Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Střípky z dávných událostí...

17. března 2013 v 11:22 | Adri |  Můj deník
Pročítám si svoje blogové deníky a divím se. Nejčastěji se divím z hrubek, ale taky z toho, kolik jsem toho zažila nadpřirozeného, ale zašifrovala jsem to do normální řeči... Nestačím se divit :) A občas tam narazím i na věci, které jsem úplně zapomněla! - "Nepřirozené" věci vám většinou zapadnou někam úplně jinam než do paměti. To proto, abyste o tomto zážitku mohli pochybovat, vidíte jej jako v mlze, nejasně vidíte pouze útržky a abyste v nic takového nevěřili. Pak byste začali pochybovat, jestli je opravdu pravda jen ta, co nám podstrkují v médiích.
Jsem ráda, že jsem si něco takového zapsala. Tak tedy, tady jsou ty střípky (s opravenými hrubkami). Moje poznámky jsou napsány kurzívou.


Já už ten déšt fakt nevydržím...
A už zase přestalo pršet. Ale stejně nevím, co mám dělat. Jsem na počítači a sleduju obrazovku, kdo připsal koment na blog... Občas jen tak zírám do prázdna... Aneb přemýšlím nad anděly.
Mimochodem jsem měla na oběd lososa a byl dobrý! Ještě teď bych si ho dala!
Museli jsme roztáhnou stůl protože jedli: máma, táta, já, ségra, brácha a holka od bráchy. To máme šest lidí. Tak řešili, jak náš stůl roztáhnout a máma běžela hledat návod. Já jsem jen v klidu v křesle pozorovala.
Potom jsem řekla: Stůl prodloužíme tak, že to co je uprosřed dáme nakonec, aby se stůl prodloužil... Samozřejmě mě nikdo neposlouchal! :D
Máma běžela v ruce návod a říkala to samé co já před chvíli. No jasně že je to správně tak máma sklidila pochvalu od táty... Místo toho mě táta sprdnul poněvač jsem v té mele nepomáhala.
Oči jsem hodila na strop, za což jsem dostala sprnuto zase.
Rodičům se nikdy nezavděčíte!
Pokud jste nepochopili tenhle případ - byl o tom, jak jsem měla rozvinutou intuici. Nebo logiku? Když já vám ani nevím, ale předčit pět lidí, kteří za sebou mají vysokou školu v desíti letech...

V pondělí se třídou jsem byla v planetáriu v Ostravě. Bylo to supr! :D
I když trošku dětinský příběch hned na úvod a když se začínalo mluvit o vědě, naše učitelka málem usla. A já skoro taky, poněvadž hlas té paní byl strašně uspávající.
Docela mě probudilo, jak ukazovali, kde jsou souhvězdí a hvězdy. Vypadalo to suprově. Ty těčky byly i na vás! :D Kámoška co seděla vedel mě tak říkala: Supr diskoška! :D Mě to trochu připomínalo moje fantasmagorické sny. - Tímto jsem myslela moje chvilkové vize o Vesmíru.
Byla to docela dlouhá cesta autobusem. Učitelka na nás celou dobu hučela pořád dokola tu samou větu. A podle ní jsme ji i dali přezdívku: To-by-jste-snad-v-páté-třídě-mohli-vědět!

Pamatuji si, že jsem jednou zveřejnila článek, ve kterém jsem psala všechno, co mě napadlo... Většinou to byly blbinky, ale zaujala mě tahle věta - Na světě je málo pravdy a proto musí být vyřčena!

A na závěr trochu odlehčení. Zapsala jsem si, jaké chyby udělali kluci v jednom diktátu...
Husy mají rády kopřivy (oficiální verze)
Husy mají rády koroptve (jejich verze)
Nebo:
Pokoje byly obrácené jihu (oficiální verze)
Pokoje byly obrácené jídlu (jejich verze)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 17. března 2013 v 19:22 | Reagovat

Není vůbec na škodu, podívat se do starších záznamů.
Ty jsi našla i víc!
Nevíme, co všechno se v nás skrývá a co všechno v nás dříme neprobuzeno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."