Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Dodatkové poznatky k energiím

10. září 2013 v 11:44 | Adri |  Energie
Tohle je poslední článek, který chci aktuálně zapsat do této rubriky. Docházejí mi už totiž nápady, co zde ještě přidat. Časem sem možná něco pošlu, ale budou to spíše takové postřehy, tedy pokud nechcete být iniciativní a nedáte mi skvělé téma, které vás zajímá a potřebujete ho více rozebrat :)


Motání hlavy a energie
Motání hlavy může být způsobeno rychlými skokovými energiemi (přechody). Děje se tak i při návštěvách vyšších dimenzionálních bytostí. Často k tomu dochází po ránu, kdy naše atrální tělo létalo ve vyšších dimenzích, nebo po snění s otevřenýma očima či hlubokou meditací.
Ve většině případech ale lidé trpí nedostatkem pitné vody (žádné limonády), nebo hořčíku. Takže nejdříve zapátrejte tam, než budete hledat vyšší duchovní důvod, proč se vám poslední dobou tak často motá v hlavě.

Lidská aura a smrt
Když člověk umírá, probíhají v jeho auře dramatické změny. První viditelné znamení je zeslábnutí, zešednutí, ztmavení aury. Poté (asi týden před smrtí) začne aura velmi expandovat a měnit se. Změní se v obláček světle modré a bílé barvy. Někdy může být rozprostřena i po celé místnosti, jindy se smrskne na co nejmneší útvar okolo těla. Stává se čím dál tím víc bělejší, řídší, mléčnější. Někdy v ní poletují jiskry mnoha barev.
Blízko smrti se aura zmenší na minimum, pár centimetrů od kůže. - To je zbytkové vyzařování, držící se ještě na těle. Poté aura zmizí úplně. Pomalu se rozplyne do jiné dimenze, kde je jako energie poslána tam, kde je jí potřeba.
Přesné načasování změny aury je velmi individuální a závisí také na typu onemocnění a jak je člověk smířený se smrtí. Nejsilnější projevy lze spatřit u dětí.
U nehod a náhlých umrtí je aura normální, až do ukamžiku smrti, kde se smrskne na minimum ihned a vypaří se... Kolem lidí je ale před smrtí cítit taková podivná atmosféra.

Vznik aury
Vzniká již v okamžiku spojení vajíčka a spermie. Ve třetím měsíci plodu jsou v ní dramatické změny, protože do těla už se usadila duše a tak se musí s energií sladit.

Dělení aury
Když se na auru podíváme podrobněji, zjistíme, že je složená z malých barevných bodů, které drží pospolu elektromagnetickou síla.
Skládá se ze sedmi těl:
Součástí duše
- éterické (nižší éterický aspekt)
- emocionální (nižší, emocionální aspekt)
Součástí astrálního těla
- mentální (nižší mentální aspekt)
- astrální tělo (most mezi dimenzemi)
Součástí duše
- tělo éterických předloh (fyzický aspekt)
- nebeské (vyšší emocionální aspekt)
- kéteircké tělo (mentální aspekt)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."