Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pohyb v astrále

10. března 2013 v 11:44 | Adri |  Astrální cestování
Většina lidí má při svých prvních cestováních problémy s pohybováním. Takový pohyb od postele k rohu pokoje může být pro někoho téměř nemožný. Příčinou toho je jen to, že člověk je špatně seznámen se svým astrálním tělem. Proto se nováček musí znovu naučit "chodit".
Abyste udělali nějaký pohyb v astrálu, tak to jenom udělejte. Nepřemýšlejte o tom, co děláte, prostě se pohybujte tam, kam potřebujete. Pro začátek nedělejte nic extremního, pohybujte se blízko podlahy. Snažte se o ovládání rychlosti a brzdění, abyste náhodou nevlítli do zdi, místo abyste se k ní jenom přiblížili.


PROCHÁZENÍ ZDMI
Pokud se budete soustředit na to, že tělesně není možné projít zdí, tak jí neprojdete. To může vést i k omezenému dýchání, což je velice komplikované na řešení. Pomáhá se poté jedině uvolnit, ovšem hluboké zklidnění může vést k tomu, že spadneme do snu nebo se probudíme.
Nesoustřeďte se na samotnou stěnu, pouze na to, že chcete projít. Raději s sebou neneste žádné předměty, procházení je pak těžší.
Pro začátečníky bude příjemnější, když zavřou oči a představí si, že zeď je jednoduše průhledná a prostupná.
Další rada zní: otočit se a projít jinou stranou. Pokud se ani toto nepodaří, pak nezbývá, než použít normálních východ.

LÉTÁNÍ
Jistě, někomu vyhovuje jenom pohyb při zemi. Pro většinu lidí je ale vyhovující létání.
Nejprve si jej natrénujte skákáním z vyvýšeného místa. Můžete i zavřít oči, bojíte-li se výšek, ovšem poté se můžete nechtěně přemístit, když si představíte se zavřenýma očima nějaké místo.
Nezapomeňte, že limity v astrálním světě děláte pouze vy svým myšlením. Všechny superschopnosti jsou možné, jen je třeba trochu potrénovat, více se snažit, zlepšit vizualizaci a koncentrovat se.
Můžete dokonce i změnit strukturu svého těla nebo se vtělit do jiného předmětu či bytosti. Pokud v sobě dokážete evokovat pocit, že jste motýl, budete motýlem. Hlavní je si věřit :)

Létání ze země je těžší. Ze začátku ale budete cítit něco jako gravitaci. Jen se zvednete do vzduchu, zjistíte, že pomalu klesáte zase na zem. Takže váš let budou spíše obrovské skoky. Je to způsobeno tím, že jste zvyklí vidět před sebou zem. Začínáte klesat, když ztrácíte odhodlání k letu, v důsledku čeho namířený impuls nahoru je stále slabší a váš zvyk vás táhne dolu.
Jeden z triků, jak na to, je tento: běžíte po klesající cestě, pak se odrážíte země a vzleťte. Snažte se soustředit na let. Když se udržíte v tomto stavu, tak leťte směrem, kam potřebujete..
Když se toto naučíte, pak můžete letět kamkoli. Problém se nastává v rychlosti. Při takovém bleskurychlém letu vidíte všechno rozmazaně, a tak může vzniknout dezorientace. Pokud se tam ale stále chcete dostat, tak se dostaňte ze Země a leťte v atmosféře. - Ve vesmíru se totiž můžete pohybovat rychleji, aniž by docházelo k dezorientaci. Tam jsou velké vzdálenosti normální.

PŘEMÍSTĚNÍ
Zavřete oči a představte si místo, kde se chcete ocitnout. Čeká vás pocit létání (bude kolem vás vířit vzduch) a do deseti vteřin jste na místě.
Pokud se nacházíte ve tmě a nemůžete v sobě vyvolat potřebnou vizi, dejte ruce před sebe - vize se snáze vidí.
Přemístíte-li se tam, kde jste neplánovali, zkuste to opět, nevzdávejte se, nenechte se rozptýlit nezdarem.
Nebo si se zavřenýma očima představte místo, kde chcete být a vejděte - nebo využijte jakýkoliv jiný pevný neprůhledný předmět například stěnu nebo podlahu.
Pro zkušené existuje i způsob s otevřenýma očima - zkrátka si ono prostředí představte, vymodelujte ve své mysli a šup! jste tam.
Někteří cestovatelé využívají rotace se zavřenýma očima, při níž si představují zvolené místo.
Vidíte-li na místo, kde se chcete ocitnout, zadívejte se do dáli, soustřeďte se na zvolený bod a všímejte si detailů.
Při oddělování od fyzického těla si už rovnou můžete představovat, kde se chcete objevit a později tyto cestovatelské šlamastiky nemusíte řešit :)

Mějte na paměti, že můžete úplně kamkoliv, nejste ničím omezení, pouze vaše mysl diktuje podmínky. Můžete se poflakovat po Vesmíru, cestovat v čase i zabrousit do fiktivních světů vytvořených vámi či jinými lidmi, například z filmů a knížek.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."