Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tipy jak povzbudit imunitu

2. října 2018 v 11:08 | Adri
Sirup z aloe
Utrhneme několik lístků, umyjeme, otřeme je a do mikrotenového sáčku uložíme na tři dny do ledničky, aby aloe zaktivizovala více užitečných látek, které obsahuje. Potom ořežeme ostny a vytlačíme obsah lístků do sklenice - půl sklenice šťávy, polovinu tohoto množství přidáme medu. Bereme po jedné pl před jídlem třikrát denně. Celkem držet tuto kúru alespoň měsíc.

Jak zvýšit imunitu
Po 1 pl rozinek, sušených meruněk, vlašských ořechů a medu. Brát této směsi po 1 pl 3x denně před jídlem. Je to chutné. Kašel zmizel, ale někdy, když jde paní Busova spát, cítí lechtání a dráždění v průduškách.
Proti tomu může pomoci poduška z aromatických bylin, jako je dobromysl, meduňka apod.

Čága - zimní lék
Čaga parazituje na bříze. Usuší se a rozdrtí na prášek. Zaléváme ji vodou teplou do 45 st. C.
Sibiřané při loveckých výpravách na kožešinovou zvěř požívali čágu, aby se posílili a zvýšili si imunitu.
Při gastritidě čágu nebrat!
Jeřabiny a čága - zalít teplou vodou a pít.

Befungin - výroba (lze jinak objednat pomocí internetu)
Kus čágy dát do vody, aby změkla, potom ji nastrouhat na prášek, vysušíme jej. 1 díl čágy zalít 5 díly studené vody, 48 hodin stát - je to Befungin. Nekazí se, jen časem více zhoustne.
Pít po půl sklenici před jídlem 3x denně. Nachlazení zmizí, zvýší se imunita.
Při nachlazení zalít čágu vařící vodou, nechat trochu zchladnout a pařit v tom nohy. Nachlazení odejde.
Jak nesplést čágu s chorošem. Čága má černý povrch, uvnitř má rezavou barvu s bílými žilkami. Čím výše roste, tím má lepší vlastnosti. Má růst na staré, ale živé bříze.

Čága a rakovina
Doktor Sergej Nikitič Maslennikov léčil rakovinu čágou. Dr. Maslennikov na to přišel tak, že v kraji, kde působil, nebyli lidé nemocní rakovinou. V tomto kraji bylo zvykem pít čaj z čágy. Je to vynikající profylaxe i podpůrný lék. Čága zastavuje dělení buněk. Alexandr Solženicyn měl v břiše rakovinu. Obrátil se na doktora Maslennikova. Léčil se čágou déle než rok a domnívá se, že se vyléčil díky této léčbě. Kromě toho se léčil na onkologii.

Čága je vynikající biostimulátor, je dobrá pro profylaxi. Je to imunostimulátor, ale ne lék na rakovinu! Lze ji užívat jako podpůrný lék při chemoterapii. Navíc je chemoterapie efektivnější. I při ozařování je dobrá. Při léčbě rakoviny též nutná kromě klasických prostředků fytoterapie a psychoterapie.

Kontraindikace pro čágu
Při užívání penicilinu čágu nelze podávat. Zcela se musí při užívání čágy vyloučit cukr.

Čága léčí:
Tuberkulózu plic, žaludeční vředy a jiné vnitřní zánětlivé orgány, také nemoci vředového charakteru. Tímto způsobem se za jeden až dva dny vyléčí chřipka a angína.
Lze také léčit choroby žaludku, trvalé bolesti hlavy, střevní choroby, astma, zánět kostí, zánět nitroblány srdeční, ekzémy, sklerózu, zvýšení krevního tlaku, játra, podagru, hypochondrii, zvýšenou krevní srážlivost, otoky ledvin, ženské nemoci a jiné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."