Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Čištění od destruktivních energií

21. dubna 2013 v 11:11 | Adri |  Energie
Chcete být čistí jako lilie? Reskpektive chcete, abyste se zbavili některých špatných energií, které se na vás nalepily? Určitě jste se procházeli po destruktivních místech, byli v kontaktu s destruktivními jedinci. - Opravdu. Ani o tom nemusíte vědět. Můžete strávit celý den v domě a nemusíte se bavit s žádným člověkem, ale stejně si na sebe něco nabalíte. Čím? Už jen pouhým přemýšlením, nepatrnou návštěvou démonů, nebo prostě tím, že váš dům stojí na špatném místě (za to mohou například geopatogenní zony) nebo jste obklopeni věcmi, které jsou nasáté špatnou energií. Jak si tedy zachovat čistý štít?

Koupele ve slané vodě. Nejlépe bude, když si tam nasypete normální kuchyňskou mořskou sůl, nepoužívejte parfumované. Tenhle typ čištění zabírá hlavně na hmotné tělo. Sůl do sebe vtahuje destruktivní energie. Nezapomeňte potom ze sebe sůl spláchnout. Teplota koupele by měla mít kolem 30 stupňů - ani teplé, ani studené. Tuhle metodu můžete použít i na předměty.
Používání drahých kamenů. Křišťál, diamant, serafinit, rubín... a mnohé další druhy vám zajistí určitou ochranu. Můžete si je dát například pod okno, tam se jejich energie nejvíce šíří. Můžete je nosit i ve formě amuletů, nebo je prostě noste po kapsách. Očišťovat s nimi se lze různým držením, nebo přikládáním na místa, o kterých víte, že nejvíce na destruktivní energie trpí (tohle místo může být nemocné). Můžete taky pít "kamennou vodu" - kameny očistěte, dejte do džbánu, do kterého potom nalijete vodu (nejlépe ze studánky), a tuto vodu poté pijte. Nebo taky si můžete udělat koupel s kameny.
Rostliny. Kupte si takovou mandarinku, bonsaj nebo kardamon - skvěle výhání špatné energie z domu a udržují příjemnou léčivou atmosféru.
Jezte. Tímto nemyslím, že se máte přecpávat k prasknutí, až nevyjdete po schodech, ale že máte jíst zdravější věci. Dávejte si pozor, co kupujete, po případě pouvažujte, jestli máte možnost si něco vypěstovat sami. Nedržte diety ani žádné hladovky, jezte kdykoli dostanete chuť.
Obrázky. Dejte pryč ten fuj plakát lebky/kříže/příšery/hororu a pověste si místo něj krásnou mandalu, nebo jiný barevný obrázek. Takový, který příjemně hladí po duši a nestraší vás v noci nebo nezpůsobuje noční můry. A co na tom, že nebude pravý tvrďák, že nemáte v pokoji nějaký temný obrázek. Ostatní v tom pokoji přece noc netráví, ne?
Vajíčko. Prevence je nejlepší ochrana. Cvičte tzv. vajíčko - cvičení, ve kterém si obalíte auru ochranným obalem. Stačí si jen představit, že na povrchu vaší aury je neprostupná pevná stěna, která chrání dobře zabezpečené jádro. Jako poslední vrstvu vizualizujte zrcadlo - odrazí od vás všechny nepříjemnosti tam, odkud přišly.
Vykuřování. Za tímhle slovem si nepředstavujte žádné neřestnosti spojené s lidskou sexualitou nebo kouřením cigaret či jiného "matroše". Zapalte si vonnou svíci, aromalampu, vykuřovadlo, kadidlo. Nejlépe funguje vonná pryskyřice, bílá šalvěj a dračí krev.
Tibetská zpívající mísa. Je to příjemný dárek pro přátelé, nejdříve to můžete to otestovat i vy na vlastní kůži :)
Bezové větve, bez. Už odpradávna bylo známo, že bez od sebe odpuzuje všechno špatné a přivábí vždy šťastnou náladu.
Zvon. Neinvestujte zbytečně do velkých zvonů na kostele, nestěhujte se do kostela. Vystačí vám malý zvoneček. Jejich zvuk totiž odnáší zlé energie pryč.
Miska se solí. Tenhle úžasný "vynález" znaly všechny moudré ženy ve středověku. Sůl do sebe vtahuje destruktivní energie. Tuhle misku umístěte nejlépe do rohu místnosti. Misky po bytě mohou být rozmístěné tři - každá má směřovat do jedné světové strany. Po týdnu sůl vysypte a nepoužívejte ji - je až moc nasáklá destruktivní energií. Pozn.: Aby se na sůl nelepily špatné energie je dobré to se solením nepřehánět a používat jenom tu sůl, které je dobře uschovaná.
Pryč s ostrými hranami z každodenního prostředí. Z kanceláře, z domova... prostě odkudkoli, kde trávíte hodně času. Ostré hrany by rozhodně neměli co dělat v ložnici. Zbavte se taky květin, které mají ostré listy. Pokud předměty nemůžete vyhodit, snažte se, aby nebyli tolik na vzduchu. Taky doporučuji nebýt moc obklopený zrcadly.
Pijte čaje. Tak do sebe dostanete množství bylinek, které ve vašem těle podporují vylučování destruktivních energií. Zkuste třeba diviznu malokvětou, ta navíc dodává pocit bezpečí.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ivyrabeni ivyrabeni | Web | 21. dubna 2013 v 12:01 | Reagovat

Tak to skusím :D

2 K_ K_ | 23. dubna 2013 v 14:52 | Reagovat

Moc hezký článek, jenom jsem nepochopila, proč jsou špatné ty ostré hrany.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 23. dubna 2013 v 19:24 | Reagovat

[2]: narušují plynulé proudění energií

4 Vendy Vendy | Web | 28. dubna 2013 v 20:17 | Reagovat

O těch rostlinkách se špičatými listy nebo pichláky jsem taky slyšela. Ale není to vůči nim nespravedlivé? Ony za to přece nemohou...
Ta rada s miskou soli mě zaujala, myslím, že jsem už něco podobného kdesi četla.

5 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 30. dubna 2013 v 17:22 | Reagovat

[4]: Ty rostliny se špičatými listy se doporučují hlavně u lidí, kteří mají energií na rozdávání, pořád někde lítají nebo nejsou na energie tak citliví - těm potom výkyvy energií nemusí vadit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."