Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Trénujte si paměť!

24. června 2013 v 11:44 | Adri |  Astrální cestování
Nemám na mysli to, že byste si měli zahrát pexeso, nebo podobné pamatovací hry (i když by to nebylo na škodu :)), ale že si máte dát pozor na pamatování svých zážitků v astrální dimenzi. Tyto vzpomínky rychle mizí, protože jste je zažili v jiné dimenzi a vaše paměť není schopná informace podobného typu uchovat a navíc se jedná o zážitek z oblasti nadpřirozena, který obvykle rychle mizí z paměti díky Systému. Kdybyste se dozvěděli, že se vám právě podařilo konečně astrální cestování, ale skoro nic si z něj nepamatujete, určitě byste nebyli potěšeni :)
Můžete se to naučit při zapisování si svých snů, snažte se je zapamatovat! Mě to také nejdříve nešlo, psala jsem pouze útržky. Dnes jsem schopná popsat běžně i čtyři stránky o jednom snu. Pořiďte si na tyto potřeby klidně speciální diář, investice se vyplatí :) Taková věcička vám i pomůže při zjišťování významu a poselství snů, mnohdy vám odkryje i vaše nitro.
Hned po probuzení/astrálním cestování si začněte co nejrychleji vzpomínat. Můžete si například na zeď dát malou nálepku, na které bude napsáno například "Vzpomínej!". Čím dřív si začnete vzpomínat, tím líp. Nejdříve rychle přejeďte onen zážitek ve vaší paměti, rychle si ho rozdělte do fází. Poté popadněte diář a tužku a piště věci podrobněji. Nebojte se škrtat, pište však pomalu a čitelně :) Usilovně přemýšlejte nad každým detailem, je to sice obtížné, ale ta dřina za to stojí.


Může se zdát, že ve vaší paměti nic není, nač byste si mohli vzpomenout, snažte se však a vložte do toho skutečné úsilí. Něco tam je, musíte to jen odhalit a vytáhnout na světlo. Jakmile se zaměříte na nějaký útržek paměti, naleznete toho postupně víc a víc. Budete překvapeni, kolik vzpomínek si tímto způsobem vybavíte. Je důležité zapsat si je hned, jak si je vybavíte. I kdybyste to měli dělat několikrát za noc. Snové nebo astrální vzpomínky se mohou zdát živé a nezapomenutelné, pokud je však nezaznamenáte, obyčejně během několika málo sekund zmizí. Stačí, napíšete-li několik klíčových slov, a mezery budete schopni vyplnit později třeba ráno. V praxi se vaše paměť na astrální zážitky vyvíjí, až se obejdete i bez zápisu a vaše příhody budete vyprávět u táboráku :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 10. července 2013 v 20:09 | Reagovat

To je zajímavý fakt, že sny vyprchají tak rychle. A stejně zajímavá rada o zapisování hned po probuzení. Taky jsem si říkala - tenhle sen si zapamatuji a zapíšu později. Houby! Ani ťuk. Snad jen pocit ze snu jsem si uchovala, takový to jako rána pěstí do žaludku (ten sen nebyl zrovna ukázkový a příjemný)

2 Ema Ema | Web | 8. března 2014 v 19:20 | Reagovat

Moc pěkný článek, já si pamatuji jen některé sny, bereš AFFS? Jinak, taky se zajímám o homeopatii :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."