Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tábor č.1

18. srpna 2013 v 11:11 | Adri |  Můj deník
Po koncertu Nightwish jsem v šest ráno už stála na parkovišti a samozřejmě tam ještě nikdo nebyl. Na chvíli si táta v autě schrupl a já se rozhlížela nedočkavě kolem. Přestože jsem cestou vůbec nespala a celý minulý den jsem byla pořád na nohách jsem byla plná energie. Kolem půl osmé se tam objevily moje kámošky. Když jsem jim překvapivě oznámila, že jsou tu o hodinu dřív, vykulily na mě svoje unavené oči a já jako hyperaktivní veverka jim vyprávěla, co všechno jsem zažila... Pak se lidi začali více a více nakupovat a já rozeznávala známé tváře. V autobuse jsme si sedli všichni dohromady a řešili jsme, jak budeme po chatkách a v oddílech. K našemu zklamání nás z oddílu odmítali přeřazovat, ale nakonec jsme si to suprově užili :) S chatkou už byl větší problém. Tam jsme prostě MUSELY být spolu a tak nás na chatce pro čtyři spalo pět a vyhodily jsme odtamtud jednu instruktorku.

Počasí nám tam suprově vyšlo, ale někdy tam bylo vážně horko k zbláznění. Ten bazén, co jsme tam měli vážně bodl, i když jsem se ze začátku nechtěla koupat, abych si nesmyla podpisy... Třetí den jsem pochopila, že je to blbost a tak jsem si tam zvesela skočila :)
Program byl jako každý rok nabitý, lidi byli super, ale ten počet byl opravdu velký a navíc z toho drahého programu museli taky udělat tento tábor více komerčněji, aby byl ještě pořád tak levný jak byl doposud.
Chytla jsem stejného vedoucího jako minulý rok a instruktorku jsem znala z předešlých táborů jako normální dítě a s oběma byla sranda :) Vedoucí byl navíc voják, takže jeden večer náš oddíl spát pod širákem na hřišti a ukázal nám tam balíček s jídlem, který vydrží i 10 let. Samozřejmě je to hnus, ale dá se to jíst. Připravuje se to tak, že se do balíčků nalije jakákoliv tekutina, klidně i moč, protože se tou tekutinou vyvolá pouze chemická reakce na vaření. A to Capucciono (kam se přilévala čistá voda, mohla ale být klidně dešťová :D) bylo vážně výborné. Navíc ty M&M, co tam byly přibalené chutnaly mnohem lépe, než ty naše české a mě se připomnělo, jak si je každým rokem kupuju na letišti v cizině právě z tohoto důvodu. Potom k nám přišel Filip (noční hlídač) a hrál na kytaru a my jsme zpívali a pozorovali hvězdy. Potom jsem si asi tak do dvou povídala s naší instruktorkou (a koukala na hvězdy) a najednou přišel náš vedoucí, že se musíme balit - prý že přichází bouřka. A opravdu se zvedl vítr a hvězdy šly vidět hůře. Jak jsme se ale dobelhali do chatek, tak se žádná bouřka nekonala. Vlastně za celý tábor pršelo jenom jednou - v den odjezdu. Bylo tak strašlivé sucho, že jsme ani nemohli dělat táborák a tím pádem se rušila i obvyklá soutěž o to, který oddíl uvaří lepší guláš.
Letošní CETAH (čili celotáborová hra) mě vážně nakrkla. Podvádělo se tam seč se mohlo, každý hledal sebemenší skulinu, jak získat pro tým nějaké ty body navíc. A tak náš oddíl se rozhodl protestovat a poslední část CETAHU za dvojnásobný počet bodů jsme se rozhodli odfláknout... Neskončili jsme tak nejhůř - 7. z 9. Na to, že jsme polovinu tábora měli 2. místo.... :D
Suprová tam byla pěnová párty, kde jsem si smyla jeden podpis (béé). Holky mě strčily přímo pod proud a do mě tam kdosi strčil a já skončila na zemi s odřeným loktem a slepá. Ta pěna strašně štípa, že jsem odmítala do ní znovu vlézt, ale nakonec mě tam stejně znovu odtáhly :D
Každý den jsme tam měli nějaké vystoupení - chlapy s lasem a pistolemi z nějakého ranče, přehlídku dravců, železného Zekona, hasiči, armáda... a měl tam přijet i Harich, jenomže (jak nám přečetl Filip se svým skvělým slovenským přízvukem) išiel na operáciu nosnej prepážky a blahoželá nám zbytek tábora.
I letos byla balonková bitva, kde jsme pomáhali napouštět balonky vedoucím... To vám byla sranda. Stříkali jsme po sobě tou vodou, ze začátku nám to nešlo vůbec uvazovat a sháněli jsme lidi po celém táboře... :D Když už to byl vážně hard core, mířili jsme na sebe i sprchou. Já jsem jednomu instruktorovi praskla balonek přímo v kalhotách :D Dívčí umývárny skončili potopou, moje oblečení skončilo vyždímané (v sobě mělo asi dva litry) a na šňůře.
Každý odpolední klid jsem šla do kroužku, kde hráli instruktoři na kytaru a zpívalo se. Pletla jsem při tom náramky a psala dopis pro kamarádku (to vám byl román! :D). Když mě to přestalo bavit, uzmula jsem od jednoho kytaru a zamachrovala jsem i já. Už umím začátek pár písniček od Metallicy a What makes you beatutiful od One direction :D
Jako každý rok se hráli noční hry, ale žádné stezky odvahy. Jelikož jsme tam z větší části objímali stromy a různě po nich lezli, byl to zajímavý zážitek :)
Přiletěla k nám i helikoptéra... Ano, 800 000 v prdýlce a v očích plno sajrajtu ze zvýřeného prachu.
Dělali jsme tam i různé blbůstky - kluci nám například strhli dolů všechny plavky (dost jsem se zapotila při tom, když jsem svoje chtěla získat zpět). Kamarádka ale na tři noci odjela pryč, rodičům na svatbu, tak jsme obětovali její podprsenku a kluky s ní vyfotili.
Chudák Kača málem dostala šok, když ty fotky viděla, s onou podprsenkou na sobě.
Jeden den jsme tam měli kreslící den a různě jsme se pokreslili. S kamarádkou jsem si vzala na paškál mého oblíbeného instruktora a zmalovali jsme o od hlavy k patě. Na záda jsem mu napsala zářez! a velkou šipku dolů (to protože nás kluci otravovali a já jsem přišla na skvělý způsob, jak se jich zbavit). A tady toho můžete být svědky: (nehodnoťte prosím můj ksicht, ten pokreslila moje kamarádka, která neumí kreslit :D a ten zbytek.. no comment :D)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."