Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Nejděsivější kletby světa

5. prosince 2013 v 11:55 | Adri |  Filmy
Na youtube jsem hledala nějaký krátký naučný dokument, při kterém by se mi dobře uklízelo (strašně ráda totiž při sledování dělám pořádky). A probrouzdala jsem se až k tomuto velice zajímavému kousku, s nímž se chci pochlubit.

Kletby samozřejmě existují, o tom není žádný pochyb. Proč? Částečně za to může lidská mysl, která k jejímu uskutečnění přispívá a také v tom jsou destruktivní energie, přesněji množství destruktivních energií. Je-li kletba opravdu pevná jako skála, s velkou pravděpodobností na tom má co dočinění temná bytost.

V tomto dokumentu vám ukáží TOP deset nejzajímavějších a nejsilnějších s jakými se kdy lidstvo setkalo. Zarazilo mě, že jsem znala všechny, ale přesto jsem si k nim doplnila různé poznatky, o kterých jsem neměla tušení.

A na co tam můžete narazit? Na Voo-doo kletby, diamant Naděje, Tutanchamona, Shakespeara ale také i na první kletbu, jež postihla lidstvo - vyhnání z Ráje. Film je naprosto seriozní, necpe do vás, že kletby prostě existují, pouze poukazují na každou zvlášť a dohady nechává na vás, což se mi moc líbí, protože ve většině dokumentů na toto téma má všechny přesvědčit, že tak to prostě je a nenechává vám žádný prostor na přemýšlení.
Odkaz - zde (popřípadě, že by stagnovalo video)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."