Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výklad snu - "emo" kluk

3. prosince 2013 v 11:11 | Adri |  Výklad snů
Do pošty se mi dostala žádost o vyložení snu. Neváhala jsem a odpověděla jsem, protože mi hned po prvním přečtením vylezlo všechno napovrch a po druhém jsem si to utřídila. Jelikož je popis snu hezký a podrobný, podělila jsem se o něj s vámi :)


Sen:

I když obvykle nemám problémy si vyložit sen a kamarádky mi někdy dokonce potvrdí že to co jsem jim vyložila je dost přesné, tentokrát to chci mít potvrzené ještě od tebe. Zdál se mi totiž celkem divný sen na mé obvyklé snění. Hlavně proto že jsem při něm měla velmi živé pocity. Sen se mi zdál z 20. na 21.11.2013

Vše začalo ve škole. Okolí bylo velmi šedé a skoro nešlo rozeznat, na co se dívám. Přesto jsem okolí poznávala a zdravila se s mými spolužáky. Každý koho jsem potkala mě pozdravil, usmál se, mávl mi, třeba mi naznačil ahoj, ale já nic neslyšela. Jako kdybych byla úplně hluchá, což je taky nezvyk protože ve snech slyším, co mi kdo říká, když už mluví. Když ke mě přišli, nebo já k nim, jak se to vezme, tak najednou byli krásně barevní, takový optimismus z nich přímo tekl, ale jakmile se vzdálili na zhruba 2 metry, už zase zapadli do běžné šedě a nevypadali vůbec šťastně.
Potom nastal skok kdy se všude kolem mě jako kdyby setmělo a já neměla jinou šanci než jít do učebny chemie, jako kdyby to všechno byla hra a černo znamenalo hranici, za kterou už se nedostanu, protože tam mě ta hra nepustí. Dveře se sami otevřeli a na místě, kde sedávám já, seděl jeden kluk. Tady byla jeho podoba zřejmě velmi ovlivněna mým vkusem, a tím že jsem poslední dobou myslela na podobného kluka, takže to byl typický příklad emaře, když to řeknu takhle hrubě. Mohla jsem mu poprvé a naposledy vidět do tváře. Modré upřímné oči, zahleděný na tabuli. Najednou se třída začala smát a on jenom sklopil hlavu k sešitu a jako kdyby se chtěl schovat do té lavice, pod své ruce, před celým světem. Tehdy jsem měla první pocit, strašné bodnutí u srdce.
Dveře se zavírají, přichází další skok, tentokrát jsme u rybníka v našem městě. Abych ti osvětlila situaci, byla jsem na asfaltové cestě která je už za ty roky mírně popraskaná. Z pravé strany je řeka a dá se tam procházet po travnatém břehu. Za řekou byla zvláštní bílá mlha. Po levé straně je rybník a dál, jak ho uzavírá betonová cesta která tvoří takové kolečko kolem jako kdyby, je travnatá plocha, na ní různé herní prvky, za nimi hřiště a poté paneláky. To vše šlo vidět, a potom zase ta bílá mlha. Když jsem se otočila viděla jsem jenom černo, které mi nedovolilo, jak jsem již říkala, jít dál. Dále podotýkám, že byl den.

Pak jsem uviděla zase toho kluka, ale tentokrát mu již nebylo vidět do tváře. Takové zahalené temno. Viděla jsem jenom jeho nervózní, zkroušený úsměv. Poté jsem najednou stála po jeho levici, on o dost vyšší než já a držel mě za ukazováček pravé ruky. Když jsme vyšli zpoza křoví, takže na nás bylo vidět z hřiště, najednou jako kdyby takový strašidelný zvuk, bum bum, něco takového, a všechno zhaslo, byl večer. Když jsem se zaklonila zpátky za keře, všude bylo zase světlo a klid, mír, pohoda. Jenže já jsem raději šla dál s tím klukem, který mě furt držel. Potom najednou na té straně s herními prvky, která vypadala jako z doby před několika lety, začaly svítit prudce světla až to bylo nepříjemné. Zakryla jsem si oči jednou rukou, a měla jsem pocit, že to jsou závistivé oči, které chtějí vysát duši ze mě, ale hlavně jsem měla starost o toho kluka. Najednou se ve mě probudil pocit že, nehledě na to co se děje mě, všechny ty neúspěchy, pomluvy a lži, on je na tom mnohem hůř. Na jeho ruce (měl takové uplé černé tričko s krátkým rukávem a jako kdyby potrhané) byly vidět jizvy, a já věděla od čeho jsou. Ten neznámý pocit, jako kdyby smutek a vztek s chutí bránit druhého, byl velmi intenzviní a jasný. Ale on vycítil v podstatě to samé. Jako kdyby mezi námi byla telepatie, já slyšela ty jejich protivné hlasy a přitom i ten jeho který říkal "together" a tak jsme propletli naše ruce a s takovým tím nesmělým úsměvem šli dál. Světla se najednou zdála mnohem slabější oproti předešlé síle, a tak jsme došli až k černé stěně, co ohraničovala konec. Zase mi všechno potemnělo.

