Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kruhy v obilí 1994 - 2010

6. července 2013 v 11:33 | Adri |  Filmy
Ke snídani jsem si pustila tohle video, znázorňující kruhy v obilí v letech 1994 až 2010. Součástí této sbírky jsou pouze ty obrazce, u nichž se nenalezl autor a u kterých se našly mírně skloněné klasy obilí, schopné růstu, nikoliv nalomené - ty vznikají u práci tzv. cyrcelmakers, lidí snažící se napodobit autory z kosmu s pomocí primitivní techniky skládající se z prken, hromadou dobrovolníků a flaškou alkoholu. Ovšem u takových kruhů v obilí rychle poznáte, že to není ono, většinou ani nebývají pravidelné a navíc tam není zvýšená radiace, jako u těch "pravých" obrazců. Takto poničené pole už neporoste. Ani se snad nemusím zmiňovat o tom, že lidé citliví na energie tady žádné anomálie necítí.

Takže tyto kruhy v obilí jsou skutečně dílem jiné civilizace, než je ta naše. Otázka zní, proč to dělají? Možná nám mají něco sdělit nebo upozornit. To znamená, že se ve vesmíru možná nachází civilizace, která na nás záleží a není jí lhostejný náš osud. Nezasahují do našeho vývoje, ale snaží se nám ukázat cestu... Že by to tak prováděli i u našeho vývoje z lovců a sběračů na vzdělané pyramidy stavějící lidstvo?

Polahoďte tedy shlédnutím tohoto videa svému oku. Věřím totiž, že i na jedincích neznající pravou symboliku těchto agrosymbolů to zanechá velký dojem :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Agie* Agie* | Web | 6. července 2013 v 20:57 | Reagovat

Děkuju moc! :)

Koukám,všude samé zajímavosti,tvůj blog si ukládám do záložek a každý den si něco přečtu,protože se ráda dozvídám něco nového z "jiného světa",i když se tím jinak nezabívám. Každopádně si jedna z mála,která vlastní blog s tématikou,kterou zkrátka nepřerušuješ:).
Myslím si,že těmito znaky v obilí se nám snaží opravdu něco sdělit,škoda jen,že žadný vědec není schopen rozluštit o co se jedná. Zajímalo by mě,jestli je to varování,zastrašování,nebo jen ledabylé malůvky.

2 Ali Ali | Web | 7. září 2013 v 20:46 | Reagovat

Jé, na tohle jsme se koukali ve třídě :D Jeden spolužák se bál :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."