Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Léčení s jednorožci

4. února 2014 v 11:44 | Adri |  Zajímavosti jednorožců
Jednorožci nás kontaktují přes duši, pracují na úrovni duše (na rozdíl od andělů, kteří komunikují pomocí srdce). Jsou v kontaktu s těmi, kteří vyzařují světlo a mají vizi větší než jsou oni sami. Hledají lidi, kteří touží pomáhat druhým a chtějí měnit svět k lepšímu, i když jen o malý kousek. - Proto ne každý u sebe má po boku neustále jednorožce. Ale pokud budete chtít promluvit s jednorožcem, není problém, přijdou na zavolání - podobně jako archandělé, kteří se nevážou pouze na jednu osobu.


Jednorožci plní přání duše, přání, které nás uspokojí hlouběji a pomohou nám vyplnit to, co jsme si předsevzali před narozením. Někdy naše touhy jsou pouze malým plamínkem svíčky, ale jednorožci jej vidí a svým dechem ho rozfoukají do velikosti plamene. Poté, co se narodíme, někdy nevidíme příležitosti, které se nám nabízejí, a proto návštěva jednorožce může být velmi silným zážitkem.

Pokud vaše duše trvá na tom, abyste fyzicky nebo psychicky onemocněli, protože je to jediný způsob, jakým pochopíte svou lekci, jednorožci to musí respektovat a poodstoupí od procesu léčení. V této době se ale nevyřešené záležitosti dostávají na povrch, aby byly rozpoznány a uvolněny, a proto duše málokdy odmítne proces léčení. Bloky v našem těle jsou způsobeny nevhodnými spirituálními, mentálními nebo emočními systémy, které vytvoří nemoc. Pokud vyřešíte příčinu problému, tělo se tomu přizpůsobí. Pokud je minulost pochopena, je všem odpuštěno a je nahrazena vyšším porozuměním, proces léčení začne automaticky.
Problémy se srdcem mohou mít příčinu v neschopnosti někomu odpustit nebo v hluboce potlačeném strachu být zraněn. Pomocí jednorožců můžeme srdce naplnit láskou a radostí, kde není pro strach místo. Artritidu v rameni může způsobit to, že se cítíte odpovědni za problémy ve vaší rodině a odmítání si uvědomit, že jsou na vás závislí. Pomocí jednorožců můžete uvolnit systém přesvědčení, že jste vždy ten odpovědný člověk, což vás může osvobodit a nechat členům rodiny jejich odpovědnost. Poté, co jednorožci na vás zaměří mentální a emoční léčení, ovlivní to vaše fyzické tělo. Musíte o to požádat. Dále vám jednorožci mohou pomoci v detoxikaci těla a zbavit se závislostí na alkoholu, čokoládě apod.

Jak se léčit pomocí jednorožců.
Fyzické tělo je obklopeno obalem, což je éterickým ekvivalentem vašeho fyzického těla. Obvykle dosahuje délky 2,5cm. Na této úrovni pracuje většina léčitelů. Je to ta nejjednodušeji pocítitelná úroveň aury, kterou pociťují lidé vibrující na vyšší frekvenci.
Emoční tělo dosahuje 7,5-15cm od fyzického těla. Pokud jednorožec pošle svým rohem energii do emočních bloků uložených v této části aury, tento člověk se může rozplakat nebo může mít záchvat vzteku, a tento blok se uvolní. Někdy při tomto pročišťováním může chtít být pouze v klidu.
Mentální tělo se nachází asi 30cm od fyzického těla, které se skládá z vašich myšlenkových forem. Pokud jednorožec vyšle světlo do tohoto těla, prorazí ho a uvolní zamotané myšlenky nebo ty, které vám způsobují problémy.
Spirituální tělo dosahuje asi 1m od fyzického těla. Jednorožec má schopnost vidět, kde má člověk zablokováno spojení s Bohem/Vesmírem/či jinou Vyšší silou a kde je spojen okovy iluzí a může ho pomocí své energie osvobodit. Proces léčení funguje i opačně. Pokud jednorožec vyšle světlo do fyzického těla, aby rozpustilo fyzickou blokaci (nemoc), zaseknuté emoce a nefunkční systémy přesvědčení, které ji způsobili, se začnou léčit. Energie jednorožců s vámi po nějaký čas zůstane.