A teď následuje hlavní část kvůli které jsme zmatená a nevím jak si to všechno vyložit:
Poté jsem jenom viděla, jako kdyby s černými okrajemi toho kluka s nějakou holkou, co by mohla být já, jenom tak jak bych chtěla jednou vypadat. Jenže jsem měla pocit, že přes to všechno je on šťastný a jizvy už nebyli tolik vidět, jako kdyby byly zahojené a já, i když s pocitem dobře odvedené práce jsem měla taky pocit poloviční prázdnoty a neštěstí, rdousilo mě to.
Tento záblesk byl asi nejkratší a poté, když už jsem se chtěla probudit a cítila jsem že už je ráno a musím vstávat, byla jsem vzhůru a částečně pořád ještě v tom snu, jako kdyby mě to ještě nechtělo pustit, následovalo takové zmatené promítání, jak na mě všichni ukazují své naštvané obličeje a mezi nimi jeden klidný, který se postupně přibližoval a stále problikával s ostatními. Hleděl do země, černé emo vlasy, bílé tričko a černé kalhoty. Mezi těmi naštvanými tvářemi byla ta jeho naprosto klidná, a když jsem mu viděla přímo do obličeje, tak se na mě tak povzbudivě usmál. Možná by se dalo ještě říct, že jsem v něm poznala jednoho slavného zpěváka nejmenované skupiny...nechci aby to vypadalo jako nějaké poblázněné sdělování úžasného snu.

Když jsem se probudila cítila jsem se šíleně vyčerpaně, jako kdybych právě uběhla maraton, nohy mě nechtěly poslouchat a slézt z palandy byl pro mě nadlidský úkol. Než jsem vyšla do školy, měla jsem nutkání se prostě dívat před sebe skelným pohledem a pořád přemýšlet nad tím snem. Dneska ho naštěstí nahradil jiný, ale ten byl naprosto logický vzhledem k včerejším prožitkům :) Doufám že jsem to nějak moc...nerozepsala, a že najdeš nějaké východisko tohoto poblázněného snu ;)

Výklad:

Ahoj,
vůbec mi nevadí, že ses vypsala v takovémto rozsahu, spíše naopak mi to více pomáhá při práci :)
Sen ukazuje, že tě čeká plno nepříjemných záležitostí. Začátek snu pokládám za takové nakopnutí k tomu, abys měla otevřené oči a nezavírala si je jak před dobrým, tak před špatným. Všechno přijímej tak jak to je, fakticky, nic si nepřibarvuj, nezveličuj. Máš nejspíš strach z toho, že tě někdo nepřijme taková jaká jsi, přetvaruješ se, nebo si dokonce nalháváš sama sobě, co doopravdy cítíš a po čem toužíš.
Ta tma zřejmě symbolizovala, že tě budou obklopovat jisté bariéry strachu - a je pouze na tobě, jestli půjdeš mezi jejími mantinely, nebo zabočíš někam do nich. Pod klukem se podle mě ukrývá část tvého já, kterou postačuješ, ale brzy ji k sobě přijmeš, což je jenom dobře, ačkoli se tvoje nové-staré já mnohým nebude líbit.

Adri

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Capricorn Capricorn | Web | 3. prosince 2013 v 16:45 | Reagovat

Čtení ze snů mi přijde jako něco naprosto nepochopitelného a svým způsobem i šíleného. Mnozí k něčemu takovému mají různé postoje, já popravdě řečeno vlastně ani nevím, na jaké straně lana stojím. Nikdy v životě jsem si sen nenechala pořádně vyložit, jednak bych se bála, co mi bude řečeno a za druhé, asi bych tomu ani nevěřila. Takže by mě moc zajímalo, jestli to vše, co jsi té dívce/ženě řekla, s čím se má sžít a co přijímat, jestli se to skutečně stane, a pokud ano.. klobouk dolů před tebou! :)

2 Anchor Anchor | E-mail | Web | 4. prosince 2013 v 18:11 | Reagovat

[1]: Nejen výklad snů jí jde! :) Já si od Adri nechala vyložit tarotové karty (minulý prosinec tu naštěstí byla taková "akce" :D) a pár věcí se už vyplnilo :)

3 Radka Radka | E-mail | Web | 4. prosince 2013 v 21:49 | Reagovat

Sny mívám pravidelně a musela jsme se naučit v nich vyznat, protože šlo o "různé styly". Ale zatím se nikomu nepodařilo se do těch mých trefit. Což je škoda, kontrolní zhodnocení by se hodilo.
Ten sen mi připomněl můj podobný - tehdy na mě působil jako "pomoc druhému ve snu", což se projevilo v reálu - ten člověk se cítil lépe a z toho jsem měla velikou radost.
Kus listopadu byl opravdu temný a vyplatilo se mít oči otevřené.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."