Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Léčení kovy, hlínou, kameny a zvukem

22. srpna 2018 v 11:44 | Adri |  Zdraví
· Nefrit ulehčoval dýchání. Na východě je považován za kámen zdraví.
· Fialový ametyst - kámen smutku.
· Křemen je elementem života, léčí klouby. Dát křemen na týden do vody. Dělá živou vodu. Pít ji.
· Serdalit připevnit k fénu, prohřívat bolestivé místo přes tento kámen. Pomáhá i při hojení ran. Serdalit pomáhá při podpoře imunity, je to ženský kámen, léčí rány. Serdalit umístěný na štítné žláze léčí. Je-li nemocné srdce, nosí se delší náhrdelník, je-li nemocen žaludek, nosí se serdalitový opasek. Je-li nemocná ruka, pak náramek. Serdalit možno klást do krému v době narůstajícího měsíce a krém používat při ubývajícím měsíci.
· Náramek z horského křišťálu na pravé ruce snižuje krevní tlak, kdo má nízký tlak, ať nosí náramek na levé ruce. Při bolestech hlavy dát křišťálový náramek na temeno hlavy a představovat si, jak vás léčí a z nohou vychází nemoc. Horský křišťál zlepšuje paměť, vrací řeč, snižuje bolesti hlavy.Bolesti hlavy
Měď pomáhá snižovat bolesti hlavy. Obruč z měděného drátu. Za půl hodiny bylo ulehčení. Ale nedá se v tom spát. Na čelenku našít "cik cak" měděný drát pokrytý stříbrem.
Ruské staré měděné mince se přikládají na boule na hlavě, náramek z mědi na ruce brání vzniku bolestí hlavy. Při rýmě a nachlazení nahřát měděné mince, přiložit je k nosu.

Jadeit - při bolesti ramene, kloubů atd. Přisaje se a drží.

Šungit
Dříve bylnazýván Aspidův kámen. Za Petra I. musel mít každý voják šungit, protože když se vzala voda z bažiny, dal se do ní kámen, voda se očistila.
Šungit dávat do vody na noc.
Maska z šungitového kamene: přidat prach šungitový do jakéhokoli krému, nanést na 20 - 30 min. na obličej - výborně působí na pleť.
Černá barva šungitu bere na sebe veškeroudestruktivní energii. Obličej září, svítí, je omlazený.

Šungitová voda
Zalijeme šungit vodou a necháme stát 12 hodin. Někdo dává po čase šungit na slunce, někdo ho promývá octem. Když dáme šungit do bazénku, voda se celé roky nekazí a kočky chodí pít pouze tuto vodu. I pokojové rostliny výborně reagují na zalévání šungitovou vodou.

Léčení hlínou
Artritida - za týden otok zmizel a bolest přešla.
Růže, gangrenózní růže, furunkuly, traumata, čištění zubů hlínou, otoky, rány, hemoroidy, stomatitis, obkládat krk při angíně, léčí trofické vředy, křečové žíly:
Na celofán dát hlíny dřevěnou nebo umělohmotnou lžicí, asi ve vrstvě 1 cm. Musí být s vodou, aby to bylo jako těsto. Možno položit přímo na otevřenou ránu. Držet 8 hod., pak sundat. V těžkých případech těch 8 hodin. I při gangréně, obraženinách atd. je možno držet asi 12 hod. Po zranění obličeje dát lékařskou modrou hlínu silnou vrstvou na noc na obličej. Za týden těžce odřený obličej byl vyléčen.

Jantar léčí štítnou žlázu, artritidu, srdce, nachlazení atd.
Nosit jantar! Léčí i artritidu, srdce, nachlazení, působí dobře při mastopatii, myomech atd. Pít jantarovou vodu: na špičku nože rozemletého jantaru, zapít vodou. Dvakrát až třikrát za den. Klade se na nádory. Musí být neopracovaný. Brání tvorbě patologických buněk. Též při hemoroidech působí. Do hlíny přidat trochu jantarového prášku - pomáhá při léčení křečových žil.

Tibetská medicína léčí kameny
Jak pomoci nemocným játrům: lazurit - čím větší kámen, tím silnější má energetiku. Když se díváme na lazurit, zlepšuje se zrak. Je možno na lazurit meditovat. Je-li horkost v játrech nebo zánět žlučníku, přikládáme jej studený. Je-li nějaká chronicita jater, přikládáme teplý.

Léčení zvukem:
Zvuk "u" rozvibruje a léčí plíce.
Zvuk "ju" rozvibruje a léčí ledviny.
Zvuk "a" a "o" rozvibruje všecky buňky našeho těla a nutí je k práci.
Zpívat každé ráno "a" a "o", zlepšuje se lymfodrenáž, aktivizuje se metabolizmus.
Zvuk "je" odstraňuje záporné emoce, zlepšuje náladu a působí proti depresi.
Zvuk "mmm pom" prospívá funkci srdce a srdečně cévnímu systému. Dobrá vibrace hrudníku a srdci se vnucuje dobrý rytmus.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."