Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Vyvolený?! - Výklad snu

17. dubna 2013 v 11:55 | Adri |  Výklad snů
Sen:
Milá Adri!

Ráda bych využila Tvojí nabídky a požádala Tě o výklad jednoho svého snu. Totiž, lépe řečeno - jedná se o dost komplikovanou záležitost, která je nicméně naprosto zásadní pro můj život - a já nevím, jestli si ji vykládám správně.


Nejprve mi ale dovol krátký úvod do událostí, ať se v tom nezamotáme. Totiž, před několika měsíci jsem se setkala s jedním klukem, který mě kdysi zaujal - ale nikdy jsem mu to nedala najevo. Při onom posledním setkání to byl on, kdo mi navrhl další schůzku. Nadšeně jsem souhlasila. Zopakoval své poznání snad třikrát - aby se pak už neozval.

Nějak jsem se s tou záležitostí vyrovnala, různě s ní pracovala, pochopila, kde se stala chyba - a pak ji odložila. Nicméně dva měsíce na to mě jen tak z legrace napadlo těsně před usnutím požádat Vesmír, ať mi ve snu ukáže mého budoucího partnera. No a koho myslíš, že jsem pak ve snu uviděla? Mého známého z konce roku! Dost mě to zarazilo, měla jsem tu záležitost za vyřízenou. Proto jsem svoji žádost o odpověď ve snu znovu zopakovala - a ukázal se mi zase on.

První dva sny zde rozebírat nebudu, to už bych se do toho zamotala příliš. Ráda bych ale promluvila o snu třetím. Ten byl opět odpovědí na položenou otázku - a ze všech, které se mi zdály, byl zdaleka nejživější. Zdál se mi v noci ze 7. na 8. března. Toho večera jsem usínala hodně pozdě, ale ve výjimečně dobré a uvolněné náladě. A pak přišel sen…

Stála jsem na schodišti u nás ve škole, obklopená přáteli. Najednou se přede mnou objevila jedna moje bývalá vyučující (která ale na této škole nepůsobí). Pustily jsme se do řeči. Byla jsem trochu v rozpacích, nevěděla jsem, jak ji oslovovat, pořád jsem skákala od "paní profesorko" k "paní doktorko". Sdělila mi totiž, že si dělá velký doktorát. Měla jsem z toho radost, náš rozhovor byl celkově vzato příjemný.

A pak se objevil on, kluk z mých minulých snů, stoupal po schodech směrem ke mně - ve společnosti nějaké další osoby, kterou jsem ale nepoznala. Navrhl mi, jestli bych si s ním nechtěla jít někam sednout. Najednou jsme se drželi za ruce, osoba, se kterou přišel, jednoduše zmizela, já se spěšně rozloučila s přáteli i s bývalou vyučující - a společně jsme scházeli po schodech.

A pak jsme byli venku, bylo mi hrozné vedro, i když ve skutečnosti žádné velké horko nebylo, počasí působilo tak standardně březnově. Měla jsem na sobě svůj zimní kabát.

Dělal si legraci z mých zájmů, navrhoval mi návštěvu podniku, jehož název odrážel něco, co těmto zájmům naprosto odporuje. Smála jsem se a souhlasila. Vše bylo velmi příjemné a uvolněné.

A pak střih. Byli jsme v obrovském domě. Myslím, že byl nějaký čas neobývaný. Svítilo slunce, rozprostřela jsem svůj kabát na dlaždice na verandě - a lehla si na něj. On se nade mnou skláněl, líbali jsme se.

Zvláštní bylo, že ten dům nestál v Čechách. Slyšela jsem jméno země. Ázerbájdžán. To je divné, nikdy jsem na tuhle zemi nemyslela.

Další střih. Ocitla jsem se na přednášce o hebrejštině a židovské kultuře. Bylo to velice zajímavé, ale podrobnosti si bohužel nevybavuju, sen už se začínal pomalu rozostřovat. On byl pořád se mnou, po přednášce jsem zahlédla jeho matku, kterou jsem ovšem v reálu nikdy neviděla. Následoval rozhovor o cestování - a pak probuzení.

Z celého snu mi zůstal neuvěřitelně příjemný a uvolněný pocit, celou dobu jsem v něm věděla, že jsem na tom správném místě.

O pár dnů později jsem vyhledala svou bývalou vyučující, se kterou jsem se ve snu setkala. A dozvěděla se, že si opravdu dělá velký doktorát! Byl to pro mě šok. Vedlo mě to k názoru, že patrně nešlo o jen tak obyčejný sen.

Bohužel další vývoj událostí už tak povzbudivý nebyl. Zkusila jsem navázat kontakt s tím klukem ze snů - ale nebyla jsem úspěšná. V této chvíli už není možné zkusit to znovu. Mám z toho všeho v hlavě hrozný zmatek. Má to znamenat, že jsem své sny vyhodnotila naprosto špatně? Že ve skutečnosti vlastně nic neznamenaly? Je to pro mě značný otřes - a já netuším, jak se s tím vším vypořádat. Protože faktem zůstává, že přinejmenším jedno ze snových sdělení bylo pravdivé (to o velkém doktorátu).

Budu Ti moc vděčná, když mi povíš svůj názor, já už si opravdu nevím rady, nevím, kudy kam.

Díky a měj se báječně!

Miriam

Výklad snu:
Ahoj,
Takové předvídací sny se mi zdají taky. Někdy mě až šokuje, že se to opravdu stane. Tyhle sny ale obvykle mají reálnou pouze jednu informaci (sdělení) - další by Ti ji měli pouze přiblížit (např. jak, kdy, kde se stane). Takže onen kluk ve snu Ti například mohl říci něco ve stylu toho, že doktorát udělá až on k tobě zase jednou přijde, nebo naopak na něj úplně zapomeneš.

Při čtení snu mne ihned napadla možnost, že Ti Vesmír mohl sdělit tu informaci, že tvůj budoucí partner bude povahově podobný tomu klučinovi, co se v něm ukázal. Nebo že žádný budoucí partner už nebude, pokud na něj nepřestaneš myslet.... Každopádně scházet dolů se schodů znamená neštěstí v lásce. - Takže moc růžovou budoucnost s tím klukem mít rozhodně nebudeš, když jste šli po schodech dolů spolu.

Tvoje sny naznačují, se budeš mít jako na houpačce. Jeden má v sobě symboliku štěstí, druhý zase neštěstí. Přeji ti tedy, ať vše úspěšně ustojíš.

Adri

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miriam M. Miriam M. | Web | 19. dubna 2013 v 20:02 | Reagovat

Díky moc, Adri! Teď už je mi spousta věcí mnohem jasnější. S houpačkou jsi měla pravdu - za což jsem rozhodně ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."