Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Snění s filmem

5. května 2013 v 11:44 | Adri |  Mé sny
Tenhle sen jsem vybrala proto, abyste mohli srovnat snění s filmem. Většinou totiž sny odkazují na něco, na co byste si měli dát dobrý pozor, nebo vám chtějí sdělit nějaké poselství. V tomhle případě se jedná o poukazující snění na mou kamarádku. Film tam vlastně ukazuje, co se v ní tu dobu odehrávalo, protože jsem ji v té době moc dobře nerozuměla. Obvykle se mi sny s filmem nezdají, tohle je opravdu jediná výjimka, kterou si pamatuji a kterou mám zaznamenanou. Ve skutečnosti se mi naopak zdají sny úplně o něčem jiném. To vysvětluje, proč mám po hororech nejkrásnější sny bez násilí a strachu :) To ale neznamená, že bych měla po pohádce noční můry, ale většinou jsou sny trochu brutálnější. Říkám tomu, že můj mozek mi dodává správnou hladinu emocí :D


5.7 2010
Včera večer jsem se koukala na film Na Sv. Valentýna. A ve snu se mi to všechno úplně pomíchalo :D Moje nejlepší kamarádka a já jsme seděli v letadle (ve filmu je totiž pár scén v letadle)
Tam potkaly Miley Cyrus (ta nevím, jak se tam ocitla). Seděla hned ve řady za námi, a tak jsme si povídaly o tom, jaké to je být slavná a výhody a nevýhody s tím spojené. Když jsme přistáli, s nějakého důvodu mě s kamarádkou nechtěli pustit vystoupit ze dveří, že se nejdříve máme kouknout na svá zavazadla. Tak jsme poslušně šly za letuškou a oči nám padly na růžovou dodávku v letadle. Letuška nám řekla, že si do ní máme nastoupit, protože pro zavazadla je to strašně daleko. Potom se otevřely obrovské dveře úložného prostoru a jelo se. (tu růžovou dodávku mám zase z filmu). V dodávce bylo pár slavných lidí (většinou to byli ti herci z toho filmu). Před námi seděl
Taylor Lautner (jak jinak - hrál v tom filmu). Jeli jsme mlčky. Potom najednou Taylor z dodávky v plné rychlosti vyskočil a já s kamarádkou jsme ho následovaly, protože nás to v dodávce přestalo bavit. Přistáli jsme u Kauflandu v našem rodném městě a rozhodly se jít do restaurace. - Ta restaurace ve skutečnosti opravdu existuje, jenom se nachází na jiném místě, než jsem ji viděla ve snu. Zeptala jsem se Taylora, jestli nechce jít s námi a on rád souhlasil, protože byl v tomhle městě úplně ztracený. Zavolali jsme do restaurace kvůli rezervaci na poslední chvíli a potom jsme běželi po městě, protože nás (no spíš Taylora) obklopovaly všudypřítomné náruživé fanynky. Tak tak jsme stihli doběhnout do restaurace, kde jsme raději ještě požádali o ochranku. V restauraci jsme jedli a bavili se. Přerušil nás Zac Efron (kde se tu sakra vzal on?) a řekl, že někde je bláznivá párty, na které musíme být taky, a dal nám pozvánku. Řekli jsme mu, že přijdeme, jenom jsme chtěli dojíst to jídlo. Potom se v restauraci objevil můj kamarád, který si tak objednal popcorn (popcorn v restauraci? Zajímavé…) Podle pozvánky jsme dorazili na místo určení, ale byl to jenom polorozpadlý panelový dům, kde se tančilo na chodbě. Zaklepali jsme, ale nikdo si nás nevšímal. Byl tam moc velký hluk a vchodové dveře měly černé sklo, přes které nešlo vidět. Taylor mě nadzdvihl, abych se mohla vyšplhat po okapu, a zkontrolovala situaci.
Lidi tančili ploužáky se svíčkami v ruce a měli na sobě indické oblečení.
(Indie? Opět z filmu!) Nakonec tam někdo přinesl kytaru (Kytaru? Ach ano… z filmu) a rozbalil to.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Merrie Merrie | E-mail | Web | 5. května 2013 v 14:54 | Reagovat

Júú Taylor :)) Taylora milujem :D

2 pavel pavel | 5. května 2013 v 15:07 | Reagovat

Já měl dnes taky docela zajímavej sen, jenže jsem ho už zapomněl.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 5. května 2013 v 16:02 | Reagovat

[2]: to se mi taky stává. Hned jak se probudím, tak si řeknu: "jo, ten byl dobrý, zapiš si ho!" pak se to ale nějak zavalí dalšími myšlenkami a já si na to vzpomenu až když zase ulehám do postele a to se mi sen z paměti vymaže celý, nebo si pamatuju jenom útržky...

4 Vendy Vendy | Web | 6. května 2013 v 11:28 | Reagovat

Ty máš teda sny přímo filmové! Žasnu, jak si je dokážeš zapamatovat, v takovém rozsahu. Někdy si říkám, že je škoda, že sny nejdou nafilmovat.
Mně se poslední dobou zdává o práci. To nevěstí nic dobrého, tuším, že bych ji měla změnit.

5 Luné Luné | Web | 7. května 2013 v 22:58 | Reagovat

Neuvěřitelné, že takový sen vlastně trvá v lidském čase pár vteřin.. :)
Máš úžasnou paměť!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."