Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pana... anebo ne :D

26. dubna 2018 v 19:40 | Adri |  Můj deník
Předem se omlouvám, že zde ubývá autorských článků, ale z důvodu nedostatku času a chutě, už to tak zkrátka... je :D
Původně jsem měla v plánu psát článek o Panamě, ale měla jsem na to jen nahrát fotky a už jsem se přemáhala. Někteří z vás to mohli odvodit, pokud mne sledujete na instagramu (adrigombalova).

Fotky z Panamy na blogu jsou TADY

Nebudu chodit kolem horké kaše, ale vyklopím to rovnou, spadne to ze mne a bude mi lépe... Končím s blogem. Nekončím ovšem v tom, co můj blog nyní především reprezentuje: i nadále budu shromažďovat zajímavé články, ale pouze pro sebe. Občas mi sice lidé napíší s dotazem, ale já vím, že tudy cesta nevede. Že mě to táhne mimo internetové vody, pracovat s lidmi přímo.

Navíc blog se vyvíjel a já nesouzním už se vším, co jsem tady v roce 2011 vyplázla. Lidé se mne na to zpětně ptají a já jim to musím vysvětlovat... a tohle nechci. Potřebuji za tímto udělat čáru, posbírat zkušenosti a vědomosti a odpoutat se.

Na internetu trávím času méně a méně a když už, tak se vzdělávám, čtu nejrůznější články, stahuji podcasty do mobilu (ať mám co poslouchat při mých milovaných procházkách - denně teď mám nutnou potřebu chodit, stalo se to součástí mé denní rutiny se protáhnout a něco se i dozvědět. Občas ale jen poslouchám zvuky kolem a přemýšlím :)), občas se kouknu na zajímavý film. A je to super. Hlavně teď, když se jaro ozvalo, až to skončilo spíše na letním dojmu.

Nemluvě o tom, že mi oficálně začal svatý týden, přípravy na maturity. A od této chvíle většinu svého času dám do učení, jak na maturitu tak na příjimačky. Občas si ale samozřejmě najdu čas na rodinu a kamarády, mám plný diář, takže se neučím 24/7 :D Ale výčitky nemám, protože pauzu potřebuju, nejsem stroj.

Moc bych se chtěla dostat na mou vytouženou medicínu, vytouženou fakultu... (nebudu zmiňovat kde, něco si musím nechat v tajnosti :D). Uvidím, jak to tam půjde, jestli vydržím s mým "antisystém" postojem a nevykopnou mě :D
A kdyby ano, už mám náhradní "útěkový" plán. Jelikož mám diplomy jak z francouzštiny tak angličtiny na vysoké úrovni, láká mě se podívat do Kanady a tam si rozmyslet, kde budu studovat "přírodní" "alternativní" "čínskou" "psychosomatiku"- prostě takovou všehochuť... medicínu.

Jinak z tvorby mne nejvíce aktuálně naplňuje kreslení... Vidím, že jsem za život prošla hudební a poté literární období, jsem zvědavá, co přijde potom... Možná začnu fotit nebo točit, modelovat, šít, péct... kdo ví :D

A takhle roste kešu ořech, kdyby někdo nevěděl: (už dozrálý plod, spadnutý na zemi)

Edit: články jsou nahrané až do konce května!
...a pak se uvidí :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."