Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Lidé jsou bytosti tvořené světlem

31. srpna 2015 v 11:33 | Adri |  Zaujalo mě
Vědci doložili, že lidé jsou bytosti tvořené světlem.
Biofotony - miniaturní částečky, které vysílá lidské tělo, používá ke komunikaci a samo v podstatě existuje čistě na základě světla.
Věda opatrně přiznává, že jsme více než jen fyzické atomy a molekuly, ale také stvoření světla.
Lidské tělo vysílá biofotony, může je vysílat a uvolňovat pomocí mysli. A biofotony dokáží ovlivňovat procesy na úrovni mezibuněčné komunikace a DNA.Vezměme v úvahu, že lidské tělo se formuje na bázi světla, vzduchu, vody, základních prvků zemské kůry a nejméně 3 miliardy let starých informací obsažených v jádru jediné buňky nově vznikajícího organismu. K tomuto tělu náleží duše schopná minimálně se pokoušet porozumět původu svého těla a ducha.
Vycházejíc z podivných podmínek naší existence a faktu, že náš pozemský život je formován slunečním světlem a vyžaduje průběžnou spotřebu slunečního světla uchovvávaného v podobě potravy, možná není úplně tak od věci připustit myšlenku, že naše tělo emituje světlo.

Ultraslabé fotonové emise (UPE) s viditelností tisíckrát menší, než je citlivost lidského oka. Zatímco pro nás jsou neviditelné, tyto částečky světla (nebo vlny - podle toho, jakým způsobem je měříte) patří do viditelného elektromagnetického spektra (380-780 nm) a dají se měřit moderními vědeckými přístroji.

Fyzické a "mentální" oko vysílají světlo
Oko samo o sobě, průběžně vystavované silným fotonům, které procházejí řadou očních tkání, vysílá spontánní a viditelné, světlem vyvolané tzv. ultraslabé fotonové emise.
Existuje hypotéza, že viditené světlo způsobuje zpožděnou bioluminiscenci uvnitř oční tkáně vystavené světlu, což by nabízelo vysvětlení původu negativního přetrvávajícího obrazu v oku. Světelné vyzařování oka bylo také pozorováno ve vztahu k energetické výměně v mozku a oxidačnímu napětí v mozku savců. Bókkonova hypotéza tvrdí, že fotony uvolněné chemickým procesem uvnitř mozku vytváří biofyzické obrazy během vizuální představy, a současná studie prokázala, že když si pozorovaní účastníci aktivně představovali světlo ve velmi tmavém prostředí, jejich záměr měl za následek významné zvýšení hodnot ultraslabých fotonových emisí.
To zároveň odpovídá předpokladu, že biofotony nejsou výhradně vedlejší produkty buněčné výměny, ale je možné, že by mysl měla přístup k této energii vhodné k vytváření vlastních biofyzických obrazů během vizuálního vnímání a představování.

Naše buňky a DNA používají biofotony k uchovávání a předávání informací.
Buňky mnoha živých organizmů používají biofotony ke komunikaci, což usnadňuje přenos energie/informací, který je mnohanásobně rychlejší než chemická reakce. Bylo zaznamenáno a doloženo, že "různá stimulace spektrálním světlem (infračervené, červené, žluté, zelené, modré a bílé) na jednom konci senzorického nebo motorického nervového zakončení měla za následek významné zvýšení biofotonické aktivity na konci druhém." Světelná stimulace tedy může používat biofotony k propojování skrze neurální vlákna jako prostředky komunikace.
Dokonce i na molekulární úrovni naší genetické databáze můžeme DNA chápat jako zdroj biofotonových emisí. Vzorec DNA je na biofotonech natolik závislý, že má vlastnosti podobné excimerovému laseru, což jí zajišťuje uchování ve stabilním stavu daleko od práhu teplotních výkyvů.

Biofoton je elementární částice nebo kvantum světla neteplotního původu ve viditelném a ultrafialovém spektru vyzařované biologickým systémem. Věda se domnívá, že jsou výsledkem energetické výměny uvnitř našich buněk nebo vedlejší produkt biochemických reakcí.


Cirkadiánní výkon lidských biofotonů
Protože se energetická výměna uvnitř těla mění podle cirkadiánního modelu, také biofotonové záření se mění podle osy denní doby. Výzkum zmapoval anatomické umístění v těle, kde jsou biofotonové emise silnější a slabší vzhledem k denní době: fluktuace fotonů v těle byla nižší ráno než během odpoledne. Oblast hrudníku a břicha vyzařovala nejméně a nejstabilněji. Oblast hlavy a paží vyzařovala nejsilněji a ponejvíce přes den. Spektrální analýza nízkých, středních a vysokých emisí z horní přední části pravé nohy, čela a paží v rozsahu citlivosti fotonásobiče ukázal největší spontánní vyzařování v 470 - 570 nm. Střed dlaně vykázal emise vyšší než 420 - 470 nm v zimním a podzimním období. Spektrum opožděné luminiscence z ruky ukázalo stejné hodnoty jako spontánní vyzařování.

