Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Čištění aury pomocí vnitřní čistoty a energetické cvičení

8. května 2013 v 11:22 | Adri |  Energie
Čištění aury
Zavřete oči, zklidněte se a představte si, jak se nad vámi otvírá nebe. Můžete vidět mraky a mihotající se zlatavé světlo, nebo velkého anděla. Je to brána k Lásce, kde je všeho dostatek a vše je v harmonii. Napojte se na toto místo. Shora si představami stáhněte obrovský proud zlatavého světla, který vás zaplaví ohromnou silou a energií. Při tom zlikviduje všechny nečistoty z vaší aury. Poté poděkujte.
Barvu energie si zvolte podle vlastností barev. Doporučuji bílou, ta je nejuniverzálnější a nejléčivější nebo zlatou, která má podobné vlastnosti a dodává více energie.


Energetická cvičení na vidění energie - energetická nit
Tohle cvičení doporučuji, energie jde vidět lehce.
Sedněte si a uvolněte se. Natáhněte před sebe ruce a spojte ukazováčky dlaněmi k sobě. Pár sekund se na místo doteku soustřeďte. Potom je začněte pomalu od sebe vzdalovat. Máte před sebou vidět energetickou nit spojující oba prsty. Pokud se vám to nedaří, ztlumte světlo nebo to zkuste na bílém pozadí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 9. května 2013 v 23:37 | Reagovat

Jednoduchý, příjemný a účinný :) mně se nejlíp osvědčilo projet si ty barvy postupně všechny - tak, jak jdou za sebou v duze, od červený až po fialovou, to je teprv mazec :D

2 Natt Natt | Web | 11. května 2013 v 11:36 | Reagovat

Páni, tohle mě vždycky zajímalo, určitě to někdy vyzkouším :)
Jinak děkuji za pochvalu za kresbu, moc mě to potěšilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."