Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Prorocké sny, intuice a astrologie

25. února 2013 v 11:11 | Adri |  Filmy
Tenhle dokument úžasně popisuje události, kterých určitě mnoho z vás taky zažilo. Intuice. Každý ji má a každý se jí někdy řídil. Někteří to mohou považovat za shodou okolností, nebo náhodou... Ale pamatujte, náhody neexistují. Vše má svůj důvod! :)

Prorocké sny mám a většinou je poznám tak, že si je velmi dobře pamatuji a mám potřebu ho někomu říct. Někdy to jsou úplné blbosti (např. že se brácha opije a potom si splete můj pokoj se svým), ale když mi byly čtyři roky, předpověděla jsem smrt dědečka... Byla jsem s babičkou a hráli jsme pexeso. Vzpomínala jsem na dnešní škaredý sen plný křížů kostelů, rakví a biblí. V tom ze mě najednou vypadlo: Babi, ty asi do týdne umřeš. To ji samozřejmě polekalo a tak jsem se ji snažila uklidnit: Ale možná ne, není to jisté... někdo prostě umře. O špatném zdravotním stavu dědy jsem nevěděla, vlastně nikdo to nevěděl, protože to na sebe nedával znát...
Astrologie je velmi zajímavá věda a dá se z ní mnoho vyčíst. V tomto případě je ale v dokumentu nešťastně nastavený jakýsi podivný Francouz, který LŽE A PŘEKRUCUJE. Napsat papírek s tím, že na východě budou nepokoje, družice něco objeví, bude někde v USA zemětřesení umím taky. Astrologie sama je úžasná věda, tady ji ale pěkně zesměšnili. Ale nesmíme zapomenout na to, že jako každý způsob z věštění nemůže být nikdy přesný, protože budoucnost se mění každým okamžikem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."