Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak se setkat s jednorožcem

6. února 2014 v 11:44 | Adri |  Zajímavosti jednorožců
Abyste se setkali se svým vlastním osobním jednorožcem, potřebujete ho k sobě přitáhnout. Vše stvořené podléhá Zákonům Přitažlivosti. Pokud si přejete k sobě přitáhnout bohatství, musíte mít myšlenky zaměřené na prosperitu a pokud chcete hodně přátel, musíte vyzařovat srdečnost, přátelskost a štědrost. Takže pokud se opravdu chcete setkat se svým osobním jednorožcem, musíte o nich přemýšlet, představovat si je, mluvit o nich a ponořit se do jejich energií. Jsou to nevinnost, čistota, štěstí, láska a další nádherné kvality. Ale ta nejdůležitější je touha pomáhat nám lidem.


Pokud o jednorožcích často přemýšlíte a máte touhu pomoct světu, jednorožec vás brzy navštíví.
Když relaxujete a věříte tomu, zjistíte, že jste postrkováni správným směrem a objeví se vám v mysli nové myšlenky, které vám do ní vložili jednorožci. Budete mít také větší pocit sebedůvěry a pocit, že opravdu můžete učinit změnu, až se vaše touha udělat něco konstruktivního v pomoci druhým stane silnější.

Pomalu začnete vnímat, cítit nebo vědět, že vám jednorožec pomáhá. Možná najdete znamení, které bude svědčit o tom, že k vám jeden přišel - například vám někdo daruje kresbu jednorožce, nebo si váš dobrý přítel koupí tričko s jednorožcem... Mnoho lidí pozná svého jednorožce při meditaci, jinými slovy, v jejich vnitřním světě. Když půjdete na místo s vysokými vibracemi, kde je závoj mezi světy tenký, jako například k vodopádu, na vrchol hory nebo na lesní palouk a dovolíte si být klidní, můžete nějakého jednorožce dokonce zahlédnout.

Okouzlení a iluze jsou hlavní příčiny pádu při veškeré duchovní práci. Je to tak vzrušující spojit se s jinými říšemi a dimenzemi, že se lidé nechávají příliš unést a přestanou se koncentrovat.
Lidé se často stávají euforickými, když potkají svého jednorožce, což je úžasné, ale jen pokud jim zůstane cit pro zdravý rozum. Tyto vznešené bytosti světla vám prosvítí vaši cestu a pomohou vám dosáhnout záměru vaší duše. Nicméně pokud na ně položíte směšné projekce a očekávání, jednoduše se pak stáhnou zpět.
A samozřejmě taky spojení blokuje strach pramenící z případného neúspěchu, nebo z toho, že přivoláte destruktivní bytost... - K tomu vám jenom připomenu začátek článku - NA CO MYSLÍTE, TO PŘITAHUJETE...

Jednorožec vždy mluví láskyplně
Jednorožci a andělé vždy vycházejí z té nejvyšší duchovní perspektivy. Pokud vás něco nabádá k boji nebo k ubližování jiným, nebo se chovat v jakkoli nečestně a neupřímně, není to energie jednorožce. Ignorujte jej, očistěte se zlatým a stříbrným proudem energie a uzemněte se. Pak se můžete znova naladit na jednorožce, který ve vás bude budit vznešené, inspirativní a míruplné myšlenky.

Jednorožci jsou čisté bílé světlo
Váš jednorožec je bytost čistého bílého světla. Protože je tak a čisté a zářivé, že vás může oslepit nebo pohltit, budou vždy svou energii snižovat na úroveň, kterou můžete unést. Nikdy by na vás nezářili více světla než s jakým množstvím se dokážete vyrovnat.

Příprava k setkání s jednorožcem
Jeden ze způsobů jak se setkat s vaším jednorožcem je během meditativní vizualizace, kdy světlo kolem vás je klidné a čisté. Jiná možnost je, protože jednorožci milují míruplné místa v přírodě, možná dáte přednost meditování venku na nějakém tichém místečku, hlavně kde je slyšet zvuk tekoucí vody. Zaposlouchejte se do hudby zpívajících ptáků a šustících listí. Pokud meditujete doma, najděte si místo, kde je ticho a kde nebudete rušeni. Svíčka, zapálená k této příležitosti setkání s vaším jednorožcem pomáhá pozvednout energii, stejně jako meditační hudba nebo vonné tyčinky.

Vizualizace setkání s vaším jednorožcem
Zavřete oči a chvíli pohodlně dýchejte z vašeho srdce.
Vizualizujte si kolem sebe kouli bílého zářícího světla, aby se k vám dostala pouze čistá energie jednorožce.
Pak s nádechem pociťujte lásku a s výdechem mír, dokud se nebudete cítit zcela uvolněně.
Představte si sebe, sedící na míruplném, bezpečném místě u nádherného jezera. Měsíční svit se odráží na hladině vody. Dejte si načas, abyste se zaposlouchali do všech těch zvuků. Nadechněte se vůně večerního vzduchu.
Skrz měsíční světlo vidíte stříbrno-bílé světlo, pohybující se směrem k vám a z něj se vynořuje nádherný jednorožec.
Tato svítící bytost kráčí k vám a zastaví se přímo před vámi, ozařující vás jeho svitem.
Pociťujte jeho proudící lásku k vám.
Jednorožec skloní jeho hlavu a nasměruje světlo z jeho rohu do vašeho srdce. Dejte tomu čas, abyste to procítili, je to jako plamen lásky, který do vás vstupuje.
Pokud si přejete, můžete stát a hladit vašeho jednorožce.
Podívejte se do jeho očí, abyste se kontaktovali skrze vaše duše.
Stravte nějaký čas poznáváním vašeho jednorožce.
Požádejte jej o telepatické sdělení jakékoli zprávy, kterou pro vás má.
Poslouchejte.
Poděkujte mu a sledujte jej, jak kráčí v měsíčním světle pryč.
Otevřete oči.
Doporučuji si zapsat tento zážitek, protože na toto spojení člověk v tomto systému velice rychle zapomíná, až mu to přijde všechno jenom jako poblouznění nebo sen, o což se přesně systém snaží.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."