Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

UFO ze Salt Lake City se objevilo i u nás

22. března 2013 v 11:22 | Adri |  Zajímavosti o Mimozemšťanech
Na internetu se objevilo nejdřív video, zachycující kmitající světlo na obloze nad Salt Lake City v Utahu. Podle autora záznamu bylo vidět mezi 19. a 23. hodinou. "Není to letadlo. Letadla se nevznášejí nahoru a dolů v jednom místě, a jejich světla nemění barvu ani se nezhasínají a nezapínají," uvedl. Světlo se údajně objevilo z východu.Do diskuze u videa se ale zapojili další svědci, kteří stejné UFO viděli i odjinud. Například z polských Pawłowic, kde ho bylo možné podle uživatele mmateusz89 zahlédnout mezi 23. hodinou a půlnocí, nebo ze Slovenska.

"Včera okolo půlnoci byly na obloze vidět tři neidentifikovatelné létající objekty a podle zkušeností to nemohl být žádný normální létající prostředek. Letěly velkou rychlostí, nejdřív jeden, a když zmizel za horizontem, tak další. První a třetí přešel přes kotouč měsíce a tak jsme mohli pozorovat, že má černou barvu. Když byl mimo, zářil jasně červeně. Tyto objekty byly podle našich zjištění viděny i v Aucklandu v Kalifornii a také v Salt Lake City," napsal slovenskému serveru topky.sk čtenář Kristian s tím, že UFO pozoroval z vesničky Pác.

O co se ve skutečnosti jednalo není známo ani po téměř po roce vyšetřování.

Pro další informace doporučuji rozkilknout tenhle odkaz a přečíst si pod ním komentáře. (Pro anglicky nemluvící se předem omlouvám. Ve zkratce - dozvíte se tam, že se později objevilo i nad Slovenskem, Českem i Polskem).
Škoda, že naší zahraniční sousedé nepořídili žádné záběry...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."