Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Energické čištění

16. dubna 2013 v 11:22 | Adri
Když si lehneme do trávy, automaticky a bezbolestně se nám čistí energické kamály, jsme léčení a nabíjení dobrou energií. - Tak jako při každém pobytu v přírodě.
Tohle čištění probíhá v meditaci, ve spánku, při komunikaci s přírodním bytostmi nebo anděly, při kreslení, četbě inspirativních knížek, masáži, relaxační koupely, dobrém oddechovém poklábosení s příteli, při sportu, koukání se hezký film, psaní povídek nebo básní, poslech hudby... zkrátka při všech oblíbených činnostech, které nán vlévají energii do žil. (Teď mě třeba i napadlo jezení dobrého jídla nebo dobrého pití :))


Málokdo ale tuší, že tohle energické čištění probíhá i zkrze pláč. Mnoho lidí má totiž k pláči vyloženě špatný vztah. Platí u nich rovice pláč = nic dobrého.
Ve skutečnosti je ale pláč uvolnění. Přes slzy vypouštíme nahromaděnou destruktivní energii pryč. Jednou za čas taková energetická očista tedy neuškodí. Člověk který brečí není slaboch, pouze se vymaňuje z okovovů špatných energií. Nezadržujte proto pláč! Může způsobit různé disharmonie v těle, které se napříkad můžou projevit jako nemoci.

Ovšem taková očista pláčem ale nemůže trvat věčně! Pokud člověk pláče nepřiměřeně moc, je to známka toho, že ani očista pláčem mu nemůže pomoct. Musí proto načerpat energii někde jinde. Např. procházkami v přírodě, relax, sport... zkrátka ty činnosti, co jsem vyjmenovala na začátku článku. Pokud vám tohle stručné uvedení nestačí, můžete mrknout na tenhle článek, ten vám poradí, jak získat více energie, tedy chuti do života :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 16. dubna 2013 v 13:21 | Reagovat

Slzy odplavují škodliviny, taky se mi stalo, že když jsem se vybrečela, ulevilo se mi.
Ale lehnout si do trávy už bych si netroufla. I když je to lákavé. Jenže... klíšťata.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."