Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak ucítit energii

26. března 2013 v 11:11 | Adri |  Energie
První cvičení se bude týkat aury. Pokusíme se vycítit velikost naší aury :) Všechna cvičení můžete provádět v sedě nebo v leže, nesmíte mít ale zkřížené končetiny, blokujete tím proudění energie v těle. Při práci s energií můžete přivolat anděly, budou vám při cvičení pomáhat.

Uklidněte se, zklidněte svůj dech a tep. Nevnímejte své okolí, soustřeďte se pouze na klid ve vás. Až budete dostatečně uvolnění, natáhněte ruce, a zkuste si auru ohmatat. Možná se vám podaří nahmatat zlom mezi vaší aurou a okolím. Ve vaší aury je více teplo než v okolí. Když už jste u toho hmatání, můžete se i pokusit nahmatat celý vejčitý tvar aury.


Ve druhém cvičení se budete snažit pořádně procítit získání energie z Vesmíru.
Zklidněte se a uvolněte se. Sepněte před sebou ruce tak, aby vám to bylo pohodlné. Soustřeďte se pouze na to, co děláte, nenechte se ničím rušit. V představách otevřete světelný tunel těsně nad sebou. Otvírá se před vámi vesmír a přichází vám z něj pramínky energie, které se dotýkají vaší korunní čakry. Pramínek rozšiřujte, až z něj bude pořádný pramen, který zaplní celý tunel. Cestu, jakou k vám energie z kosmu musí udělat si můžete představit také.
Ucítíte příval energie. Chvíli si tento pocit vychutnávejte.
Poté se snažte energii přemístit do celého těla. Nakonec se zaměřte na ruce. Energii si přemístěte až do dlaní. Představujte si její cestu.
Ruce se vám rozehřejí. Dlaně poté pomalu od sebe oddalujte. Právě v této chvíli byste měli ucítit energetický balonek. Je teplý a hutný. Energetickou kouli si můžete ohmatávávat. Je to úžasný pocit :)

Úžasný zážitek také je výměna energií s jiným člověkem.
Sedněte si naproti sobě a uklidněte se tak, jako v předchozích cvičení. Soustřeďte se pouze na svého partnera. Pomocí představivosti si každý vytvoří nad sebou energetický kanál, ze kterého k vám bude proudit energie přímo z kosmu. Energii rovnou přemisťujte do dlaní, které máte natažené naproti druhého člověka. Energii můžete namířit přímo na místo na těle, které váš partner potřebuje vyléčit.
Takovou výměnu můžete uskutečnit i na větší vzdálenosti.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."