Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Dělení mimozemšťanů: svědectví a základní rozdělení

6. ledna 2014 v 11:33 | Adri |  Druhy Mimozemšťanů
Předkládám vám první díl seriálu o druzích mimozemských bytostí, který je podle mě velice naučný. Čerpala jsem při jeho zpracování z webu exopolitka.cz. Tento díl je takový úvodový, nápor detailů se objeví až v dalších dílech.Existuje velký počet mimozemských ras, o kterých je známo, že v současné době působí na Zemi a na lidskou populaci. V rozhovoru z roku 1998, Clifford Stone, penzionovaný seržant americké armády, který sloužil v armádě po 22 let a účastnil se tajných operací, které měly získávat havarované mimozemské lodě a mimozemské biologické entity (EBE) odhalil, že existuje na 55 mimozemských ras, které jsou známy americké vládě. Podle jeho znalosti mimozemských ras, je jistý počet aktivnějších než ostatní ve vzájemné součinnosti s lidmi a lze říci, že mají velký význam pro lidský vývoj a suverenitu.
Značný počet zpráv a výpovědí se týká různých mimozemských ras, ze kterých plyne, že se motivy a aktivity těchto ras značně mění a při bližším zkoumání těchto zpráv a výpovědí je možné rozeznat jejich záměry. Nejpřesvědčivější svědecké výpovědi týkající se různých mimozemských ras pocházejí od "důvěrných zdrojů" jako je seržant Stone, který dlouhou dobu sloužil v armádě a/nebo v korporacích, které se zúčastnily "černých projektů" a také od "kontaktérů", kteří měli přímý fyzický kontakt s mimozemšťany a komunikovali s nimi. To se týká jak "kontaktérů" v klasickém smyslu, kteří se dobrovolně zapojili do součinnosti s mimozemskými rasami, tak "unesených", kteří byli nedobrovolně začleněni do mimozemských programů. Nejprve budu referovat o těch osobách, které jsou hlavními zdroji informací od různých mimozemských ras obecně.

Vrchní seržant Bob Dean má za sebou 27letou kariéru v armádě. Jeho prací byla služba v armádní rozvědce u Nejvyššího Velitelství Spojeneckých Sil v Evropě (NVSSE) od roku 1963. Jeho vynikající služební záznamy mu poskytují věrohodnost při jeho tvrzeních o tom, že byl svědkem tajných informací během své vojenské služby. Během jeho pověření v NVSSE, podle jeho slov, měl za úkol pročítat podrobnou studii aktivit UFO/ET a usuzoval z toho, jaký by to mohlo mít dopad na vztahy mezi Sověty a NATO. Tato studie byla publikována v roce 1964 pod názvem: "Analýza: Vyhodnocení možné vojenské hrozby Spojeneckým silám v Evropě." V rozhovoru Dean popisuje 4 mimozemské rasy o kterých se v Analýze zmiňuje:

"Tehdy existovaly 4 skupiny o kterých se vědělo s jistotou a Šedí byli jednou z těchto skupin. Byla tam také skupina, která vypadala přesně jako my. Byla tam také skupina, která vypadala skoro jako my, která doháněla admirály a generály k šílenství protože si určovala, že jen právě ona, a viděli se s nimi opakovaně, s nimi budou mít kontakt, že budou existovat únosy, existovat kontakty....Další dvě skupiny, to byly velké skupiny, říkám velké - byly 6 až 8 někdy 9 stop vysocí a byly to humanoidé, ale byli bledí, bílí, neměly žádné vlasy ani ochlupení na těle. A pak tam byla další skupina, která měla jaksi vlastnosti plazů. Setkali jsme se s nimi, armáda a policejní úředníci z celého světa na ně naráželi. Měli vertikální panenky v očích a jejich pokožka vypadala, že má vlastnosti velmi podobné, jaké naleznete na břichu ještěrů. Takže to byli čtyři, které znali od roku 1964. A když jste v první řadě vojenský paranoik, tak to poněkud sužovalo generály a admirály. Byla tu totiž ve hře ta skutečnost, že by se tyto inteligentní entity mohly s námi zaplést a pak by si chodily sem a tam po chodbách Nejvyššího Velitelství Spojeneckých Sil a po chodbách Pentagonu. Můj Bože, a pár z nich by mohlo být dokonce i v Bílém domě! Ovšem jak jsem řekl, být paranoikem v té době, to věcmi pořádně zatřáslo.

Další "důvěrný zdroj", který se odkazuje na různé mimozemské rasy je Dr. Michael Wolf, který říká, že pracoval 20 let na různých místech v utajovaných pozicích, které měly co do činění s mimozemskou přítomností. Na rozdíl od některých pokračujících rozporů ohledně Wolfovy svědecké výpovědi a jeho věrohodnosti, jistý počet badatelů UFO, kteří s ním osobně mluvili, zjistili, že jeho výpovědi souhlasí, jsou logická a věrohodná. V rozhovoru s ním bylo řečeno:

"Podle Dr. Wolfa nás navštěvuje několik konfederací mimozemských civilizací, které mají charakter volné spolupráce. Jsou to: Aliance lidsky vypadajících mimozemšťanů ze systému Altair Aquila, Společenství Šedých ze systému Zeta Reticuli, Federace světů - nespecifikovaných ras z mnoha hvězdných systémů a Spojené rasy kultur systému Orion. Dále, Aliance je v přidružení se Společenstvím Šedých a s Federací světů. Spojené rasy Orionu jsou v přidružení se Společenstvím Šedých a skrze ně s Aliancí a Federací světů."

