Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tak nějak zanedbaný deník

27. června 2013 v 19:53 | Adri |  Můj deník
Chápete to? Já ne. Dříve jsem zuřivě psala všechny své zápisky... ale teď na to nemám jaksi vůbec chuť. Možná to bude tím, že jsem se dočetla, jak úžasně dopadla jedna blogerka, která si na blogu vylévala srdíčko a nakonec se to nadělení rozhlásilo po škole. No co, tak jdu se tedy tomu postavit čelem a deníčkovat!

Jak jistě všichni víte, zítra se rozdává vysvědčení. Zase mě čekají samé jedničky (kromě třetí a šesté třídy, tam byly dvě, jinak si tenhle status držím neúnavě). Ve škole je taková nuda, že jsem tam stvořila povídku (nebojte, bude k dispozici k přečtení od začátku prázdnin, to abyste se hned první prázdninové dny nenudili :)). Ale na druhou stranu si tam můžu povídat neomezeně s kamarádkami, což mi vyhovuje. Ale stejně musíme stagnovitě sedět v lavicích.
Odevzdávání učebnic dopadlo docela špatně, jaksi mi zmizel atlas ze zeměpisu. Tak jsem byla dnes kupovat nový, sto sedmdesát korun v tahu. Tak jsem si trošku ubrala z těch peněz, které mi byly podarovány k svátku, nebo vysvědčení, nebo k úspěšnému absolvování...

No jo, vy vlastně o tom absolvování nevíte. Zkrátka jde o to, že jsem ukončila první stupeň na základní umělecké škole, a to jak z houslí, tak z dramaťáku. K slavnostní události předávání absolventského vysvědčení jsem si koupila hezké šaty, jež mám v plánu si vzít i na zítřejší dávání školního vysvědčení, ovšem počasí tomu nejspíš zabrání. Absolvenstký koncert z houslí jsem zvládla levou zadní. Dokonce jsem dostala i video, kde je všechno natočené. Kameraman se ale usadil na balkoně, takže mi jde vidět jedině účes. Haha. Naštěstí mi moje flegmatická povaha pomáhá zachovat chladnou hlavu i při vystupování a tak nikdy nemám velkou trému.

Když už jsme u těch vystoupení, mám za sebou i to každoroční z dramaťáku. Moje role zvukaře alias bílé postavy se trošku sekla, ale i tak jsme sklidili potlesk. A moje vedlejší role číšnice při další hře taky. Všechno dopadlo dobře, žili štastně až do smrti :D

Už neprožívám potíže s láskou, vlastně jsem se na to úplně vykašlala, protože ten milostný trojúhleník, ze kterého se nakonec vyklubal čtyřúhleník, se nedal vydržet. Na co si ničit tak brzo nervy, je mi teprve čtrnáct :)

Právě zkouším takovou dietu podle Dr. Johanny Budwig s lněným olejem, tvarohem a lněnými semínky. Zatím mám po sobě teprve jednu dávku tohoto zázračného koktejlu a podám vám bližší info, až s ním budu mít nějaké zkušenosti. Mimochodem už konečně vím, kde je obchod se zdravou výživou v Těšíně, jupiajou! :D

Prázdniny jsou už za humny, teda za slunečníkem a já je mám nabité k prasknutí. Opět mě čekají dva tábory (zase Eurocamp a Víkenďáci) plus menší akce s dramaťákem. A... možnááá půjdu na Benátskou noc na Nightwish! Olala! Tuhle skupinu mi mamka pouštěla, ještě když jsem byla v plenkách, a citový vztah k ní chovám doteď. Snad se mi můj sen splní! :)
Mamka na rozdíl ode mě moc šťastná z mé nepřítomnosti není, už si pěkně naplánovala, jak mě zaměstná hlídnám brášky :))
Ale ne, hlídání si užívám a když už si nevím rady, zavolám andílky, nebo prostě... se ho snažím pochopit. Teď mi tu škytá na posteli. Béé, kdo mi to leží v mých peřinách?!

A zpráva nakonec: Co se týče mého poslechu hudbu, právě ulítávám na českém punku. V poslední době mám opravdu podivné hudební chutě, zvláště když vám při programu poslouchání náhodných písniček se nejdříve zapne One direction, pak Barbar punk, poté Rammstein následující Loreenou McKenitt a nakonec soundtrack z Hobita. Plus se tam ještě přidá trochu japonského rocku - Moi Dix Mois.
Ale Justina Biebra pořád nesnáším. Ať dělám co dělám. I když si moje nejlepší kamaráda s ním skypuje po večerech, stejně mi jeho hlas nelahodí ušním bubínkům.

Při poslechu téhle písničky dostanu vždycky strašnou náladu si jít stoupnout k silnici a stopovat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 27. června 2013 v 20:29 | Reagovat

Děláš dobře, kluci ti za ten klid a pohodu nestojí.
Tady v Dortmundu má Justin tolik příznivkyň, že každou sobotu tu dělají s jeho fotkami oslavné průvody. Dal jsem to jednou i na blog.

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 27. června 2013 v 21:26 | Reagovat

[1]: jé, tak to určitě ukážu kamarádce, bude radostí bez sebe :)

3 Vendy Vendy | Web | 10. července 2013 v 20:13 | Reagovat

Pěkný pelmel všech možných myšlenek.
Gratuluji k úspěšnému dramaťáku i k houslím!
Taky gratuluji k úspěšně rozseknutému milostnému čtyřúhelníku. Máš pravdu, opravdu to nemáš zapotřebí. Jsou jiní kluci, zajímavější, zábavnější a snad i hodnější.
Muzika? Zajímavý písničkosled. Ale nedivím se, podobný mix si taky občas naservíruju. Až na One Direction, ty jsem asi ještě neslyšela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."