Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Podstata anděla

3. února 2013 v 11:00 | Adri |  Zajímavosti o andělech
Anděl je v postatě energie lásky s vědomím, které se zformovali do útvaru podobnému duši, jakési nehmotné tělo. Může mít různé podoby. - Proto si ho někteří nemusí představovat jako bytost s křídly, ale také jako jednorožce, dobrého draka, elfa, psa, strom, zlatavá energie.... Anděl na sebe bere vždy tu podobu, kterou máme nejradši, které se nebojíme, kterou očekáváme.
Co se týče pohlaví, tak to si jejich "duše" vybrali princip, který jim je blíž. Pohlaví poznáte podle tónu hlasu, nebo jak se andílek o sebe vyjadřuje. Popřípadě není žádný trapas se anděla zeptat. Oni to nemají tak jednoznačné jako my lidé :)


Síla andělů odvíjí podle člověka, kterého hlídají. Pokud je to zapřený materialista, který na ně silně nevěří, nemají moc energie na to, aby se vypořádali s kdejakým démonem. - Většinou ale mívají tito lidé anděla pouze jednoho.
Záleží také na tom, jak si andílka představujeme - když si ho budeme představovat jako zlého černého psa s pěnou u pusy, ztrácí tím energii. Proto je dobré si raději andílka přestavovat klasičtěji - jako okřídlenou bytost.

Jestli znáte někoho, kdo vidí anděly jako vy, nemusí je vidět stejně, pokud mu jejich vzhled nepopíšete. Každý má rozdílnou rezonaci a představivost.

Hlavní úkol anděla je bezpodmínečně vás milovat a podporovat vás. Většinou provází vaší duši po mnoho životů. Tento úkol mu není ničím nucen a je spokojený. Dokonce i tehdy, když jste materialistický zlý člověk, vás miluje a chápe vás.

O andílka se nemusíte nijak starat, nepotřebuje žádné jídlo, obětiny... Ani posílat vědomě energii. Nevědomě si ji totiž posíláte, když spolu komunikujete :) Potěšit ho můžete rozhovorem nebo že budete poslouchat jeho rady anebo budete více spjati s přírodou.

Jak komunikovat s anděly a více informací o nich najdete v tomto článku.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 3. února 2013 v 17:11 | Reagovat

O andělech jsem už toho přečetla hotně, ale stejně s ním tak nějak nedovedu pořádně komunikovat.

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 3. února 2013 v 18:19 | Reagovat

[1]:Jak jako pořádně? Prostřednictvím hlasu? - Někdy mi to taky vázne, hlavně podle toho, v jakém prostředí se nacházím a jací lidé kolem mě jsou.
Jinak je taky dobrá komunikace pomocí symbolů, na kterých se můžete domluvit nebo automatické psaní nebo prostřednictvím snů... způsobů je hodně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."