Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak mít více energie a co způsobuje její nedostatek

31. března 2013 v 11:22 | Adri |  Energie
- Nenoste na svém těle moc kovů, a hlavě ne ty, které obepínají část těla, protože přes ně poté neproudí dostatek energie a může se stát něco podobného, jako když má člověk ucpané cévy.
Když už chcete nosit prsteny, doporučuji ty, co nejsou spojené v celku. Nenoste velké náušnice.
Neříkám, že byste měli přestat úplně nosit šperky, ale noste je co nejméně. Na ples nebo na nějakou akci si jich vezměte kolik chcete, ale nemějte je na sobě od rána do večera každý den.

- Oblékejte se do barev, které vás nabijí. Například skvěle funguje žlutá, oranžová nebo červená. U červené stačí pouhé doplňky ve formě např. šátku.
- Pokud vlastníte mnoho darovaných věcí, může to být také vina jejich dárců. Dárek do sebe vždy otiskne energii svého stvořitele nebo dárce. Darovaných věcí, ze kterých máte špatný pocit, se vyvarujte. Naopak pokud máte z nějakého daru dobrý pocit, začněte se jím obklopovat více.
- Zdržte se vlastně všeho, z čeho nemáte dobrý pocit. Většinou se právě ozývá intuice ve snaze vám říct, že něco není dobře.
- Zajděte si někam do přírody. Jak získat energii v přírodě jsem psala v předešlém článku zde. Stačí vám ale bohatě se pouze procházet. V království betonu-městech velké množství energie neproudí. Ze země totiž vyzařují siločáry (já je vidím jako barevné silné paprsky). Pohybem mezi nimi regenerujete své tělo, protože každý obsahuje jiný druh energie. - Tyto siločáry nemají možnost proniknout betonem.
- Kdy jste se naposledy spali více než osm hodin? Za nedostatek energie může většinou spánek, na který dnešní "vyspělý" člověk zapomíná. Zvláště v období zimy tato potřeba spánku stoupá, protože je málo slunečních hodin.
- Jste ve stresu? Je na čase vypnout. Opravdu musíte dělat všechny věci? Zkuste pár věcí ze seznamu vyškrtnout a zajít si například na masáž, zkouknout dobrý film, přečíst inspirativní knihu, dát si koupel, vybarvovat mandaly...
Nezapomeňte na to, že většina lidí, co je v neustálém shonu si nedokáže věci správně naplánovat, takže si pořiďte diář a každý den si udělejte pár času pro sebe.
- Nedostatek energie může způsobovat zapnutý HAARP - o tom vám něco řeknu později, tohle je téma na hodně článků... :)
- Dlouhý nedostatek energie poté způsobí nemoc, nebo naopak nemoc způsobí nedostatek energie. Zkuste se vyléčit alternativními metodami až když všechno selže sáhněte po doktorech.
- Důležitý faktor taky hraje wi-fi a mobil. Nacházíte se nepřetržitě v prostředí, kterému vládnou wi-fi a mobily? Zkuste tomu zamezit. Sebemenší vzdálenost od mobilu vám prospěje. Viz v tomto dokumentu.
- Máte u sebe orgonit? Ne? Tak to rychle napravte :) Pozn.: orgonit je organická a anorganická látky uzavřené v kouli nebo pyramidě. Většinou jsou vyrobené z pryskyřice a rozdrcené kovové spony a křišťálu.
- Zkuste načerpat energii přímo z vesmíru! - Tam je jí dost pro všechny. Získáte ji představou. Jednoduše si představte nad sebou tunel, nebo trychtýř, který vám posílá energii z Vesmíru. -Fantazii se meze nekladou. Energie může mít jakoukoli barvu, ale pokud neznáte významy barev (na které se můžete kouknout v téhle rubrice), nejlepší je bílá. Ta se používá i při možnosti, když chcete někoho léčit. Pokud chcete někoho léčit, to se vám bílá energie musí vlít přímo do rukou, se kterými se potom dotýkáte pacienta. Z rukou poté vystupuje žluto-bílé světlo a léčivá energie. Po tomhle léčení si nezapomeňte namočit ruce do studené vody - ta vám přetrhá léčící vztahy mezi vámi a pacientem, aby vám potom později nemohl brát nevědomě energii.
- Zvířata nám také dodávají přirozeně energii. Mezi lidmi a zvířaty probíhá výměna energií při hrách, mazlení nebo už svou pouhou přítomností.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alie Alie | Web | 31. března 2013 v 15:29 | Reagovat

To je hodně užitečný článek :-)

2 Adriana Adriana | E-mail | 31. března 2013 v 22:37 | Reagovat

super clanek

3 Houbička Houbička | 4. dubna 2013 v 19:28 | Reagovat

Díky za tohle! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."