Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Proč se tolik propaguje sladidlo stévie?

11. dubna 2018 v 11:51 | Adri |  GMO a další jedy
... a proč jsou tolik zdůrazňovány její výborné účinky (zdravá alternativa cukru, žádné kalorie, dobré účinky na trávení, pleť, zuby, odnaučování kouření - cigareta po stévii prý vyvolá nevolnost), zatímco jsou zamlčovány její vedlejší nepříznivé účinky (neprojeví se vždy a u každého: snížení tlaku, závratě, strnulost, nevolnost, plynatost, mírné svalové bolesti, otoky, neplodnost, rakovina)? - I když, jako u všeho, v případě umírněného požívání samozřejmě nikomu nic nehrozí ...

Spousta hubnoucích žen, biovyznavačů a zastánců přírodní léčby si stévii kvůli této reklamě pořídí. (I když se domnívám, že většina lidí ji kupuje spíše někomu jako "zdravý dárek", protože neznám nikoho, komu by chutnala a chtěl s ní sladit místo čehokoliv, protože chuť má hnusnější než umělá sladidla a cukr vůbec nepřipomíná...) Reklama na zdraví je mocná. Dokonce i Kofola se chtěla podbízet zdravíchtivým zákazníkům tím, že své pití sladí zdravou stévii ... ovšem současně s aspartamem.


Zájmu lidí o zdravou a organickou stravu samozřejmě využívají i elity ke svým zájmům, a v tomto případě jde o zájem depopulace. Stévie je totiž mimo jiné i prostředek snižující plodnost, a jak ukazují následující řádky, ti, kteří se "vědecky" zabývají kontrolou porodnosti, ho berou zcela vážně... Už dlouho na internetu koluje toto video o stévii:

https://www.youtube.com/watch?v=_Y_ubswux58&feature=youtu.be

Sladidlo stévie bylo oslavováno jako prostředek proti plodnosti ke snížení populace
"Jestliže jste si mysleli, že tolik propagovaná stévie, označovaná jako přirozená alternativa k cukru a umělým sladidlům jako je aspartam apod. má příliš dobré vlastnosti, než aby to bylo možné, tak jste měli pravdu. Podívejte se do téhle učebnice Populace, zdroje, životní prostředí, napsané v r. 1970. Napsali ji Paul a Anna Ehrlichovi. Je to předchůdce knihy Ecoscience, kterou vydali Ehrlichovi o 7 let později s Johnem P. Holdrenem, Obamovým rádcem pro vědu, zastáncem depopulace... Když někdo použije jméno známé osobnosti jako je Holdren, pak je to proto, aby dodal váhu svým myšlenkám ...

Kniha obhajuje všechny možné hrůzy k depopulaci toho, co nazývají přelidněný svět, od přidávání sterilizačních prostředků do vody a jídla až po injekci viru způsobujícího neplodnost, a když chcete mít děti, musíte požádat o vakcínu protilátek… úplná noční můra.

Bylo dost šokující najít v ní pasáž, kde autoři se vší vážností probírají využití rostliny stevia rebaudiana - toho "sladkého lístku", který je dnes tolik oslavován jako skvělá, zdravá alternativa cukru s mnoha dalšími příznivými účinky - jako prostředku proti plodnosti. Jak se ukazuje, stévie byla k tomuto účelu tradičně užívána domorodými Indiány v Paraguayi. Ženy, které nechtěly mít děti, pily denně pohár odvaru ze stévie. Vědecké studie ukázaly, že krysy, kterým byla podávána stévie, měly obrovský pokles plodnosti … o 57 - 79% oproti kontrolním skupinám, kterým nebyla podávána. Tyto metody by mohly být dnes dosti efektivní a nápomocné naléhavé potřebě kontroly porodnosti, zejména v rozvojových zemích."

Takže, věřím, že když působení stévie na snížení fertility berou vážně lidé, kterým skutečně jde o depopulaci světa, pak to má určitě opodstatnění.

Pokud chcete právě zplodit potomka (muži i ženy), radím pro jistotu pravidelné požívání zdravé stévie vynechat...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Strange Black Strange | Web | 11. dubna 2018 v 17:34 | Reagovat

dobrý článek

2 hmm hmm | 18. dubna 2018 v 20:17 | Reagovat

Adri, proč neuvádíš pod článkem původní zdroj?

3 hmm hmm | 18. dubna 2018 v 20:17 | Reagovat

Nechci rejpat, jen jsem si všiml, že totiž většinou zdroj neuvádíš a já jsem si už několikrát myslel, že je to tvůj původní článek :D....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."