Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Léčení s energiemi

13. dubna 2013 v 11:55 | Adri |  Energie
Léčení pomocí energie je jednoduché, zvláště pokud jste zvládli už pár cvičení s energiemi. Probíhá už přirozeně přes naše ruce. Ruce nepřetržitě vysílají energii do okolí, nebo ji naopak přijímají v největší míře. Dalo by se říct, že je to ta část našeho těla, která udržuje správnou rovnováhu energií v našem těle. Pokud člověk o ruce přijde, například zaviněním automobilové havárie, tuto funkci nejčastěji převezmou nohy nebo hlava.

Proto přikládají lidé na místo zranění automaticky ruce. Když se člověk zraní, automaticky začnou ruce vysílat léčivou energii. Ruce se vám rozehřejí, nebo naopak zchladí - to aby svým přiložením na místo udělali právě to, co by zranění nejrychleji vyléčilo. Takhle probíhá léčení energiemi. Přirozeně.


Někdy ale může nastat situace, že potřebujete zranění vyléčit rychleji. V takovém případě stačí pouze stáhnout energii z Vesmíru, nebo ji získat při výměně s přírodou. Energii koncentrujte do rukou, nebo si pouze představujte svůj záměr - léčit pomocí rukou. Energie by ale váš úmysl měla vycítit už předem.
Proces proměny z "normální" energie na léčivou probíhá až vaším vysíláním energie z těla na zraněnou část těla. Jednoduše si představujte, jak z našich rukou proudí bílá léčivá energie. Ruce přiložte asi pět centimetrů nad zraněné místo. Energie takhle urychluje proces léčení. Kostní dřeň produkuje více červených krvinek, vytvářejí se rychleji nové buňky, které zaujmou místo těch poškozených.
Není to nic nepřirozeného! Takhle se léčí i zvířata. Když se pes zraní, olizuje si místo. Nejen že jeho sliny jsou léčivé, ale také svým jazykem vysílá léčivou energii na poraněnou část těla.

Léčit můžete i druhého člověka, tam ale léčení může probíhat déle, protože chvíli trvá, než se vaše energie začnou spolupracovat.

Důležité je, že po léčení nesmíte zapomenout si opláchnout ruce ve studené vodě! Léčením na sebe nabalíte i trochu destruktivní energie ze zranění. - Ta se tam nachytala z toho, jak mizely ty špatné nemocné buňky, aby nahradily místo těm novým.
Nejlepší je si udělat delší koupel - nejméně 10 minut mějte ruce ponořené ve studené vodě. Ta z vás stáhne tu destruktivní energii. POZOR - záleží na druhu nemoci. Takže pokud léčite rakovinu, určitě ji tam budete mít alespoň půl hodiny. Při léčbě malé modřiny stačí tam ty ruce strčit na pět minut. Po léčení ještě doporučuji načerpat energii z Vesmíru nebo si zajít do přírody načerpat energii.

Při samoléčení můžete ale také použít jiné techniky léčení. Můžete si lehnout a načerpat energii z vesmíru bílé barvy. Tato energii vás obklopí a pomalu se vám bude vstřebávat do těla. Tam se postará o nápravu každé buňky. Některá místa vás mohou i štípat - to místo se právě léčí.

Můžete si i přivolat anděla a objímat se s ním. Vaše energie se smísí a vytvoří koktejl. Anděl pošle destruktivní energii pryč, a místo ní vám pošle léčivou energii. Při téhle technice je dobré prožívat ji všemi smysly - budete z toho mít nádherný zážitek :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."