Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Beran (Aries)

20. října 2013 v 11:44 | Adri |  Astrologie
21.3 - 20.4
Charakteristika tohoto období: počátek cyklu, zasetí semínka, uchopení, vymezení, prosazení, zelená pro vaše projekty, aktivity změny, Velikonoce.

Lidé narozené v Beranu pohání vpřed stejná síla, jaká pohání semínko k vyklíčení. Jejich Já se právě vynořilo z vědomí všeho (z předchozího znamení Ryb). Je snadné je rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jednají pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Mívají prostou, málo komplikovanou povahu. Jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení cíle, který si stanovili. Jsou si vědomi své síly a průbojnosti. Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokážou využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí. V podnikání se hodí zejména pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal a nadšení je výhodný i co se týče financí. Bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše výjimečně). Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.


Základní potřeba: aktivita, prosazení se

Úkoly pro toto období a Berany: naučte se pružnějšímu jednání a přizpůsobivosti. V době pod vlivem Berana buďte odvážní, aktivní, upřednostňujte své záměry, více sportujte. Uvědomte si své zájmy a zkuste je obohatit.

Vládce znamení: Mars
Živel znamení: oheň
Soulad se znamením: Lev, Střelec
Barva: červená, rubín
Kov: železo
Rostliny: tulipán, karafiát, kopřiva
Magické číslo: 5
Šťastná čísla: 1, 5, 7, 13, 25, 65, 47, 325
Příznivé dny: úterý, čtvrtek, neděle
Povaha: cholerická
Podřízená část těla: hlava, mozek, oči, nos
Kámen znamení: chalcedon, rubín, karneol, jaspis, korál, hematit, achát
Duchovní ochránce: Héra
Příjemná vůně: vřes

Beran a zdraví: Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Berani totiž rádi "prorážejí zeď hlavou". S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Berani bývají netrpěliví pacienti. Nevydrží dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

Pracovní předpoklady: Berani milují nové a neznámé věci. Mají tvůrčí schopnosti. Jejich plány jsou velkorysé, neberou ohled na podrobnosti. Těší je průkopnická práce, svá povolání vykonávají s velkým nadšením. Dokáží se dobře zorientovat a rychle rozhodovat. Vyhovuje jim řídící pozice. Pracovní rutina a omezování v nich probouzí rebelantský postoj. Vlohy mají pro techniku a vojenství. Mohou se dobře uplatnit i v obchodě, reklamě, žurnalistice nebo umění.

Beran a láska: Dostávají rozum zpravidla až ve zralém věku, proto neškodí, když si partnera zvolí později. Ženy se snadno zamilují, ale brzy zase ochladnou. Mívají mnoho ctitelů. Muž by je měl usměrnit. Jsou šťastné, když jim velí někdo, koho si váží. Muži Berani jsou rádi, když je o ně postaráno. Přesto je někdy těžké uvázat je k rodinnému krbu. Potřebují taktní průvodkyně životem. Nejlepšími partnery pro Berany jsou Býci, Blíženci, Střelci, Vodnáři, Ryby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."