Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Andělská čísla - kombinace 0

22. srpna 2013 v 11:44 | Adri |  Zajímavosti o andělech
Znáte ten pocit, že vás pronásleduje určité číslo? Vidíte ho všude, kam se podíváte - hodiny, SPZ na autech, čísla domů, telefonní čísla... - Právě takováto čísla mají za úkol vám sdělit poselství od vašich andělů. Nemáte-li ten dar s anděly komunikovat přímo, nabízí se vám tímto úžasná možnost své anděly poslouchat. Nezapomeňte, že oni vás slyší pokaždé, i když vy je ne. Modlete se k nim, ptejte se jich... oni časem odpoví. Sledujte proto čísla, co se kolem vás míhají a určitě o sobě dají andělé vědět určitou zprávou. Andělské vzkazy často obsahují kombinace dvou nebo více čísel. Zde jsou základní významy trojmístných kombinací dvou čísel. Pokud se ve vašich vzkazech vyskytují tři nebo více čísel, spojte dohromady výklady příslušných číselných kombinací. Když například opakovaně zaznamenáte číselnou řadu 312, použijte výklad číselné kombinace 3 a 1 plus kombinace 1 a 2.

Nebo, cítíte-li se k tomu naváděni, můžete čísla sečíst. Sčítejte všechna další čísla tak dlouho, až vám zůstane jen jedno jediné číslo. Poté si najděte jeho význam v předchozím seznamu číselných řad - článek o nich naleznete ZDE.

V tomto článku si osvětlíme číselné kombinace čísla 0.


Čísla 0 a 1, např. 001 nebo 010

"Mocné vedení andělů vás žádá, abyste změnili své myšlenky. Možná jste se modlili za své zdraví a štěstí. Pokud ano, toto je odpověď na vaše modlitby. Andělé vědí, že řešení, jež hledáte, se rodí ve vašich myšlenkách. Požádejte svého strážného anděla, aby vedl vaše myšlení správným směrem a podpořil vás během tohoto přechodného období."

Čísla 0 a 2, např. 002 nebo 020

"Andělé chtějí, abyste věděli, že na vás nezapomněli ani vás neopustili. Opravdu vás hluboce milují. Ve skutečnosti připravují nádhernou novou fázi vašeho života. Promlouvejte k nim často a sami ucítíte přicházející zázrak. Andělé vám také připomínají důležitost načasování. Někdy musejí nejprve nastat vhodné okolnosti, a teprve pak je možné dosáhnout vytouženého cíle. Pokud budete pevně trvat na svých myšlenkách a víře, nic vám nemůže zabránit v naplnění vašeho přání."

Čísla 0 a 3, např. 003 nebo 030

"Andělé se snaží upoutat vaši pozornost, pravděpodobně jde o záležitost, jež souvisí s vaším životním posláním. Existují nějaké rady, které jste v poslední době ignorovali? Pokud ano, můžete mít pocit, že jste se ocitli ve slepé uličce. Pomocí této číselné řady vás nebesa upozorňují, že musíte sehrát svou roli v procesu spolutvoření. To znamená poslouchat a následovat andělské výzvy k podniknutí určitých kroků."

Čísla 0 a 4, např. 040 nebo 400

"Andělé chtějí, abyste věděl/a, že jste velmi, velmi milován/a. žádají, abyste se na chvíli zastavili a uvědomili si tuto lásku, neboť odpoví mnohé z vašich otázek a vyřeší jakýkoliv problém."

Čísla 0 a 5, např. 050 nebo 055

"Důležitý vzkaz, že změny ve vašem životě jsou v naprostém pořádku. Jsou darem od Vesmíru a tedy v souladu s tím, jaké má s vaším vyšším já plány."

Čísla 0 a 6, např. 006 nebo 066

"Toto poselství od andělů se týká vašeho materiálního života. Andělé vás žádají, abyste se méně soustředili na světské touhy. Neznamená to, že by po vás andělé požadovali život v chudobě, spíše chtějí, abyste se pokusili naplňovat své touhy duchovnějším způsobem. Vězte, že Vesmír je ve vás a je zdrojem všeho, co potřebujete. Stačí jen udržet svou víru, projevit vděčnost a otevřít se znamením i novým příležitostem, které vám přinesou to, co potřebujete. Podstatou poselství, které přináší tyto číselné sekvence, je věta: "Ale hledejte nejprve království Božího a spravedlnosti jeho, a toto vše bude vám přidáno.""

Čísla 0 a 7, např. 007 nebo 070
"Povzbudivé "do toho!" přímo od Vesmíru, který vám uděluje pochvalu za intelektuální, duchovní a fyzickou práci, kterou jste vykonali. Na své nynější cestě pomáháte sobě i mnoha dalším lidem a andělé vás žádají, abyste ve své skvělé práci pokračovali."

Čísla 0 a 8, např. 088 nebo 080
"Tento vzkaz od andělů signalizuje, že blížící se konec určité fáze je součástí celkového Vesmírného plánu. Je odpovědí na vaše modlitby a je v souladu s Vesmírem. Požádejte anděly, aby utišili veškeré obavy nebo starosti, které ve vás nadcházející změny vzbuzují."

Čísla 0 a 9, např. 099 nebo 090

"Toto je vzkaz od andělů, který říká, že zakončení určité fáze vašeho života bylo výsledkem andělského vedení. Nic nemůže být doopravdy ztraceno. Neexistuje smrt a neexistují ani nehody. Nedávná životní změna, při které byla významná část vašeho života zastavena nebo změněna, je ve skutečnosti odpovědí na vaše modlitby. Vesmír vás upozorňuje, že vám nic neodebírá ani nezpůsobuje žádnou ztrátu. To váš životní plán nebo modlitby vám-skrze vaši vlastní moc danou od Vesmíru přinesly tuto změnu. Buďte ochotni odpustit všem zúčastněným, abyste mohli lehce a svobodně vstoupit do nádherné nové fáze vašeho života."


zdroj - mojiandele.cz/andelska-cisla/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."