Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Mužské zdraví (močový měchýř, prostata...)

12. srpna 2018 v 11:37 | Adri |  Zdraví
Má-li muž objem pasu větší než 94 cm, jde o obezitu a je nutno začít s dietou. Je-li objem pasu větší než 94 cm, je to znamení snížené úrovně testosteronu a je třeba se obrátit k endokrinologovi nebo k andrologovi. Je-li málo testosteronu, začíná se tloustnout a zvětšuje se podíl tuku v těle. Tuková tkáň produkuje velké množství hormonů, z nichž nejdůležitější je leptin, který likviduje testosteron. V tukové tkáni se testosteron mění na ženský pohlavní hormon. Je-li objem pasu větší než 106 cm, testosteronu je kriticky málo. Muži se sníženou hladinou testosteronu žijí kratší dobu než muži s normální úrovní testosteronu. Norma: 12 - 33 nmol/l.

Cystitis - zánět močového měchýře
Recept ze starobylého receptáře:
1 l ovsa zalít 2l vody, vařit ½ hod. Slijeme, dáme 2 špetky květů měsíčku lékařského. Necháme stát ještě 40 minut. Scedíme a během dne vypijeme 1,5 litru tohoto nápoje.
Kúra trvá asi 2 týdny.

Cystitída - zánět močového měchýře
2 - 3 plody kdoule a vybrat semena a sníst je. Obvykle stačí toto udělat 2x až 3x a zánět močového měchýře zmizí. Doporučoval to Avicenna.Prostata - ochrana prostaty před adenomem a rakovinou
Polévka "Gaspačo"
Rajčata vložíme do vařící vody na dvě minuty. Oloupeme je. Rajčata obsahují lykopen, který snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty. Do mixéru dáme tři velká termicky zpracovaná a oloupaná rajčata, jednu očištěnou papriku, kousek cibule, nadrobno nakrájený řapíkatý celer a stroužek česneku. Vše pomixujeme a jíme. Je to ochrana mužského zdraví a podporuje to úroveň testosteronu.


Bodlák proti cystitídě
2 pl bodláku zalít půl litrem vařící vody, 10 minut odstát, pijeme 7 - 10 dní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."