Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Iluminátské karty

30. dubna 2013 v 11:44 | Adri |  Tajné společnosti
Už jednou jsem tady nakousla téma Ilumináti. Článek najdete zde...Tohle téma je vážně hodně obsáhlé...
Hra s názvem "Keretní hra Ilumináti", se skládá z více než 300 karet, inspirovaných illumináty, Novým světovým řádem (NWO), temnými okultními silami a jinými intrikami. Autorem hry je Steve Jacskson a byla vydána v roce 1995. Verze těchto karet byla údajně vydána v roce 1995 (první verze, jak udávají stránky Steve Jacksona, autora hry, vyšla v r. 1982) a její karty s podivuhodnou přesností předvídají události, které probíhají od té doby až dosud, jako: teroristické výbuchy, světová kontrola počasí, umělé choroby, umělá zemětřesení, atd. Steve Jackson na nich začal pracovat v roce 1981. Při práci na druhé verzi zdržel - v roce 1990 provedla tajná služba razii na kancelář Steva Jacksona a podle jeho svědectví ohledně razie se velmi zajímali o jeho soubory s názvem "Iluminati BBS". Roku 1994 vydává karty jako sbírku v anglickém a německém jazyce. Od té doby se spousta událostí zobrazených na těchto kartách stalo skutečností. Každý rok se nachází nové a nové indicie, které odhalují celý plán a s tím se objevují i další interpretace. Nejsou to jen obrázky, ale i popisky neuvěřitelně odpovídající realitě.


O tom, jak je možné naplánovat útok na slavná dvojčata - 11.září, nebo následný útok na Pentagon, existuje několik teorií. Ilumináti totiž mají neomezenou moc - ovládají média, všechny vlády světa, manipulují s globální ekonomikou, prostě mají pod palcem úplně všechno. Americký senátor Milton William Cooper, který měl přístup k informacím tajných služeb, a sám pro ně nějakou dobu pracoval, tvrdil, že Ilumináti se dokázali po smrti řízeně převtělit a tak pokračovat dál v tajné nadvládě(!). Když se snažil vynést mnoho utajovaných informací na světlo byl označen za nepřítele státu a na příkaz prezidenta 5. listopadu 2001 zastřelen. V případě, že by to byla pravda by jejich nadvláda mohla trvat stovky až tisíce let a tím pádem by měli největší znalosti o vývoji lidské společnosti a možnost prakticky určovat běh dějin...
V současnosti se spekuluje nad významem karty Combined Disaster neboli kombinované katastrofy spojované s neštěstím v Japonsku 2011. Karta zachycuje jeden ze symbolů Tokia, ale hlavně, ručičky ukazují na jedenáctku a trojku. Zemětřesení v Japonsku došlo 11/3. Číslo 11 je pro ilumináty posvátné a podřizují mu data událostí. 11 mimochodem symbolizuje splnění vizí obecně, není to nějaké temné číslo (na rozdíl od 666).

Hra obsahuje i tři karty související s 11. zářím.
Tato karta je nejvíce šokující ze všech, a to zejména ve světle faktu, že tato hra poprvé přišla na pulty obchodů v roce 1995! Jak mohl Steve Jackson vědět, že bude zaútočeno na dvojčata World Trade Center? Ve skutečnosti tato karta správně zobrazila útok na World Trade Center i v detailech. Tato karta přesně zachycuje několik faktů o 9/11.
Na obrázku vidíme přesně, že se nejdříve zaútočí na jednu věž. Karta přesně ukazuje, že místo zásahu je v určité vzdálenosti od vrcholu dvojčat. Letadlo udeřilo první věž přibližně v této oblasti. Karta popisuje vedení Iluminátů zobrazením Iluminátské pyramidy s vševidoucím okem uprostřed na budově dole vlevo. Popisek karty správně identifikuje pachatele útoku jako "teroristy".
Na této kartě je zobrazen hořící Pentagon. Víme, že letadlo údajně vlétlo do sekce Pentagonu a skoro celá sekce vyhořela. Nicméně, zbytek Pentagonu zůstal nepoškozený tak, že mohl bez problémů fungovat.
Není ta situace zobrazená zde? Tato karta ukazuje oheň usilovně hořící v centrálním dvoře pentagonu, ale zbytek budovy vypadá nepoškozen, tak, že normální aktivity mohly nerušeně pokračovat...
Tedy tyto dvě karty doslova zobrazují oba útoky z 11. září. Na dvojčata a poté na Pentagon.
Tento druh přesnosti 6 let před útoky je možný, jen když někdo znal plán Iluminátů velmi důkladně. Nemyslíte?
I když je název karty Redukce populace (což je mimo jiné cílem Iluminátů), karta zobrazuje útok na dvojčata. Když jsou jejich vrcholy skryty v černém kouři, je Empire state building opět nejvyšší budovou v New Yorku. Také si všimněte, že kouř je tvarován jako tvář démona. Což je možná spojitost s démonem, který byl zachycen v kouři z dvojčat...


Nejsou to pouze tyto karty, které dosvědčují, že karty nám osvětlují budoucí plány Iluminátů... Našla jsem tam ropnou katastrofu v Mexickém zálivu, HAARP, chemtrails, podprahové zprávy... Všechny karty si můžete prohlédnout v galerii. ZDE
zdroje - jedenacteho-zari.7x.cz/rubriky/karetni-hra-iluminati orgo-net.blogspot.cz/2011/11/karetni-hra-illuminati.html
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Merrie Merrie | 30. dubna 2013 v 12:08 | Reagovat

Problém zvaný Ilumináti je čoraz populárnejší a zaoberá sa ním čoraz viac ľudí. Ďakujem, dala si mi námet na ďalšie bádanie internetom :)

2 Luné Luné | Web | 4. května 2013 v 11:46 | Reagovat

Božínku.. zase ti ilumináti..

3 Lhastor Lhastor | E-mail | Web | 27. listopadu 2014 v 21:02 | Reagovat

O těch kartách vím již několik let,protože jako Bůh nehraji v kostky a nevěřím an náhody,pak jistě může mít několik důvodů,proč ty karty byly zhotoveny.Od toho autora jsme hrál kdysi knižní hry,myslím,že je to ten stejný(shoda jména),a byl jsme s knižní fantasy naprosto spokojen(fantasy fight-tak se jmenují),tyhle karty se bez nadsázky dají uznat jako za jeden z mnoha důkazů,že většina lidí neví,co se doopravdy kolem nich děje,klikrát ani v nich..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."