Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

I děti mají svého ochránce-anděla

17. června 2013 v 11:33 | Adri |  Pro těhotné/kojící
Každý člověk má svého anděla, i vaše dítě ho má, na to maminky nezapomínejte. Zvláště v novorozeneckém věku se kolem vašeho drobečka neustále motá a hlídá jej, protože je právě nejvíce zranitelné. Možná se vám už stalo, že se miminko zakoukalo někam do rohu místnosti a začalo se smát, přestože tam není nic, co by mohlo malého zaujmout, nebo dokonce rozesmát. - To se dívalo na svého ochránce.
Radím vám s tímto andělem komunikovat, mnohokrát se vám to vyplatí. Pomáhá vám pochopit, co miminko právě potřebuje, vysvětluje také, proč je miminko například nemocné a tak dále. Zkrátka dokonalý pomocník při výchově :)
Většina dětí si spolupráci s andělem uvědomuje a tím se také zvýší šance, že spojení s andělem zůstane stejně silné celou dobu dospívání, jako při prvních dnech na světě.
Anděl kolem plodu obletoval hned v tu dobu, kdy už v něm byl život, to znamená, kdy začaly první pohyby plodu. V té těhotenské době chodil jenom na preventivní prohlídky nebo u plodu byl ve dne v noci, to záleží na chování matky k plodu. - Pokud třeba matka kouřila, anděl stál u plodu jako výstražný maják bez přestání.

Když duše vstoupí do lidského těla, všechno, co zažilo na druhé straně, pomalu zapomíná. Narodí se s úplně čistým štítem, který byl zhotoven podle toho, jakou přibližnou cestu si duše vybrala už před vstoupením do plodu. Jak bude procházet životem, možná přijde na umění, jak tento štít vytvarovat do jiné podoby...

Plod má většinou jednoho anděla, s příchodem na svět se jejich počet zvýší, jsou tu ale pouze na výpomoc, protože v duši dítěte je opravdu velký zmatek - celých devět měsíců nemusela prakticky nic. Vstřebávala nové vzpomínky z prenatálního života a teď najednou tohle! V jeden moment jsem u svého bratra viděla pět andělů - nelekejte se, je to naprosto normální situace. Prostě utěšují vystrašenou dušičku. Pokud u svého drobečka vidíte pouze jednoho anděla, nezoufejte. V tomto případě je to velký bojovník, který si se vším poradí sám, nebo má ze svého prenatálního života jakýsi blok, že nedokáže k sobě přivolat anděly... Důvodů může být mnoho, zeptejte se raději přímo anděla.

Dušička kolem plodu oblétává pár dní od početí, hlídá si jej, aby se tam neusadila nějaká špatná bytůstka... Smutné na tom je, že asi polovina těchto dušiček si není schopná plod uhlídat, protože je matičky dostatečně nepodporují dobrou náladou a smíchem. Místo toho je napadají samé černé myšlenky o tom, co by se jim nebo plodu mohlo během těhotenství stát. Takové děti se většinou moc svým rodičům nepodobají jak vzhledem, tak chováním a myšlením. - Pozor, teď ale nemluvím o indigových dětech, ty se svým rodičům také v ničem neshodují, ale tyto duše si matku opravdu vybraly a hlídaly plod. Většinou jsou to velmi veselé, spokojené a moudré děti.
Strážný anděl k plodu přichází až tehdy, kdy se do něj dušička vtělí, tedy kolem třetího měsíce těhotenství, od prvního pohybu plodu.

Přejdeme už mému bratříčkovi a jeho Meramel, co říkáte?


Její podobiznu jsem nakreslila při hodině dějepisu, jindy jsem čas na kreslení prostě nemohla najít... Jen tak pro zajímavost - to co má na hlavě jsou kudrnaté vlasy, ne čepice :D Ze spod ji vyrůstají vlasy rovně, o několik tonu světlejší než kudrnaté. Ještě na ten účes nejsem zvyklá, strašně mě rozptyluje při komunikaci :D Ale i tak se s ní dobře povídá, hlavně o malém. Dozvěděla jsem se, že jeho duši doprovází poprvé, předtím měl jako hlavního anděla Taéva (píšu jak se to vyslovuje) a ona zajišťovala hladkou komunikaci mezi lidmi... Jak se tak koukám, naše rozpravy by vyšly na další článek, tak to raději utnu, aby článek nepojednával pouze o jednom andělu.

Když už jsme u těch rozpravav, napadá mě připomenout, že komunikovat s anděly ostatních lidí je jiné, než se svými. Ne že by byli nevlídnější, ale cítíte z nich silnou lásku k osobě, kterou opatrují. Ve chvíli, kdy s nimi začínáte mluvit, můžete mít pocit, že vstupujete do jejich spojení. Toto spojení je ale tak silné, že se nemusíte zbytečně obávat toho, že nějak poničíte jejich vztah. Pokud se vám komunikace nedaří, zkuste anděla vnímat více prostřednictvím svého dítěte, někdy také pomáhá, když se dítěte dotýkáte.
Možná se vám stane, že se s andělem prostě nedomluvíte, ať děláte co děláte. V takovém případě je dobré myslet na pravidlo, že andělé slyší všechno, co k nim řeknete, i když vy jejich odpovědi neslyšíte. Myslete na anděla svého dítěte, on pochopí, že jeho přítomnost oceňujete a bude se pokoušet s vámi spolupracovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."