne, tak na vás démon nemá. Problém nastává, když jste sami a když jste po tmě. V téhle situaci doporučuju rozsvítit.

Zavolejte andílky - oni si s ním popřípadě s nimi poradí. Raději jich zavolejte víc, všechny co znáte. A když neznáte ani jednoho, zavolejte svoje andílky tak obecně: "Andílci, prosím přijďte mě ochránit" - nezapomeňte na to, že oni vás pokaždé slyší, ale vy je slyšet nemusíte. Oni jim dají pořádně na frak!

Vytvořte štít - Představte si, jak vaší auru obklopuje pevný štít, který má zrcadlový povrch - ten má na starosti vrácení útoku. Když na vás totiž někdo vyšle špatnou energii, ta se k němu jenom vrátí.

Pošlete na ně dobrou bílou energii - vezměte energii z Vesmíru - ze Zdroje (představte si, jak ji čerpáte z kosmu plného energie a proudí přímo na démony). Můžete také vesmírnou energii navést do svého těla a nasměrovat ji na ně přes své ruce. Z vašich rukou se jakoby stane hadice, se kterou hasíte oheň - démona a z energie se stane voda.
Nebo taky existuje možnost, že uděláte "energetickou bombu". Stáhněte z Vesmíru velké množství energie a vytvarujte ji pomocí rukou do malé pevné kuličky. Až bude kulička dost hutná a plná energie, roztáhněte ruce a energie se rozletí do okolí.

Nebo je prostě ignorujte. Je to sice nejtěžší způsob, ale zabírá to perfektně. Dojde jim, že u vás nepochodí, protože na sebe ani nedokázali strhnout pozornost a tím vám vzít energii. Může na sebe přivolávat pozornost řvaním, bručením, takže tohle je dobré jen pro úplné ignoranty nejvyššího stupně :)

Zabalte ho do energie. Jednoduše stáhněte energii z Vesmíru a obalte démona do kuličky konstruktivní energie. Tenhle náboj nevydrží a přemění se ve světlo.

A hlavně - nebojte se jich. Nic vám nemůžou udělat! Jste přece vyspělé bytosti, tak se jich nebudete bát a zaženete je ihned pryč. Když se jich budete bát, dáváte jim svou energii.

Místnost, či jiné prostory, kde se démon nacházel, naplňte vizualizací dobrou energií.

Pokud vás obtěžují destruktivní bytosti, jež na vás působí strachem a pýchou (kecají, jak jsou mocní a velicí a že máte být poctěni, že si z celého vesmíru vybrali ke komunikaci právě vás), jedná se o primitivní bytosti nevlastnící žádné tělo, a proto se k vám chtějí vetřít a podělit se alespoň o jedno z mnoha těl, které člověk vlastní. Zaženete je pouhou myšlenkou: odejdi pryč, jinak tě spálím vlastní myšlenkou (lidská myšlenka je mnohem silnější, než tyto bytosti), nebo si položte na dlaň lísteček vlaštovičníku a řekněte mu: zbav mě lístečku nečistoty.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 9. února 2013 v 12:10 | Reagovat

Rozsvítit není nikdy na škodu.
Existují i noční světýlka.

2 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 10. února 2013 v 11:28 | Reagovat

Čím jsou lidi vyspělejší, tím s ebojí víc ...Myslí si, že jsem kdo ví jak odvážní, když už se neobáváme hněvu bohů, když nevěříme v boží tresty ... ale bojíme se jeden druhého a to je horší.

3 Annybody Annybody | 23. března 2014 v 20:42 | Reagovat

super blog :) děkuji za krásné články o věcech co mě opravdu zajímají

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."