Zatímco Wolf tvrdil, že většina mimozemských ras je přátelská, dodal, že jen malý počet ras je nepřátelských a chová se jako meziplanetární odpadlíci. Jeden "kontaktér", který říkal, že se fyzicky setkal s mimozemšťany a strávil nějakou dobu na mimozemské lodi je Alex Collier. S Collierem dělala rozhovor investigativní novinářka a badatelka UFO Paola Harris, která narozdíl od svých vnitřních výhrad ohledně jeho tvrzeních, které způsobily poprask, zjistila, že je vysoce důvěryhodný a mnoho z toho se shoduje s jejím vlastním nezávislým zjištěním. Mimoto, některé z údajných Collierových konverzací s mimozemšťany vedly k astronomickým výrokům, které byly později potvrzeny jako shodné s posledními znalostmi kvantové fyziky v esoterických otázkách, jako jsou informace, které mohou být uvolněny černými děrami. To pomohlo vybudovat Collierovu důvěryhodnost s označením "pravý kontaktér" s důležitými informacemi, které předává o mimozemských rasách.

V mnohých článcích, které jsou v jeho knize "Defending Sacred Ground" (Obrana posvátné země), nastiňuje Collier v nejrůznějších podrobnostech motivace a chování mnoha mimozemských ras. Jeden z těchto příkladů je zde:

"Chápu to tak, že bytosti ze systému Sirius A se snaží býti prospěšní a asistovat, protože cítí zodpovědnost za ty, co kolonizovali systém Sirius B a kteří byli původně ze Sirius A. Bytosti ze Sirius B přišli na Zem a popletli nám hlavy, a to jsou právě ti, kteří dali původně naší vládě technologii Montauk.* Mají stejné myšlení a stejný vzorec chápání jako ti z Orionu. Bytosti, které přišli z Tau Ceti jsou také do všeho zapojeni. Dále nikdo přesně neví, co hodlají dělat Plejáďané a co se týká těch, kteří žijí v okolí systému Alcyon, těm se nedá důvěřovat, protože mají skryté úmysly. Pak jsou tu ještě bytosti z Taygety, ty mají zcela jasný záměr: pracovat s ideou svobody. Nicméně skupina označená jako Plejáďané nemusí znamenat to, že nám chtějí pomoci. Lidé se tím nechávají zmást. Známe je podle jejich díla. Bytosti z Cygnus Alpha, ty jsou zde. Jinak existuje také skupina z Arcturus, která se snaží pomáhat. Ti z Prokyonu, kteří byli osvobozeni, se snaží pomoci, jsou plní elánu."

*Montauk: projekt Mounauk byl údajně sérií tajných vládních projektů Spojených Států řízených z Camp Hero nebo z Moutauk Air Force Station na Moutauk, Long Island v USA za účelem vývoje technik psychologické války a exotických výzkumů včetně cestování časem. Vznikl kolem roku 1943 a podílel se také na tzv. Philadelfském experimentu (pozn. přek.).

V této zprávě hodlám popsat hlavní mimozemské rasy, na které se nejvíce odkazuje literatura a které se zdají, že mají strategický význam pro vývoj a suverenitu lidstva a mají dopad na okruh systémových globálních problémů. Rozlišuji mezi mimozemskými rasami podle jejich příslušnosti k jedné ze dvou odlišných kategorií. První kategorie obsahuje mimozemské rasy se kterými "stínové vlády", zodpovědné za mimozemské záležitosti, dosáhli dohod a se kterými dokonce spolupracují na jistém počtu společných projektů. Rozsáhlá řada propletených dohod mezi těmito rasami a "stínovou vládou" USA nebo kdekoli jinde, naznačuje existenci Vojensko Průmyslového Mimozemského Komplexu (MIEC) zájmů.

Tento Vojensko Průmyslový Mimozemský Komplex zájmů současně nejvíce dohlíží na informace týkající se mimozemské přítomnosti a ovládá vládní instituce po celé planetě, panuje finančním zájmům, mas médiím a je zodpovědný za systémové globální problémy.

Pak existuje druhá skupina mimozemských ras, která leží mimo tuto síť tajných dohod mezi mimozemskými rasami a "stínovou vládou" a národními bezpečnostními složkami. Většina "kontaktérských" zpráv mluví o těchto rasách jako o "shovívavých" k lidským zájmům, což ukazuje na etičtější přístup ke konfrontačním výzvám lidstva, protože jej připravuje na pravdu o mimozemské přítomnosti a na výzvy představující pokročilou mimozemskou technologii. To je ta druhá skupina, která může dokázat, že je klíčem k řešení systémových globálních problémů zapříčiněných první skupinou a "stínovou vládou".

Nejprve chci popsat skupinu mimozemšťanů, která je součástí Vojensko Průmyslového Mimozemského Komplexu, (MIEC) který se v globálním měřítku spojuje hlavně s USA. Pak popíši druhou skupinu mimozemšťanů, kteří odmítají být spojováni s MIEC. Rozlišení mezi těmito mimozemskými skupinami nám tímto způsobem pomůže vyznačit význačný souhrn eticko-legálních politických dimenzí při chápání toho, jak vybírat mimozemské rasy ke spolupráci v rámci Vojensko Průmyslového Mimozemského Komplexu. Například, otázka zní: existuje rasa "nepřátelských" mimozemšťanů, kteří si zvolí stát se součástí MIEC, čímž se podělí o technologie s národními bezpečnostními složkami, které se dají popsat jako "vzájemně prospěšné projekty", které ale vedou k utajení, k porušování lidských práv a ke globálnímu ničení životního prostředí a to vše jako důsledek politiky "stínové vlády?" Dále, je rasa "přátelských" mimozemšťanů stále přátelská, pokud odmítne být přibrána do MIEC, čímž si zvolí sehrát hlavní roli pozorovatele, poněvadž je většina lidské rasy využívána pozemskou elitou a mimozemšťany zapojených do MIEC?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."