Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Vysoká škola, nákup mandarinek a Samara

17. července 2013 v 11:55 | Adri |  Mé sny
10.7 2011
Byla jsem v naší škole, a běžela jsem po schodech, co nejvýš to šlo, společně s Kájou, Tomášem a Markét. Utíkali jsme před nějakými dětmi, co hrály dole v přízemí nějakou hru, že do koho se hodí kamínkem, ten má babu. Nevím proč, ale strašně jsem se toho, že dostanu babu bála. Doběhli jsme až do čtvrtého patra. Což bylo divné, když naše škola má jen dva patra...
Taky jsme měli jiné schody než jsem zvykla z "opravdové" školy - z poloviny byly pro vozíčkáře.
Pak nám došlo, že tohle asi není naše škola a že "je strašně vysoká" řekla Kája.
Jak jsme vycházeli ze školy, tak místo základky tam byla napsána tabulka škola vysoká, jinak se vzhled naší školy nijak nezměnil. Co se stalo s těmi dětmi, to nevím.


Potom si pamatuju, že jsem byla sama doma. Mamka mi řekla mám koupit mandarinky
pro mě a pro kamarádku a že tu za chvíli bude. Tak jsem zůstala sama doma. Dělala jsem hluk, pustila jsem hudbu na plné pecky. Najednou mi tajemný hlas řekl, že za ním mám jít. Tak jsem šla a byli to nějací bohové tvoření z mlhy. Přede mnou někoho zabili. Nacházela jsem se na neznámém místě a nevím, jak jsem se tam vůbec tak rychle ocitla. Pak mi řekli, že jestli nesplním úkol, budu zabita také. Ten úkol byl: Kup Terce mandarinky ty.
Tvářila jsem se že je to strašně těžký úkol. Tak jsem koupila mandarinky v Coopu, který máme hned dvě ulice vedle.
A ještě mi řekli že nemám dělat hluk. Jeden z nich byl totiž bůh ticha. Tak jsem ztišila hudbu. Ten bůh se najednou začal usmívat a vyklubal se z něj můj spolužák :D

Pak bylo něco jsem se koukala na telku a vylezla z ní Samara (z Kruhu) Vedle mě seděl vědec oděný v bílém a furt mumlal, že tohle proti přírodním zákonům; "Není možné že by atomy blá blá blá..." a mlel cosi latinského. Samara bylas ve skutečnosti Natka, která ji hraje v našem představení z dramaťáku. Vylezla z krabice, co vypadá jako televize. Vědec dostal infarkt. A já se pak s Natkou smála a smála. Kdo ví proč, ale při tomhle snu jsem se vůbec nebála.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lolfier-style lolfier-style | Web | 23. září 2015 v 19:52 | Reagovat

Když byla moje sestra malá zdálo se jí že dostala od mamky mandarinku, a že jak jí oloupala, že z  ní vylezl dalmatín :D a dneska mi k tomu řekne toto : ,,Nevím co jsem to hulila, ale chci to znovu" :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."