Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výklad snu - požár

20. listopadu 2013 v 11:22 | Adri |  Výklad snů
Sen:
Dobrý den, je to asi 14 dní, kdy se mi zdálo,že vidím hořet hospodu plnou lidí. Já byla venku, a chtěla jsem je zachránit, tak jsem zaklepala hodně na okno, ale to se rozbilo, a já viděla, jak celá hořím. Plamen byl tak silný, že byl byl asi 1/2metru nad mou hlavou, ale hořela jsem celá. Zároven shořeli i lidé co byli v té místnosti. Nedokázala jsem jim pomoci. Cítila jsem bezmoc z toho, že jsem jim nepomohla, že jsem uhořela jsem moc ve snu neřešila, ale byla jsem ráda, že jsem se vzbudila. Děkuji za výklad
Svatka
Výklad v celém článku...


Dobrý den,
Tenhle sen není rozhodně poslem dobrých zpráv. Oheň symbolizuje obecně nebezpečí, které se navíc ještě utvrzuje tím, že plameny polapily i vás. - Buďte obezřetná a neberte to lhostejně (na to upozorňuje obraz hospody s lidmi). Nebezpečí se nemusí vztahovat na vás, nejspíš vás něco vcucne do problému ostatních.
Adri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."