Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Placenta a její zázračné léčebné účinky a využití po porodu – tipy od dul a porodních asistentek

2. září 2018 v 11:57 | Adri |  Pro těhotné/kojící
Přečtěte si vše o možnostech využití placenty! Přečíst si pak můžete třeba i průvodce placentovou homeopatií nebo průvodce homeopatií z mateřského mléka... Porod a těhotenství je nádherná etapa života, která posiluje ženství, aspekt, v dnešní době naší společnosti velmi potlačovaný...Co placenta vlastně obsahuje?
Placenta obsahuje vaše vlastní přírodní hormony a je perfektně vyrobená, aby posloužila individuálním potřebám vašeho těla a dítěte. Experti se shodují, že placenta uchovává hormony. Opětovné uvedení těchto hormonů do vašeho těla mu pomůže se přirozeně a rychle zotavit. Výrobky z placenty usnadňují zotavení po porodu zotavení a ulehčují i hormonální výkyvy při menopauze.

Další výhody placenty zahrnují:
Prevence poporodní deprese a "baby blues" - obsahuje CRH hormon a cortison.
Uvolňuje zásobu energie. Redukuje záněty a otoky - podporuje hojení.
Pomáhá při hojení a obnově poškozených buněk / tkání.
Podporuje imunitní systém a jeho ochranu proti infekcím.
Doplňuje ztracené železo a pomáhá při anémii.
V poporodním období usnadňuje bonding mezi matkou a dítětem.
Pomáhá zatáhnutí dělohy do původní velikosti.
Významně snižuje poporodní krvácení, napomáhá spouštěcímu reflexu u kojení.
Obsahuje oxytocin, který je také znám jako "hormon lásky".
Stimuluje produkci přirozených opiátů včetně endorfinů. Snižuje bolest a zvyšuje pocit pohody.
Povzbuzuje laktaci, zvyšuje výrobu mléka. Obsahuje prolaktin.
Vitamín B6: napomáhá při výrobě protilátek.
Vitamín E: na hojení poškozených kožních buněk.
Obsahuje kmenové buňky a růstové faktory.

Co vše můžete s placentou udělat?

Enkapsulace Placenty
Enkapsulace je založená na technice Tradiční Čínské Medicíny. Kapsle jsou vyrobeny z vaší vlastní placenty bez přísad. Kapsle vyrobené metodou TCM mají dlouhou životnost. Z placenty se vyrobí 75 až 200 kapslí. Záleží na velikosti dítěte, délce těhotenství a velikosti kapslí. Další možností je udělat syrové Kapsle, které mají kratší životnost, ale jsou silnější než TCM. Kapsle se skladují v ledničce. Nejsou vhodné pro děti.

Tinktura z Placenty
Placentová tinktura je velmi silná a používá se v dobách emocionální, mentální a psychické nerovnováhy. Může se použít při PMS a menopauze. Výroba tinktury trvá 6 týdnů. Placentová tinktura není pro každodenní použití. Pokud je správně uschována, má neomezenou dobu spotřeby. Není vhodná pro děti.

Placentová Esence
Placentová esence má obrovské hojivé schopnosti, protože stimuluje životní sílu a uzdravuje matku a její dítě na energetické a vibrační úrovni. Pomáhá se stresem a při nerovnováze. Výroba esence trvá 4 až 12 hodin. Je to mateřská esence, která je půl/půl (alkohol/destilovaná voda). Může se užívat každý den.

Homeopatika z placenty
Homeopatika, stejně jako esence, uzdravují na vibrační a energetické úrovni. Homeopatika z placenty jsou pro vaše dítě přirozeným lékem po celý jeho život, tak jako placenta byla jeho životadárným zdrojem v děloze před narozením. Obsahují základní informace jeho/jejího genetického profilu, a proto mají tak úžasnou schopnost přinést rovnováhu a hojící sílu. Užívají se v časech emocionálních nesnází, nemoci nebo těžkého životního období.

Placentový Koktejl
Syrový placentový koktejl má na matku okamžitý pozitivní efekt. Koktejl může být připraven několik hodin po placenty porodu. Placenta v koktejlu není vůbec cítit - slibuji! Placentový koktejl se musí uchovávat v ledničce a být spotřebován do 24 hodin. Koktejl není vhodný pro děti.

Pro zpracování kapslí má asociace dva postupy a záleží na Vás, kterou z nich si případně vyberete.
Je to Metoda Tradiční Čínské medicíny (TCM) a Metoda Raw, kdy se placenta pouze suší.

Kapsle doporučují začít užívat, co nejdříve po porodu, vydrží až rok od zpracování.
Esence a tinktura vydrží doživotně.

Základní nabízené potence homeopatik jsou 7c a 30c. Potence 7c je pro miminko, jsou to větší kusy, které se jednoduše rozpustí v pusince miminka nebo se rozdrtí. 30c je pro matku, ale někdy je ženy používají i pro větší děti. V 7c je kolem 100 bobul a v 30c je 200 bobul.

Vysvětlení homeopatičky: "Pokud mluvíme o placentě jako léku, pak je napřed nejdůležitější zjistit, jestli to funguje u konkrétních příznaků - to se bude lišit od jedné maminky k druhé. Poté, co bylo zjištěno, že placenta je užitečná pro dané příznaky, například růst zoubků se začne s nízkou potencí 7c, ale s možností použití vyšší potence jak dítě roste. Také je např. vhodná při prořezávání většinou zubů (stoliček), které mohou vyžadovat energii větší potence. Jakmile jsme našli ten správný lék, tak pak můžeme měnit jeho účinnost při různých příležitostech."

Více najdete zde: https://zpracovaniplacenty.cz/uvod-1/uvod-1/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."