Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Naome

12. srpna 2013 v 11:22 | Adri |  Zajímavosti o andělech
Chcete-li si přečíst o mých dalších andělech - Siu a Kelien
Můj další anděl, se kterým jsem nejčastěji v kontaktu. Někdy ji přezdívám Fénix, protože se jakýmsi zosobněním energie ohně ve mně. Tím se také vysvětluje, kdy ji nejčastěji volám.
Z větší části případu je to tehdy, kdy potřebuje s někým mluvit a je to důležité - zkrátka mi pomáhá v komunikaci a také působit na lidi. Používám ji jako nejlepší podporu, když potřebuji zvednout sebevědomí. Zkrátka taková rozstleskávačka, které nikdy nedojde síla vás povzbuzovat. Její rychlost, nespoutanost a síla na mě má vliv jako energy drink.

Zrovna se mi vybavily časy, kdy se po ní nutně sháním. Je to okamžik před vstupem na podium. Hraju na housle a taky navštěvuju dramaťák, pořád někde vystupuju a účastním se různých akcí. Ve chvíli, kdy si na ni vzpomenu, hned její plamen zahoří nad mým levým ramenem.
Navíc to není bojovnice, ale také skvělá bavička. Neustále z ní srší ztřeštěné nápady jako jiskry. Nastane-li situace, ve které už nevím, co plácnout, objeví se ona a poradí mi. Funguje jako skvělý parťák do nepohody a odbornice mezilidských vztahů. Díky ní jsem se úspěšně vyhnula pár konfliktům. Už jsem se automatiky naučila, že když s někým mluvím, pomyslím na ní a ona kontroluje můj směr myšlenek. Jakmile se schyluje k nepříjemnostem, zapne výstražné světýlko v mé hlavě a já vím, že už to mám utnout.
S ní nikdy nemám trému, nebojím se nikomu říct svůj názor, zároveň ale vím, kdy už jsem překročila jistou mez a mám se klidnit.

Tohle všechno ale nejsou všechny její přednosti. Její úplně hlavní prioritou je umění, zvláště hudba. Ani na ní nemusím pomyslet, ona se sama okamžitě ozve, když začnu hrát na jakýkoliv hudební nástroj nebo začnu zpívat. Pokojně se usadí vedle mě a naslouchá, radí, inspiruje. A protože je správně ujetá, někdy se taky přidá. Andělské hlasy fungují na úplně jiné frekvenci než ty lidské. Mají také léčivou vlastnost, ale nikdy ne takovou, jakou je člověk schopen vytvořit. - Teď nehovořím o death metalu, ten nemá moc na lidskou vitalitu vliv, ale třeba takoví Blackmore´s night ho mají celkem solidní. Ovšem tento zpěv musíte slyšet naživo! Jinak se opět jeho síla uzdravovat ztrácí. Ale je rozhodně lepší poslouchat andělský zpěv, než MP3 třeba klidně s Vivaldim.

Její hlas je energický, rázný a naplní mě vždy až po okraj nadějí na lepší zítřky. Nemá cenu psát, jaká je to slast pro duši, jak si představuju pořád jiné a jiné světy při poslechu. Musíte to zažít. Požádejte svého andílka, ať vám zazpívá. Určitě neodmítne. Vůbec nejlepší je nechat andělovi volnou ruku, aby mohl zpívat podle svého gusta, neomezovat ho slovy nějaké písničky. To má potom grády.
Nezasahuje pouze do mojí hudební slasti, objevuje se u mne i při psaní různých příběhů, básní a někdy taky i při četbě. Její nenahraditelná schopnost je fungovat také jako můj kritik. Jelikož ke mě není vázaná jako Siu, či Kelien, náš volnější vztah umožňuje zajímavé zážitky, jež jde spíš přirovnat k sesterství, než jako u Siu a Kelien, které vnímám rodičovsky.

Ještě jsem se nezmínila o jejím smíchu. Je vysoký, podobný zpěvu slavíků a hlavně pronikavý. Kdybych nevěděla, že ji slyším pouze já, otřásala bych se pokaždé, co jen zvedne koutky, protože si někdy připadám, jak mě její smích totálně vytrhává z těla.

Taktéž si velice dobře poradí s dětmi všeho věku, proto se tak někdy sama možná chová. Ujasní mi, co vlastně chtějí a já se cítím jistěji. V poslední době ji často volám kvůli tomu, že si nevím rady s bráškou. Když se nenajde ani tehdy žádné východisko, je schopná se rychle domluvit s Miramel a spolupracují jako jeden. Všimla jsem si, že Naome to neumí pouze s lidmi, ale s všemi bytostmi. Když jsem tuhle toužila si pořádné prohlédnout kořenového skřítka, ale on se mi pořád schovával (bývají to pěkní bručouni), zaujala ho svým šarmem a já ho mohla očumovat, jak dlouho jsem potřebovala.
Její energie je oranžová. Mihotá se jako plamen, jemuž nikdy nedojdou síly. Když si ji nezhmotním tak, jak jsem nakreslila na obrázku, vídám ji jako fénixe, kterému jde z plamenů vidět pouze jeho roztomilá hlava.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Můj Japonský Dům Můj Japonský Dům | Web | 12. srpna 2013 v 19:37 | Reagovat

Píšeš pěkně o Naome, a obrázek se povedl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."