Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pozorování UFO

13. února 2014 v 11:33 | Adri |  Zajímavosti o Mimozemšťanech
Mnoho lidí za jasných večerů sleduje světla lodí, které se pohybují ve výškách 15 - 80 km. Jsou to většinou velké mateřské lodě (kilometrových rozměrů), kterých je běžně pod clonami na obloze tisíce. Jak tedy na takové pozorování?


Létajících talířů existuje nespočet druhů, stejně tak jako jejich majitelů. Většina z nich patří lidem z jiných planet, i když najdou se i ti, co vlastní správnou technologii na to, aby sestrojili talíře na Zemi, ale to jen výjimečně.
Ve dne vypadají jako kovová pecka letící velice rychle. Často se vyskytují u vysílačů, protože je přitahují.
Ve dne se UFO ukáže jen, jestli to ti lidé, kteří ho ovládají, chtějí. Pohybují se totiž v Disclaim modusu, zaručující neviditelnost. Ale v noci se velice rádi ukazují, takže přichází náš čas :) Nejlepší dobou je desátá hodina večerní.

Noc musí být jasná, bez mráčku, ideální na sledování jsou letní noci, kdy je teplo a můžete se vyvalovat na dece. Za hodinku bez problému zahlédnete kolem pěti kusů. Pokud ne, špatně se díváte, nebo je vidět nechcete.
Je dobré si vzít společníka na pozorování. Máte si s kým o pozorování povídat a potvrdit, že to opravdu nejsou jen vymyšlené bludy.
Vhodným místem pozorování je PŘÍRODA, města výjimečně také, spíše okraj menších měst.
Dívejte se po zářivých bílých neblikajících tichých objektech. Naše letadla jsou hlučná a mají předepsaná mezinárodní poziční světla. Družice zase jsou vidět jen na hranici viditelnosti lidského oka, nemění směr letu, mají vždy konstantní rychlost.
UFO reaguje na to, že jej někdo zpozoroval, protože ho řídí uvědomělé bytosti. A proto taky rychle mizí. Většina z nich nemá rádo, když jsou totiž identifikováni jako UFO, pracují totiž v utajení. Když ale budete mít láskyplné myšlenky a nebudete se bát, nebudou se ztrácet tak často, protože je vycítí a budou chtít být spatřeni. Na jejich zmizení nijak horlivě emočně nereagujte, uvidíte jich potom víc.
Talíře se nejlépe sledují koutkem oka, tedy periferním viděním, stejně jako nehmotné bytosti.
Netahejte s sebou mobily a jiné záznamové zařízení, máte pak větší šanci, že se ukážou. I když někteří chtějí být opravdu vidět, většina raději zůstává v utajení.

Nezapomeňte, že výskyt nočních UFO není vůbec vzácný jev, denně nad námi přelétnou desítky.
Tak, pozorování zdar!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shisco Shisco | 14. února 2014 v 0:15 | Reagovat

Desátá hodina večerní podle jakého časového pásma?
A možná by tě zajímalo, že nacisté svého času stavěli své vlastní létající talíře, dokonce tady u nás v Česku, někde u Prahy, testovali prototyp. Týká se to úžasného vynálezu repulzíny jednoho moc chytrého pána, který se jmenoval Schauberger, upřímně řečeno repulzínu taky zrovna nepobírám, ale fungovala, škoda, že upadla v zapomění i se svým vynálezcem, skvělým chlapem...

2 Shisco Shisco | 14. února 2014 v 0:17 | Reagovat

A když jsi v ostatních článcích mluvila o škodlivosti bezdrátového spojení, nebo aspoň v některých spektrech...
Zajímalo by mě, jak to dělají oni. Bez takových technologií se přece nemůžou obejít. Nebo na to přišli? Jak to udělat, aby to bylo bezpečné? Co myslíš?

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 14. února 2014 v 14:34 | Reagovat

[1]: právě o těch ze Země vím, ale tvoří spíše výjimky, nepatrný zlomek oproti těm mimozemským, mnohem lépe sestrojeným.

[2]: většina probíhá na stejném zdraví nezávadném principu jako například telepatie, je to nenásilný přirozený přenos dat přes ty správné frekvence... nějak dopodrobna se tímto ale nezabývám, protože nejsem technický typ.

4 Juro Juro | E-mail | 2. června 2014 v 6:35 | Reagovat

Ja pozoruji UFO kazdy den a bezne jich napocitam desitky. Nektere od jine ku. A pravda je ze jiz mam vypozorovano ze jich je hodne podobnych a vetsina se jich objevuje znovu a znovu. Priletaji a odletaji jen v noci letaji mene. Hrozne to rve a na trupech maji dost casto barevne cary. Klesaji nekde do pole za Hostivicema maji tam vlastni pristavaci drahu i halu. Tu nejaky sprymar prejmenoval s Ruzyne na Havlovo letiste Takze Havla mame zase v Ruzynske base i po smrti. Jsou to divni Ufouni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."