Jak uzdravit druhého
Ukliďte a vyčistěte pokoj, ve kterém budete léčit. Zapalte svíčku. Pusťte relaxační hudbu. Před vámi je člověk, kterého chcete vyléčit. Představte si, že vás oba na ochranu a zvednutí vibrace obaluje čistě bílé světlo.
Řekněte: "Žádám Vyšší Vesmírné síly (Boha...)o žehnání a léčení pro..." Požádejte jednorožce, aby skrz vás posílali energii. Můžete zvednout ruce a požádat, aby se jednorožci svým světlem dotkli vašich rukou. Představte si, jak jdou z vás a vašeho klienta energetické kořeny spojující vás se Zemí. Dejte vaše ruce na ramena klienta. Intuitivně dejte ruce na části fyzického těla nebo aury. Na konci léčení se dotkněte nohou klienta nebo jiným způsobem se ujistěte, že je uzemněný. Poděkujte jednorožcům. Představte si, jak se energeticky oddělujete od daného člověka. Je dobré, aby se klient napil čisté vody.

Jak se uzdravit sám
Můžete hladit svou auru nebo éterické tělo. Pokud máte díry v auře, které byly vytvořeny nemocí, strachujícími myšlenkami nebo vztekem, umožnili jste, aby do aury vstoupila negativní energie. Pokud necháte jednorožce, aby vám "pohladili" svou energií spirituální tělo, udržíte si ho zdravé a celistvé. Je to dobrá cesta, jak zůstat zdravý. Můžete takto hladit auru někoho jiného, jeho emoční, mentální a spirituální tělo. Důležité je mít čistý záměr a otevřené srdce. Ego nechte odpočívat a nechte jednorožce dělat svou práci.

Léčení vztahů s jednorožci
Dále si můžete představit léčivou duhu vycházející z vašeho srdce k srdci druhého člověka. Požádejte jednorožce, aby se svým rohem dotknul vašeho srdce. Vaše srdce se otevírá jako květ. Představte si, jak druhý člověk sedí naproti vám a jednorožec spojuje duhu vycházející z vašeho srdce do jeho. Jaké kvality chcete danému člověku vyslat? Můžete si představit další lidi. Jak se vaše srdce cítí? Dostáváte od nich nějaké zprávy? Poté poděkujte jednorožci a těmto lidem a otevřete oči.

Jednorožec a krystaly
Jednorožci a krystaly. Spousta Atlanťanů se narodilo do této doby, kteří bývali krystaloví adepti, aby přinesli zpátky na Zemi vědomí schopnosti krystalů a jejich užití v dnešní době. Můžete si zvolit libovolný křišťál a zasvětit ho pro práci s energií jednorožců, a ten pak užít pro spojení s jednorožci, k otevření srdce, léčení, čištění 12 čaker atd. Pokud pracujete s energií jednorožců, zesilujete působení krystalu a světlo Krista automaticky nahradí jakoukoli negativní energii, která byla odstraněna.
Můžete říct: "Volám jednorožce, aby pracovali s tímto krystalem, a očistili ...." Můžete na základě intuice položit daný krystal na místo fyzického těla nebo místo v auře klienta.

Otevření srdce s další osobou pomocí růženínu a jednorožce
Budete potřebovat nabitý růženín, který je určen k léčení. Držte v ruce růženín a požádejte jednorožce, aby vám v léčení asistovali. Vyjádřete záměr otevřít partnerovo srdeční centrum a vyléčit jej. Točte růženínem v protisměru hodinových ručiček před srdečním centrem partnera, čímž vytahujete zármutek, strach, bolest a všechny zaseknuté emoce.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."