Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Bermudský trojúhelník - Šokující nové záhady

19. května 2013 v 11:22 | Adri |  Filmy
Ráda bych upozornila na tenhle pozoruhodný dokument, ve kterém se vesměs dozvíte základy i zajímavosti o kauze zvané Bermudský trojúhelník. Film trvá jednu a půl hodiny, je tedy delší než normální 45 minutové dokumenty. Ale jeho zhlédnutí se určitě vyplatí i pro ty, kdo se o tuto problematiku zajímají - podávají v něm nejrůznější svědectví a teorie. Není to žádný fanatický dokument poukazující na to, že v tom mají určitě prsty mimozemšťané, nebo za to může Atlantida ukrytá pod hladinou oceánu, řekla bych, že je seriozní, žádné vysvětlení vám nepodstrkuje jako jediné pravdivé.
Zabírá plochu téměř čtyř milionů kilometrů čtverečních, není to tedy přehlédnutelný kousek vodní plochy. Klidné počasí se zde dokáže změnit ve smrtonosnou past během několika minut...
Podle mě v tom prsty také může mít i to, že je to prostě místo s nejhustší dopravou. Rozhodně ale z toho sálá něco víc - že by zemský anomálie?
Udělejte si raději obrázek sami :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."