Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak jsem zmákla lupiče a kempovala s upírkou

5. června 2013 v 11:33 | Adri |  Mé sny
16.10 2010
Zdálo se mi o tom, že náš byt vykrádali lupiči. A nezbylo nám skoro nic, jen prázdný nábytek.
Ani nevím, jestli jsme vůbec volali policajty. Šla jsem se psem ven, abych odehnala černé myšlenky a odreagovala se. Na procházce jsem uviděla dva nějaké chlapy, kteří nesli něco, co vypadalo jako moje oblečení.
Vrátila jsem se domů a rodiče někam odešli. Neměla jsem co dělat a nudila jsem se - a tak jsem našla tajný poklop, vchod do našeho baráku. V tom poklopu byl ruch, tak jsem si vzala asi tři baterky do každé ruky a šla tam. Byli tam právě ti chlapi, co jsem je viděla, jak nesou moje oblečení. Polekali se mě a utekli pryč. V poklopu ještě byli naše věci, které ještě nestihli odnést. Ostatní věci jsem dostala tak, že jsem je sledovala a oni mě navedli do jejich skrýše ve městě. Autoritativně jsem si vzala všechny věci a lupiči na mě jenom vystrašeně koukali :D
Potom tam přelezla smrtka jejich plot k domu - skrýši na ukradené věci a řekla, že jsem hezká holčička :D


10.11 2010
S filmovou upírkou Alicí ze Stmívání jsem šla kempovat někde do lesa.
Dělaly jsme blbiny a když jsme se unavily, zalezly jsme do spacáků a pomalu upadaly do spánky. Najednou na náš zaútočil podivný chlap zkřížený s žábou. Rychle jsme zrdrhaly do nejbližší budovy u lesa - videopůjčovny. Tam jsme se jakože nic koukaly v klidu na obaly filmů. Když jsme vyšly ven, byla tam už jenom mrtvola toho žábo-chlapa. Vrátily jsme se do toho lesa a skákaly štěstím po stromech jako veverky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."