Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výklad snu - UFO

15. února 2013 v 11:11 | Adri |  Výklad snů
Dotaz:
Ahoj Adri :)
Tvůj blog čtu už poměrně dlouho a patří mezi k mým nejoblíbenějším v téhle branži. Předem bych ti chtěla poděkovat za všechny ty skvělé články, které jsi pro nás napsala a ukázala tak hodně lidem "světlo v temnotách" . Měla bych na tebe jeden menší dotaz, který mne trápí už několik dní. Jde konkrétně o jeden sen, který mi tak trochu zamotal hlavu.

Sen se odehrával v mém domovském městě. Začalo se stmívat a obloha se zatáhla. Cítila jsem změnu, a proto jsem se spolu se svou kamarádkou rychle vydala domů. Bohužel jsme to ale nestihly, a tak jsme zapluly do nejbližšího knihkupectví a schovaly se pod stůl. Chvilku po nás přiběhl dav vyděšených lidí a prosil o to, abychom je pustily dovnitř. Nakonec jsme se slitovaly. Chvilku poté začala venku bouře - vodní hladina začala stoupat a za nějakou půlhodinu už voda sahala nad střechu domu. Modlila jsem se, aby to brzo přestalo, protože nám pomalu ale jistě docházel vzduch. Nakonec mé prosby byly vyslyšeny a voda opadla. Jakmile jsem vyšla ven, cítila jsem,že vše je jinak. Vzduch byl cítit jinak a i obloha vypadala jinak. Největší změna však byla ve hvězdách - obloha byla jasná a pohybovala se po ní světla. Věděla jsem, že se Země posunula dál a to na obloze jsou naši vesmírní přátelé. Pak následoval kus snu, který byl určitě blbost - přiletěl poměrně velký talíř a z toho vylezly nějaké mixované mutant obludky, které nás chtěly zabít. Nakonec jsme je zlikvidovaly. Ostatní ale utekly do domů, protože se "UFO" moc bály. Já jako jediný zoufalec jsem zůstala venku a začala jsem mávat a křičet, aby mne vzali pryč.
A tady začíná ta hlavní část, na kteru se dotazuji. Z nebe se snesl podivně vyhlížející zlatý talíř - i když vypadal trochu jinak než takové ty klasické - byla to spíš zářící U-ovitá podkova se světýlky... Z oné věci vyšla skupina zlatě zářících bytostí. Jejich vůdce byl oděn do modré, zářila mu kůže, zlaté rovné vlasy pod ramena a jeho zářící oči. Na tváři měl laskavý úsměv. Za ním stáli jeho druhové, kteří vypadali nějak podobně. Jejich vůdce mi podal ruku a dovedl mne do té jejich lodi. Na nic jsem se neptala a nasedla. Vznesli jsme se a zamířili do vesmíru. Během vzletu mi položil otázku, zda mi nevadí opustit matku. Odpověděla jsem, že ne, že se s ní jednou znovu setkám a že toužím po pravém domově. Pak sen skončil. Po probuzení jsem se cítila naprosto vyrovnaná, pouze s pocitem zklamání, že sen není realita. Snažila jsem se trochu pátrat a díky vnitřnímu sluchu a svému andělíkovi jsem usoudila, že tím světelným vůdcem byl Aštar Šeran a jeho světelní přátelé. Pořádně nevím, co si myslet, a proto bych se ráda zeptala tebe. Žádné podobné sny jsem nikdy jindy neměla a zajímalo by mě, proč právě já.
Moc děkuji za odpověď
S pozdravem
Vendea
Odpověď:
Ahoj,
moc mě těší, že můj blog patří mezi tvé oblíbené :)
Po přečtení tvého dopisu, mě hned trklo do hlavy, že takové sny mne dlouho obklopovaly. Potkávala jsem se tam s jinými světy, plnila důležité úkoly, zabraňovala globální katastrofě...
Sny se mi zdály za účelem potvrzení, že tu nejsem na zemi jen tak pro nic za nic, ale mám zde svůj úkol. V té době jsem totiž bloudila a nebyla jsem si jistá, jestli má vůbec moje existence nějaký smysl, jestli můj úkol není příliš zbytečný. Potom jsem objevila anděly a ti mi sdělili, že každý životní úkol je velmi důležitý i ten můj. Chtěla jsem totiž spasit svět, zachránit ho ode všeho zlého a to co nejrychleji. - Hrála jsem sólo.
A konečně mi došel význam snu. Měl mi ukázat, že se mám více spolehnout na lidi kolem a důvěřovat jim, protože stejně tak jako já, mají i oni svůj úkol.
No a jelikož mám ze snu dobrý pocit, leží před tebou krásná budoucnost. Jen tak dál :)
Adri
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 15. února 2013 v 14:31 | Reagovat

Myslím, že je těžké najít odpověď a asi ještě zavádějící bude, když ti ten význam vysvětlí jiná osoba, protože tebe v jádru nezná.
Asi bude nejlépe, když si na ten sen zamedituješ a ona ta odpověď sama přijde.

2 Anča ^_^ Anča ^_^ | E-mail | Web | 15. února 2013 v 21:05 | Reagovat

[1]:   přesně tak.
je těžké vysvětlit si cizí sen, když osobu neznáme a nevíme co prožívá.

- každopádně zajímavý pokus.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 15. února 2013 v 21:58 | Reagovat

[2]:[1]: v mnoha článcích tady na blogu, co se týkají snů, mám napsané, že lidé jejich význam nejlépe zjistí sami. Na mě se mají obracet jenom tehdy, pokud jim sen vrtá hlavou a neví si rady.

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 16. února 2013 v 0:53 | Reagovat

Rozčilen  Wladymyr  Skorzepa !
...  " Já spadl jsem ze schodů do sklepa,
když vylezu, všechno je podivné !"
( muž rozrušením si odplivne )

" Jest toto moje žena ? ... sice .....
na nose měla tři bradavice,
teď na nose jich má pět !!

Šedivý vous měl můj děd,
teď rezavý on má plnovous !
... a ucho ?  to nikdo mu neukous ?
Vždyť kdys mu ho ukousli při rvačce !

Kurwa ... kam jsem byl poslán ??

... tu strýc můj ! ... on není posrán,
ač s čistotou vždycky byl na štíru ???

... Já v paralelním jsem vesmíru !"
Muž s obrovským úsilím zaťal pěstě :
" Můj dům měl číslo pět, nyní má dvěstě !
... A kosočtverec chybí nad záchodu vrátky !
Zpět musím !  rychle ! ... já vrátím se zpátky !"
Muž rozrušením se rozklepal
a s výkřikem skočil zpět do sklepa !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."