Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Andělské polodrahokamy

5. června 2015 v 11:22 | Adri
Krystaly zesilují andělskou energii, stejně jako krystaly v hodinkách nebo rádiích zesilují jiné formy energie.
Jsou úžasným nástrojem pro navázání kontaktu s andělskou říší. Fungují jako megafony, neboť navyšují sílu signálu přenášejícího komunikaci a léčivé energie vysílané našimi anděly. Mnohé z krystalů mají vlastnosti, jež přímo souvisí s andělskou říší.
Pokud toužíte po navázání kontaktů s anděly, krystaly vám k tomu mohou pomoci.

Sestavila jsem seznam těchto krystalů:
Křišťál - Zkuste nosit křišťál na řetízku anebo si ho podržte na místě mezi svýma očima (u třetího oka). Dostaví se pocit, jako by vám běhal mráz po zádech nebo se měnil tlak. Znamená to, že krystal k vám podobně jako hranol svádí paprsky andělské energie.

Růžový křemen - Skvěle se hodí pro otevírání srdeční čakry, která je místem, v němž se rodí pocity lásky. Čím více se vaše srdeční čakra otevře, tím lépe budete schopni přijímat proud Lásky, jíž vás zahrnuje Vyšší síla a andělé.

Sugilit - Tento překrásný fialový krystal bývá také často nazýván kamenem lásky, protože vyvolává nádherné pocity hluboké lásky. Silně rezonuje energií Archanděla Michaela. Sugilit je výborný pro otevírání krční čakry - díky němu můžete komunikovat čistěji a efektivněji.

Ametyst - Krásný fialový kámen s neobvykle vysokou vibrační frekvencí. Některé lidi dokáže "nakopnout" podobně jako kofein (takže stejně jako kofein, ani ametyst nemůže užívat každý). Je to skvělý prostředek pro otevírání korunní čakry, tedy energetického centra "jasnozření" čili "čistého vědění". Pomůže vám lépe přijímat data z Univerzálního všeobsahujícího Vesmírného vědomí neboli akáši.

Měsíční kámen - Tento nádherný kámen podobný opálu vám pomůže navýšit vaši duchovní frekvenci a vibrační úroveň. Také slouží k lepšímu propojení s vysokou energií andělské říše. Jeho barva připomíná průsvitnou krásu andělů.

Lazurit - Královsky modrý kámen, který se hodí k probouzení jasnozřivosti neboli schopnosti vidět nehmotný svět a vyšší dimenzi.

Spektrolit (labradorit) - Nádherný modrozelený kámen, který mi připomíná ty nejbohatší z barev perleti. Je výtečný ve zvyšování frekvence vaší intuice a umožňuje nahlížet na všechny situace andělskýma očima. S jeho pomocí se dokážete povznést nad zábrany svého nižšího já a vidět tak vše z vyšší perspektivy.

Já osobně nejraději používám růženín, křišťál a ametyst. Doma mám ještě lazurit a měsíční kámen, ale s nimi se tak moc "nekamarádím" :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 asanita asanita | Web | 6. června 2015 v 12:04 | Reagovat

Pěkný přehled. Já již od dětství sbírám polodrahokamy a mám jich opravdu hodně. Z těch Tebou zmíněných mám ale jen křišťál, lazurit a ametyst, budu to muset napravit. :-)
Zajímavé je také spojení polodrahokamů se znamením zvěrokruhu. U mě tam byl přímo napsaný ametyst, asi proto ho mám nejraději, to jsem ale trochu odbočila...

2 *Shock *Shock | Web | 6. června 2015 v 17:31 | Reagovat

Zajímavý článek :)

- Hodně se o tohle zajímám a jsem ráda, že někdo o tom píše :)

3 Van Vendy Van Vendy | Web | 10. června 2015 v 23:40 | Reagovat

Krystaly mě vždycky přitahovaly. Líbí se mi i jejich názvy. Tyrkys, ametyst, křišťál, růženín... lazurit.Ale přitom nemám doma žádný z nich...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."