Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Larimar

28. září 2014 v 11:55 | Adri
Barva: Modrý, modrozelený, šedý či červený s bílými místy
Vzhled: Průsvitný, hladký barevnými s rýhami nebo s bílými žilkami prosvítajícími základní barvou. Většinou malé až střední kouskyVlastnosti: Nadpozemský larimar, nedávno objevený, je jedním z duchovních kamenů otevírajících vstup do nových dimenzí a podněcujících evoluci Země. Vyzařuje lásku a přináší klid a vyrovnanost. Larimar umožňuje snadné pohroužení do stavu hluboké meditace. Přirozenou cestou zvyšuje úroveň uvědomění a uvádí tělo i duši do harmonie s novými vibracemi. Na duchovní úrovni dodává síly a odstraňuje falešné hranice omezující duchovní já. Funguje jako průvodce duše po pravé cestě životem. Umožňuje spojení se světem andělů, stejně jako navázání kontaktu s dalšími světy. Jedná se o vynikající kámen pro všechny, kdo hledají spřízněnou duši. Dokáže rovněž vyléčit šrámy pocházející ze vztahů v minulých životech a stará srdeční traumata.

V duševním životě dokáže odstranit vsugerovaná omezení a bloky. Odbourává sklon k chování, jímž si jeho majitel sám škodí - zejména zvyk zaujímat pózu mučedníka. Pomáhá při převzetí kontroly nad vlastním životem. Zvláště užitečný je při potlačování pocitu viny a odstraňování strachu. Pokud jej budete nosit v dobách plných stresu a nevyhnutelných změn, dokážete všem strázním čelit s vyrovnaností.

Na mentální úrovni zajišťuje larimar klidné, jasné a konstruktivní uvažování. Podněcuje tvůrčí schopnosti a dodává odvahu vrhnout se do proudu událostí a plout s ním.
Do citového života vnáší klid a vyrovnanost. Funguje jako prostředek proti citovým extrémům. Hojí prodělaná srdeční traumata a zajišťuje nové napojení na zdroje přirozené hravosti a radostné dětské energie.
Jakožto zemský léčivý kámen udržuje spojení s energií Bohyně Země. Pomáhá ženám naladit se znovu na vrozenou ženskost a obnovit jejich spojení s přírodou. Pokud se položí na zem, dokáže vyrovnávat nerovnováhu v hladině zemské energie a likvidovat vliv geopatogenních zón.

Léčebné využití: Po umístění na srdce, třetí oko (mzei obočím) nebo solar plexus (deset centimetrů nad pupíkem) - případně při jemném přejíždění po těle) odstraní larimar připojené entity. Podněcuje činnost třetího oka, srdeční, korunní a krční čakry a umožňuje zahájení samoléčebného procesu. Zvlášť prospěšně účinkuje při problémech s chrupavkami a krkem. Odstraňuje zablokování energie v hrudi, hlavě a krku. Lze jej rovněž položit na ztuhlé klouby nebo zablokované tepny. Po přiložení na bolestivé místo z něho rychle vytáhne bolest. Používá se jako nástroj při reflexologii, neboť dokáže odhalit místo
nerovnováhy a pročistit meridiány.
Umístění: Přikládejte nebo noste delší dobu. Používejte i na nohy.

zdroj (upraveno) - http://www.nakridlechandelu.cz/lecive-kameny/larimar
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 28. září 2014 v 16:40 | Reagovat

Jo, tohle přesně bych potřebavola. Mám spoustu vsugerovaných myšlenak a bloků. Ale něco se už delší dobu zlepšuje. I bez toho kamenu.

2 Eamë Eamë | Web | 28. září 2014 v 20:19 | Reagovat

děkuju za krásný komentář :) tvůj blog už chvíli navštěvuju, takže jsem byla mile překvapena, když jsem si u komentáře přečetla právě tvoje jméno! (nebo název blogu... ;) nojo, nic není náhoda...
jinak, tenhle kámen by se mi právě hodil... omezení, bloky, stres, strach, šrámy na srdci... pracuju na tom, ale hodil by se společník, pro podporu :)
ještě jednou děkuju :)

3 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 28. září 2014 v 20:54 | Reagovat

Tento kameň ma upútal jednak svojimi vlastnosťami, ale aj svojím vzhľadom. Vyzerá, akoby v sebe ukrýval more, úplne mi pripomína exotické slnečné pláže s palmami, bielym pieskom a azúrovým morom. A tie vlastnosti...No, rozhodne sa po ňom musím poobzerať. Sedí mi z psychického aj zdravotného hľadiska. Nuž, hádam budem mať šťastie a niekde naň natrafím :) Len mám pocit, že zohnať ho nebude také jednoduché...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."