Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Ryby (Pisces)

9. listopadu 2013 v 11:44 | Adri |  Astrologie
21.2. - 20.3.
Charakteristika tohoto období: rozpuštění, klid, spánek, bezkonfliktní existence a splynutí, fantazie, zasněnost, přecitlivělost, představivost, charita, mystika, symbolismus, spiritizmus
Symbolika: Dvě ryby, z nichž každá pluje jiným směrem, představují proces plynutí


Znamení: vodní, vlhké, studené
Vládce znamení: Jupiter a Neptun
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22-47
Soulad se znamením: Rak, Štír
Souvztažná barva: barva moře
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: nohy (chodidla), mízní systém
Kámen znamení: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, tyrkys, adulár, perly, akvamarín, lazurit, sodalit, křišťál
Šťastná čísla: 2, 4, 11, 16, 32, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Herakles
Příjemná vůně: máta
Rostliny: mák, vodní rostliny, olše, jasmín, chrpa

Charakteristika: Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Když se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Tito lidé zpravidla více naslouchají, než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.
Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu.

Ryby a zdraví: Ryby jsou jemné, křehké a podléhají mnohým nemocem. Nejčastěji mají problémy s chodidly, kyčlemi, trápit je mohou bolesti v kříži, otoky a revmatismus. Mohou trpět nachlazením, chřipkami a zápaly plic. Poškozený imunitní systém souvisí s možnými alergiemi. Měly by se vyhýbat nestřídmostem a extrémům. Stres a deprese jsou pro jejich zdravotní stav velkou zátěží.

Pracovní předpoklady: Lidé narození ve znamení Ryb jsou pečliví, mají bohatou představivost, výborně se přizpůsobují, jsou přesní, šikovní a chytří. Bohužel postrádají důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazují. Měli by se vyhnout zaměstnáním, která vyžadují dravou soutěživost a agresivnější chování. Více jim bude vyhovovat kolektivní práce. Vhodné jsou pro ně profese založené na obětavosti a službě druhým. Například lékař, veterinář, ošetřovatel, vychovatel. Často si volí zaměstnání v oblasti účetnictví, matematiky, výpočetní techniky. Prosperují ve všech oblastech umění.

Ryby a láska: Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Na druhých vnímají jenom lepší stránky, zápory raději neberou na vědomí. Proto v lásce dost často přinášejí oběti nebo trpí. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Ženy se vdávají brzy, jsou věrné a oddané. Muži bývají dosti nerozhodní, protože se bojí odmítnutí. Jako manželé jsou štědří. Vhodnými partnery mohou být Berani, Býci, Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři. Hůře se snesou s Pannami, Blíženci a Střelci.

Základní potřeba: sloužit vyššímu principu, sebeobětování
Úkoly pro toto období a Ryby: Důvěřovat svým schopnostem a přetvářet sny v realitu. Láká k snění, odpočinku a uvolnění. Praktický život jde tak trochu stranou. Není vhodná doba začít něco nového, můžete ale dokončit již rozpracované práce. Snažte se neutíkat od problémů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lory Lory | Web | 9. listopadu 2013 v 12:54 | Reagovat

Krásně napsaný článek o znamení ryb ;) Máš úžasný blog a layout ;) Myslím, že sem budu chodit dost často :D

2 Matryoshka Matryoshka | Web | 9. listopadu 2013 v 16:58 | Reagovat

Rybka je moje maman - a sedí to na ni úplně přesně! Moc se mi tvé články o znameních líbí, jsou o hodně lepší než v některých astrologických knížkách. -_-;

3 Kariol Kariol | Web | 10. listopadu 2013 v 12:28 | Reagovat

Ryby se mě moc netýkají, ani nikoho v rodině ve znamení ryb nemám (jsme vodnáři, kozorohové, panny, berani a střelci :)), ale příjemně jsem si početla. :)

4 Enitas Enitas | Web | 17. listopadu 2013 v 17:37 | Reagovat

Joo, tak tohle na mě docela sedí. :) Akorát nemocná naštěstí moc nebývám. A zvláštní je, že teď máme celá třída prezentace na různé kovy a na mě vyšel zrovna cín. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."