Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Astrologie

Znamení: úkoly

16. listopadu 2014 v 11:44 | Adri
V knize od Doreen Virtue jsem nalezla zajímavý seznam znamení, který jim udává, na čem mají zapracovat. Já jsem kozoroh a musím říci, že to někdy platí, zvlášť když jsem mezi cizími lidmi.
U přátel a rodiny vidím, že to sedí tak půl na půl. Podle mě to každopádně někomu může pomoct při práci na sobě - aby si uvědomil, jestli tuto vlastnost opravdu má a zda se jí chce zbavit a jak.

Za vše mohou hvězdy

9. června 2014 v 11:44 | Adri
Ve středověku lidé nedali na astrologii dopustit. Každá kometa, meteorit předznamenávaly jistou katastrofu, takže pokud se stalo něco zlého, vždy se vědělo, na koho svalit vinu - na hvězdy. Důkazy tohoto jednání můžeme vypátrat například v angličtině.

Indiánský horoskop

4. června 2014 v 11:44 | Adri
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat. Ukazuje nám, jaké zřejmé i skryté vlastnosti jsme v den našeho narození získali, a s čím se budeme po celý náš život potýkat. Jsem Husa a polovina sedí, polovina ne. Dál mě nejvíc vystihuje vlk, moje oblíbené zvíře.
Jak to máte vy?

Souhvězdí

24. února 2014 v 11:22 | Adri
Celkem je pojmenováno 88 seskupení hvězd, tedy souhvězdí. Tyto útvary jsou nejlépe pozorovatelné za jasných temných nocí. Zemědělci a astronomové používají tohoto tradičního popisu k identifikaci hvězd již více než 6000 let. Lidé kdysi častěji pohlíželi na noční oblohu a dokázali jich pojmenovat celou řadu, oproti naší civilizaci, kdy rozeznáme při svých znalostech tak akorát Velký a Malý vůz, což je škoda. Pojďme si některá připomenout.

Interiér podle znamení zvěrokruhu

21. února 2014 v 11:55 | Adri
Beran potřebuje k životu lenošku
( 21.3. - 20.4.)
Beran je ohnivý živel, patří mu mužská planeta Mars, miluje akčnost a přímost, a tak potřebuje kolem sebe prvky, které tento princip zajišťují a vytváří.
Má rád rudou barvu a všechny barvy pastelové, někdy i výrazně kombinované v jasných čistých konturách. Hodí se k němu spíš hranaté prvky. Nábytek může mít i ostřejší kontury a výraznější design.
Na stěnách bude mít spíš jeden či dva obrazy avantgardy, ale kvalitní, neb si potrpí na pochvalu od přátel, jaký že má báječný vkus. Je rád, když může něčím šokovat a nebo provokovat. Obrazy nebo umění v jeho bytě jsou skvělým tématem na rozproudění žhavě zajímavé diskuse.
Beran miluje pohodlnou lenošku. Rád a s chutí v ní usíná. Potřebuje mít pocit změny. Rád a s chutí inovuje interiér. Je pravidlem, že není kutilem. Otázka zařízení podléhá jeho momentální náladě. Z tohoto důvodu by mělo být železným pravidlem, že kusy nábytku by měly být snadno doladitelné se stávajícím mottem interiéru.

Květinový horoskop

31. ledna 2014 v 11:22 | Adri
Moc na tyto horoskopy nevěřím, ale jelikož se v knížce o batoleti ptali, jaké je můj bratr květinové znamení, hledala jsem a našla.

Období vhodné pro výrobu amuletů

24. ledna 2014 v 11:11 | Adri
Vhodné období pro výrobu amuletů se řídí podle tradičních slunečních znamení. Je třeba brát v úvahu, kdy amulet vyrábíte, abyste docílili toho účinku, jaký po něm vyžadujete.

Lunární kalendář

18. ledna 2014 v 11:44 | Adri
Lunární kalendář se řídí podle toho, kdy je Luna v určitém znamení.
Zjistěte si, v jakém znamení je Luna, když je úplněk. - V této fázi se Luna nachází v protikladném znamení, než ve kterém se právě nachází Slunce.
Například - pokud je čas Berana a je úplněk, Luna je ve Váhách. Luna setrvává v jednom znamení pouze dva až tři dny.
Tomuto se říká ascendent, neboli měsíční znamení.
Udávají, jaký je člověk doopravdy uvnitř. Sluneční spíš ukazuje, jak nás vnímají lidé.

Magická síla Luny

15. ledna 2014 v 11:11 | Adri
Podle Luny je výhodné řídit všechny svoje počiny. Například za úplňku se z prádla lépe odstraňují skvrny. Při zatmění měsíce se nemá věštit ani astrálně cestovat - vstupují k nám zlí démonové přes astrální dimenzi.
Astrologicky plodný den nastává, když je Luna ve stejné vzdálenosti od Slunce, jako při narození ženy - k tomu dochází jednou za měsíc.

Astrologie - pojmy

19. prosince 2013 v 11:22 | Adri

K sestavení přesného horoskopu události se pracuje s postavením planet na obloze v příslušném místě a v příslušném času události. Pro sestavení horoskopu je proto nezbytné znát přesné určení místa. V mundánní astrologii se pro výpočty horoskopů uvažuje se souřadnicemi hlavního města. Čím přesnější časový údaj je při sestavování horoskopu k dispozici, tím přesnější horoskop lze sestavit.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."