Meditace a užívání bylin ovlivňuje výkon biofotonů
Výzkum se zabýval i rozdílem mezi vyzařováním lidí praktikujícími meditaci a těmi, kdo jineprovádějí. Lidé meditující pravidelně měli spíše nižší ultraslabé emise, což se připisuje nižšímu počtu reakcí volných radikálů v jejich tělech. Pro zajímavost byla podrobena klinickým testům také bylina známá protistresovými účinky na snižování biofotonových emisí u lidí. Studie publikovaná roku 2009 v magazínu Fytoterapeutického výzkumu zjistila, že ti, kdo užívali ženšen po jeden týden, zaznamenali znatelný pokles fotonového záření ve srovnání se skupinou, která dostávala placebo.

Lidská pokožka dokáže zachycovat energii a informace ze slunečního světla
Ze všeho nejzajímavější je možnost, že povrch těla obsahuje buňky schopné aktivně přijímat energii a informace z ultrafialového světla. Ozáření slunečním světlem vyvolává ultraslabé záření ve fibroblastech lidské pokožky.
Když se dotkne světlo ze zdroje umělého slunečního záření fibroblastů normální pokožky nebo pokožky přecitlivělé na ultrafialové světlo, vzniká tehdy 10x až 20x více vyzařovaných ultraslabých fotonů v pokožce postižené přecitlivělostí. Nemocné buňky ztrácejí kapacitu uchovávat ultraslabé fotony, což poukazuje na existenci jiného mezibuněčného systému, který fotony v lidském těle spravuje.

Funguje pigment pokožky jako solární panel?
Melanin dokáže transformovat energii ultrafialového světla v teplo při procesu známém jako ultrarychlá vnitřní konverze, kdy 99.9 % absorbovaného UV záření je proměněno z potenciálně geno-toxického (DNA poškozujícího) ultrafialového záření v neškodné teplo.
Pokud melanin může převádět světlo v teplo, mohl by také UV záření proměnovat v jiné biologicky nebo metabolicky použitelné formy energie? Není to otázka od věci, vezmeme-li v úvahu, že třeba gama záření, které je vysoce toxické pro většinu forem života, je zdrojem výživy pro určité druhy plísní a bakterií.

Výkon biofotonů v lidské těle podléhá slunečním a měsíčním gravitačním silám
Nedávná měření biofotonových emisí v obilných klasech z polí v Brazílii a Německu ukázaly mezikontinentální synchronizaci podle rytmů spojených s lunisolárním přílivem a odlivem. Ve skutečnosti gravitační síla, v níž má Slunce podíl 30 % a Měsíc 60 % kombinované precese, reguluje řadu důležitých skutečností při pěstování rostlin na této planetě.

Záměr je životní silou fyziologie
Správně zacílené myšlenky mohou ovlivňovat živé i neživé organismy, prakticky od jednobuněčných organismů až po lidské bytosti. Vyzařování světelných částic se zdá být mechanismem, skrze který záměr realizuje svůj účinek.
Všechny živé organismy vyzařují neustálý tok fotonů ve smyslu nasměrovat okamžité signály odjinud z jedné části těla do druhé a do okolního prostředí.
Když je organismus nemocný, odrazí se to v hodnotách biofotonových emisí. Řízený záměr je manifestován jako elektromagnetická energie aktivně udržující nestabilitu fotonů. Zdá se, že naše záměry mají k dispozici plně souvislé frekvence, které jsou schopny měnit molekulární strukturu hmoty.

Aby byl záměr efektivní, je potřeba vybrat vhodnou chvíli. Všechny živé bytosti jsou totiž navzájem vůči sobě i zemi a změnám v její okamžité magnetické energii synchronizované. Ukázalo se, že i energie či myšlenka mohou ovlivnit charakter prostředí. Hypnóza, fenomén stigmat a placebo efekt se také dají považovat za typy záměrů, jako instrukce pro mozek během určitého stavu vědomí.


Tímto nám vědci doložili, že myšlenky mají opravdovou sílu :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenullle Lenullle | Web | 31. srpna 2015 v 13:42 | Reagovat

Zajímavé :-)

2 soul-underground soul-underground | Web | 1. září 2015 v 17:20 | Reagovat

Tak to je hustý

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 1. září 2015 v 19:44 | Reagovat

Světlo je všude.
A nejkrásněji se lomí v půllitru piva, myslí si Cyberštamgast.

4 Luci Luci | E-mail | Web | 2. září 2015 v 10:05 | Reagovat

článek plný zajímavých informací :) připomnělo mi to lehce nějaké kousky z učebnice no... :) překvapila mě ta informace o pigmentu - jak mění škodlivé záření jen na teplo - ještě že ho máme :)

5 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 3. září 2015 v 12:32 | Reagovat

Je hezké, že už i vědci přicházejí na to, co ví každé lidské srdce :-)

6 Lapis Lapis | Web | 6. září 2015 v 23:19 | Reagovat

Kdyby si člověk uvědomil sílu myšlenky, už nikdy by nemyslel negativně :)

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 7. září 2015 v 14:46 | Reagovat

[6]: Ono to není tak jednoduchý. I když člověk pozná, co negativním myšlením způsobuje (třeba když v myšlenkách na někoho útočí, nepřeje mu, vysílá nenávist), tak pak trvá ještě hodně dlouho, než se toho zbaví. Poznání a uvědomění je jedna věc, ale převést to do praxe je kolikrát práce na dlouhé roky, než se od toho balastu člověk očistí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."