Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

NACISTÉ UKRADLI SYMBOL SLOVANŮM

10. října 2018 v 11:47 | Adri |  Symboly
1.jpg
Symbolikou se řídí celý svět. Jenom slepci budou číst písmena, bylo kdysi řečeno vidoucími, a tak se stalo. Nacisté měli ale smůlu. Byla jim doporučena svastika levotočivá, ta destruktivní….

Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami.
Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti.

Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Oberegy nošené na těle, ženy je vyšívaly na oblečení a na bytové dekorace, muži vyřezávali na domy, násady nářadí a vytepávali na zbraně a zbroj. Každá Svastika působí určitým způsobem.

Velmi záleží na správném výběru a použití. Pokud vhodnou Svastiku použije člověk připravený přijmout její energetické působení, bude pracovat pro jeho blaho.

Pokud ale stejnou Svastiku použije člověk nepřipravený, bude její působení značně oslabené nebo dokonce může její energie působit proti němu. Z toho vyplývá, že ne každý symbol je vhodný pro každého a že je velmi důležitý správný výběr pro daný účel a konkrétního jedince či rodinu.

Převzato a přeloženo z www.ramhat.ru včetně vyobrazení, proto si nepřisvojuji autorství textů ani vyobrazení, pouze autorství překladu - překlad Věra Ovečková.Агни (Огонь) - Oheň
%D0%90%D0%B3%D0%BD%D0%B8_%D0%9E%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%8C_1.jpg
Symbol Svatého Ohně Oltáře i Domácího Ohniště. Oberegový Symbol Vyšších Světlých Bohů, Ochraňující obydlí a chrámy, a také Starobylou Moudrost Bohů, to je Starodávné Slovansko - Árijské Védy.

Алтарник - Altarnik
%D0%90%D0%BB%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA_1.jpg
Nebeský Vše-Rodový symbol Veliké Jednoty Světlých Rodů, obývajících Svargu Přečistou, Čertogi i Obydlí v Javi, Slavi i Pravi. Dávný symbol se zobrazuje na Oltářním kameni, blízko oltáře, na který se přináší Dary i konají Obřady Rodů Velké Rasy.

Боговник - Bogovnik
%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA_1.jpg
Zosobňuje věčnou sílu a ochranu Světlých Bohů člověku, který je na Cestě Duchovního vývoje a dokonalosti. Mandala se zobrazením tohoto symbolu pomáhá člověku poznat Prolínání a Jednotu Čtyř prvo-elementů.

Богодар - Bogodar
%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80_1.jpg
Symbolizuje trvalou ochranu Nebeských Bohů, kteří darují lidem Prastarou Pravdivou Moudrost a Spravedlnost. Tento symbol je zvláště ceněnŽreci - Ochránci, kterým Nebeští Bohové svěřili chránit Nejvyšší Dar - Nebeskou Moudrost.

Вайга - Vajga
%D0%92%D0%B0%D0%B9%D0%B3%D0%B0_1.jpg
Sluneční Přírodní znak, kterým jsme zosobňovali Bohyni Taru. Tato Moudrá Bohyně chrání čtyři Vyšší Duchovní Cesty, po kterých jde člověk. Ale tyto Cesty jsou také otevřeny čtyřem Velikým Větrům, které se snaží narušit člověku dosažení jeho cíle.

Валькирия - Valkirija
%D0%92%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8F_1.jpg
Starodávný Obereg ochraňující Moudrost, Spravedlnost, Ušlechtilost a Čest. Je to znak obzvlášť uznávaný vojáky bránícími Rodnou Zem, svůj Starobylý Rod a Víru. Jako ochranný symbol jej používali Žreci pro zachování Véd.

Ведаман - Vedaman
%D0%92%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD_1.jpg
Symbol Žrece - Ochránce, který chrání Starobylou Moudrost Rodů Veliké Rasy, neboť v této Moudrosti jsou uloženy Tradice Společnosti, Kultura vzájemných vztahů, Paměť o Předcích a Bozích - Ochráncích Rodů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."