Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Mega koupelna a vyhlazení naší třídy s tygrem

23. října 2013 v 11:22 | Adri |  Mé sny
19.12 2011
Zdálo se mi o tom, že jsem s kamarádkou vyhrála soutěž v reprezentování naší školy. Měli jsme něco nakreslit, asi koupelnu. Dozvěděly jsme se o soutěži v jednom papírnictví, kde se daly přímo koupit potřeby pro naše výtvarné dílo. Nakoupily jsme si pastelky a fixy a pustily se do práce. Poslaly jsme to a netrpělivě čekaly na výsledky. Moc jsme nedoufaly, že vyhrajeme, ale stalo se tak. Jako výhra byla luxusní koupelna s bazénem. Nechaly jsme ji zabudovat do našeho domu.21.11.2011
Byla jsem na nákupech v Olympii Olomouc s naší celou třídou. Když jsme vycházeli z obchodu, uviděli jsme ozbrojenou policii, která střílí proti teroristům na druhé straně uličky mezi obchody. Rychle jsme zalezli zpátky do obchůdku ve snaze se vyhýbat kulkám, ale mnoho z nás to nestihlo a padlo pod salvou kulek. Teroristi rychle využili situace a začali řvát, že po nás budou střílet, nepřestane-li na ně střílet policie. Jeden z nich se pomalu přibližoval k mojí skrýši za krabicemi, a tak jsem byla nucena utéct do další, za kabáty. Naštěstí jsem se tam dostala bez úhony. K mému překvapení mezi kabáty na mě vykoukla hlava tygra. Potom se vůbec nepohnul, jenom na mě zíral a já jsem ho nespouštěla z očí také. Probodávali jsme se navzájem pohledy snad věčnost, dokud za mnou nepřišel spolužák s policistou v zádech, že už všechny teroristy zatkli. Když si spolužák všiml tygra, vyjekl a policista zareagoval tak, že tygra zastřelil.
Potom jsme se přemístili se zbytek přeživších ze třídy do zoologické zahrady. Každý z nás u vstupu dostal brožurku. Jenomže v nich nebyly vyznačené klece se zvířaty, ale naše jména, čas, místo zabití a kdo nás zabije. Spočítala jsem si, že na mě vyjde čas až jako u předposlední ze třídy a zbývá mi fůra času. Jako první byl naspaný spolužák Honza. Všichni jsme říkali, že to je jenom vtip, měl ho totiž zabíj jakýsi ninja. A ten ho právě před našimi zraky zabil v přesný čas! Začalo jít do tuhého. Můj vrah nesl jméno mého strýce... Ze začátku jsme chodili ve velké skupince a snažili se navzájem chránit. K ničemu to ale nevedlo, a tak jsme se rozdělili do dvojic a šli spolu ochotně na místo zabití. Rozdělili jsme se tak, aby naše místa byla blízko sebe a čas přibližně stejný. Ve dvojici jsem šla s Katkou. Procházeli jsme se kolem prázdných klecích, když v tom jsem uviděla v davu lidí strejdu s rukama v kapsách. Hned mě napadlo, že tam bude schovávat pistoli, a opravdu ji vytáhl a namířil s ní na mě. Zděsila jsem se, ale on ji položil a řekl, že ještě máme deset minut času. Dala jsem si ruce do kapes podle jeho vzoru a nahmatala tam pistoli. Rychle jsem ji vytáhla a bez okolků jej zastřelila přímo do srdce. Katku jsem stihla zachránit taky. Měl jí zabít tygr, ale já ho zhypnotizovala svým pohledem, stejně jako v tom obchodě, když jsem schovávala v kabátech.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mniška Mniška | E-mail | Web | 24. října 2013 v 19:54 | Reagovat

A to je docela praktické, zaznamenávat si takto svoje sny :) hustě si tím kromě jiného i vylepšuješ paměť, už jsem někde četla, že je to dobré.
Opravdu zajímavé a i kreativní snění :)

2 Evil Evil | Web | 24. října 2013 v 21:19 | Reagovat

zajímavé :D

3 Vendy Vendy | Web | 27. října 2013 v 0:09 | Reagovat

Překvapuje mě ta fantazie v tvých snech. Tolik detailů! Sama nejsem schopna si je zapamatovat.
Mohla bych si je psát, ale když já zapomenu i na ten zápis... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."