Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Mohou lidé vyzařovat světlo?

23. dubna 2013 v 11:22 | Adri |  Záhady
Přestože se nacházíme ve 21. století, v době, kdy je medicína na vysoké úrovni, stále nám zůstává spousta věcí spojené s lidským tělem skryto. Některé jeho aspekty jsou dosud nevysvětlitelné. Mezi ně se řadí lidé vyzařující světlo. Lékaři se jím zabývají již několik desetiletí, ale stále jej neobjasnili. Souvisí toto světlo s duchovnem, nebo to jsou pouhé chemické procesy v těle?

Tyto případy jsou dobře zaznamenány, takže nehrozí možnost, že je tato kauza pouze vymyšlená. To se pouze vědci snaží skutečnost, že ještě neobjevili příčinu tohoto jevu, zamaskovat.
Jedním z takových případů je Anna Monaro. V roce 1934 se o italské astmatičce šíří mezi lékaři zvěsti. Žena během svých nočních záchvatů záduchy vyzařuje světlo. Nikdo nedokáže přijít na jeho původ, ani proč se vyskytuje pouze v tomto případě. Světelné paprsky vycházejí z Anniny hrudi a mají různé barvy. Někdy jde o mihotavé modré záblesky, jindy zase červené nebo zelené světlo. Lékaři nejprve hledají elektrické a magnetické anomálie v těle. Poté přijdou s teorií o vysoké koncentraci sulfidů (sloučenin síry) v její krvi, které by za jistých podmínek mohly záření způsobovat. Nic se ale nepotvrdí. Renomovaní lékaři jsou nařčeni z podvodu a celý případ se uzavře. Annin případ měl ale mnoho svědků, nezávislé zdravotnické posudky, a dokonce i autentické snímky. Fenoménem se začíná zabývat čím dál tím více lidí. Shromažďují informace, hromadí se všemožné teorie, ale žádná se nepotvrdí. Lidé navíc zjišťují, že podobných případů je mnoho, Anna tedy nebyl jediný neobvyklý případ. Zdá se, že vyřazování se vyskytuje jen u dvou typů lidí - nemocných a přísně věřících, či dokonce světců. Získaly se zprávy o lidech, kterým jasně zářily bolavé rány, nebo dokonce o zesnulých, jejichž mrtvé tělo světélkovalo.
"Bez ohledu na obrazy světců a legendy o nich se vyskytují zprávy očitých svědků, kteří potvrzují, že z některých lidí, kteří byli později blahoslaveni nebo svatořečeni, vyzařovalo světlo ve formě paprsků, pronikajících jejich šatem, nebo dokonce rozjasňujících celý okolní prostor," uvádí ve své knize Největší záhady světa: Neobjasněné a tajemné události Herbert Genzemer (*1952) a Ulrich Hellebrand (*1973).
Kupodivu se tyto případy podobají případy vidění aury. Že by tito lidé dokázali nějak svou energii převést do očí lidí okolo? Tato možnost se přímo nabízí, protože nemocní lidé často mají energie v auře silně promíchané, nejsou v harmonii, tudíž se různé snaží nemoc vyléčit. Věřící by zase toho mohli dokázat svou zvýšenou spiritualitou. Případy, kdy světélkovali i mrtví se mohou vykládat jako vidění okamžiku, kdy duše opouštěla tělo...
Co když ale toto světlo způsobují pouze hmotné fyziologické procesy v těle a s energiemi to nemá nic společného?


A co električtí a magnetičtí lidé?
V 50. letech minulého století Ameriku zachvátil Brian Williams, který dokázal jen pomocí elektrické energie svých rukou rozsvítit žárovku. - Mohl snad energii ze svých rukou nasměrovat do žárovky a ona se opravdu rozsvítila? No ještě jsem to nezkoušela :)
Brit Vyvyan Jones zase údajně získal svou elektrickou sílu oku 1976 poté, co si zlomil ruku. Dva dny mu stály vlasy na hlavě a v jeho přítomnosti selhávaly elektrické přístroje. Každý, kdo se chlapce dotkl, dostal elektrickou ránu. Za dva dny bylo ale po všem a svoje schopnosti už nikdy nezískal zpět.
Z poslední doby pochází případy padesátileté Britky Brendy Allisonové, která je silně magnetická. Magnetismus jejího těla ruší televizní signál, zapíná alarm, nebo přitahuje kovové předměty.

zdroje - časopis enigma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A. A. | 6. července 2014 v 12:47 | Reagovat

Zajímavý článek a stejně tak i stránky, jen tak dál, myslím, že tyhle stránky mají na hodně! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."